Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

3 hours ago, uini said:

 

ne zabavlja se. 

verujem da se neki igrači zabavljaju čak iako nemaju naročito flashy poteze ali facu i ima vrlo flashy asistencije & te kroz noge fazone, pa sam mislio da ga to kvalifikuje za zabavu. generalno mislim da se većina igrača zabavlja dok igra, zašto ne bi, nisu u rudniku ali sam mislio da je "zabava" u tvom postu referisala na tako neke poteze koji nisu do kraja racionalni ali su joga bonito. ja recimo mislim da se harden i durant zabavljaju, svako na svoj način. nebitno.

 

Mislila sam isključivo na utisak koji odaju. Ne mogu da znam za njihova intimna osećanja, ali sigurno mogu da kažem da nisu svi efortless i sa pozitivnom energijom Stefa Karija, koji je takav konstantno. To nema veze samo sa fleši potezima već sa emitovanjem te neke energije i govorom tela na parketu. Pa sam samo rekla da mi je Lamelo od mlađih takav tip igrača.

Link to comment
Share on other sites

Opasan takeover Doncica u drugom poluvremenu. Nezaustavljiv sa posta i na ulazu, jedino ga nije hteo šut za 3. I većina tih suteva što je pogodio su izuzetno teški, a izgledaju lako kada to majstor radi. Obavezna preporuka za gledanje highlights Luke furunasima koji nisu ispratili. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad se jednog najgoreg dana ikad King penzionise, ni sam ne znam kako cu to preziveti/preboleti... Ostaje mi Majami kao omiljena fransiza,  ali dotle ima jos vremena i pitanje je na koga ce mi navijacke simpatije prevagnuti (igraca ). 

 

@Miki28 Ne mozes reci da nam se koalicija nije isplatila, sta god bude u buducnosti. Nista ne bi vredelo ni svake sezone finale, neki nzm kakvi RS rekordi da nismo dosli do titule. Da nam je neko ponudio 1 sampionski trofej i tenk-rekordi ostalih sezona od formiranja LBJ+Lakers koalicije, verujem da bismo obojica pristali. Komentari su uglavnom bili da je King dosao u LA da snima filmove, da je digao ruke od takmicarsko-sampionskih ambicija...  tako da je svakako mission passed.  + smo obojica svesni Kingovih godina, AD-evog generalnog zdravstvenog kartona i svega. Ono sto me boli najvise od svega je Russell Westbrook. Potrudicu se da gledam tekmu vcrs ako ne zaspim, jer prosto pokusacu da gledam koliko god mogu njegovih utakmica uzivo dok jos igra, nego mi ovaj prokleti magarac ubija volju da ostajem nocu budan i navijam...  Znas da te brat voli, ali pocinjes stvarno da me izludjujes ovim pljuvanjem Kinga, provlacenjem u neke trejdove, a ociglednog krivca ne zelis da markujes. Sto se tice Davisa, molio bih se za njegovo zdravlje, ali sam ateista ... 😄 

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je Lamelo nesto ko kosarkaski Ronaldinjo, atraktivan, zabavan i istovremeno dobar igrač koji često napravi taj neki potez više al da ga ne napravi ne bi to bio on. Zato kad mu takve stvari prodju, vrte se po 3 dana svudje na highlightsima i privlači ljude da gledaju Hornetse koji su godinama bili sve samo ne league pass tim. Danas ostanes da ih gledas samo da vidiš sto će sledeće da izvede, sad jbg proci ce neko vrijeme dok to ne bude postalo pobjednicka košarka i dok on sazri jos malo kao lider i igrač.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MrTwister said:

Meni je Lamelo nesto ko kosarkaski Ronaldinjo, atraktivan, zabavan i istovremeno dobar igrač koji često napravi taj neki potez više al da ga ne napravi ne bi to bio on. Zato kad mu takve stvari prodju, vrte se po 3 dana svudje na highlightsima i privlači ljude da gledaju Hornetse koji su godinama bili sve samo ne league pass tim. Danas ostanes da ih gledas samo da vidiš sto će sledeće da izvede, sad jbg proci ce neko vrijeme dok to ne bude postalo pobjednicka košarka i dok on sazri jos malo kao lider i igrač.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

 

Potpis (nemam više reakcija 😄 ).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, uini said:

ja lično nikada nisam bio impresioniran tim "kroz noge" potezom ali kod facua ne da prolazi ponekad, nego mislim da ima jedan po tekmi.

Ponekad pomislim da će i Facu lično da prođe kroz noge, ne samo lopta. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...