Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

10 hours ago, stoudemire said:

 

shametara za sada ne igra nista ali uvek moze da udje i da dve-tri trojke, bice koristan u playoffu, mark my words.

 

a svakako ga ne mozemo trejdovati pre leta.

Čitah da se Schröder spominje kao moguću akvizicija jer su Kelti kao zainteresirani za Stixa a i sve je veće nezadovoljstvo sa CP15 koji uzima nemali novac a i priželjkuje se reunion Paula i Nemca iz OKCa gde su dobro surađivali. Shamet je za mene možda i najveće razočarenje. Očekivao sam puno više i stalno se nadam da će proigrati ali nismo to još dočekali. Izgleda da  činjenica da mu je Phoenix peti klub u četri godine ipak govori nešto. Spominje se i sve više CoVo iz Portlanda. Nešto je na pomolu izgleda.

Link to comment
Share on other sites

shamet je ono sto zovu microwave scorer sa klupe. pri tome, nije neka definicija konzistentnosti a i nema preterano opcija da pogodi osim suta sa distance, iz relativno izgledne pozicije. 

 

hocu reci, lik je upravo to sto i jeste, nekada sut ide i onda ga pustis da igra a nekada jok i zamolis ga da sedne. 

 

ne treba biti razocaran. 

e sad, zasto je potpisan toliko dugo za te pare, pojma nemam. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije krivica Camerona Paynea sto je neko mislio da je realno i odrzivo da sutira 44% za 3. Procenti su se vratili na ono sto je isporucivao do sada u karijeri i to je to. Opet, ima na desetine losijih cena-kvalitet omera po ligi i zbog svega sto je pokazao i na parketu i van njega nikako ne treba da bude medju prvima za dampovanje. Uz to, Nemec mi ne uliva neko narocito poverenje za PO kosarku na zapadu. Situacija nije savrsena na 1, ali imamo mi urgentnijih potreba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

frensis i situacija koja nije savrsena, a mi prvi u celoj ligi. ok.

 

nisam schroederov fan uopste, ne bih se igrao s hemijom u ekipi. video sam da su celtsi zainteresovani za stixa, a imaju i onog nesmitha koji se dobro kotirao pre drafta 2020. sta se s njim desilo pa hoce da ga sutnu posle nepune dve godine? bio mi je zanimljiv kao prospect u to vreme.

 

btw. svakako je teze naci pokretljivog visokog koji ume da skoci i sutne za 3 nego sutera s klupe, re: stix - nesmith.

Edited by stoudemire
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vidim da je Milvoki baš zgromio Dabse.

 

Baš mi nije jasno zašto se oni zanemaruju kao kontenderi, naročito je to bila situacija pre početka sezone. Janis  je očigledno spreman da isporuči sve komplet kao i prošle godine, Džru i Midlton standardni, Portiš bolji nego prošle godine, DiVićenco izlazi iz povrede. Sve je tu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Vidim da je Milvoki baš zgromio Dabse.

 

Baš mi nije jasno zašto se oni zanemaruju kao kontenderi, naročito je to bila situacija pre početka sezone. Janis  je očigledno spreman da isporuči sve komplet kao i prošle godine, Džru i Midlton standardni, Portiš bolji nego prošle godine, DiVićenco izlazi iz povrede. Sve je tu.

Milvoki i Majami igraju na autpilotu. Dozirano i koliko im treba. Oni sa istoka i Finiks sa zapada mi deluju najozbiljnije.

Posle ove tri ekipe su mi Bruklin i GSW i to je manje više to kad je reč o ozbiljnim kontenderima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Nije krivica Camerona Paynea sto je neko mislio da je realno i odrzivo da sutira 44% za 3. Procenti su se vratili na ono sto je isporucivao do sada u karijeri i to je to. Opet, ima na desetine losijih cena-kvalitet omera po ligi i zbog svega sto je pokazao i na parketu i van njega nikako ne treba da bude medju prvima za dampovanje. Uz to, Nemec mi ne uliva neko narocito poverenje za PO kosarku na zapadu. Situacija nije savrsena na 1, ali imamo mi urgentnijih potreba.

meni nije problem to što on ne šutira oko 35-40% nego što momak ne vidi ništa drugo nego koš. nerijetko ima više šuteva od Aytona ili Kala. U rangu sa CJ koji je s punim pravom dobio dozvolu da šutira maltene kad hoće jer je zadnjih 10+ utakmica po procentima najbolji šuter van reketa. Ja prenosim samo ono što čitam na forumima a i redovno pratim Solar Panel a i gledam svaku našu utakmicu.  Tamo vlada opšte nezadovoljstvo pozicijom back-up pleja. uz naravno već standardno manjkavu poziciju PF jer CJ to nije. Možda će jednog dana evoluirati u jednog ali trenutno mu ta uloga nije prirodna. 

Link to comment
Share on other sites

Baksi su prvi favoriti za titulu. Ja im dajem prednost u odnosu na Netse zato što su definitivno kompaktnija ekipa, dosta su duže na okupu, imaju jasno izgrađen sistem i znaju se uloge. Oni dominiraju regularnim sezonama već 4-5 sezona unazad. U PO su često znali da udaraju glavom u zid, ali prošle sezone su konačno probili led. 

 

Kod Netsa ne vidim tu timsku sinergiju koju imaju Baksi. Smatram da je to posledica ovih razloga koje sam naveo iznad. Treba se osvrnuti i na karakter vodećih igrača Netsa, sa Irvingom nikad nijesi siguran, a ni Harden nije neki veliki profesionalac i sklon je velikim padovima. Ne potcenjujem ih, ali bih se prije kladio na Bakse. Prosto mi bolje djeluju kao ekipa, vidi se da je to nešto što je građeno godinama. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zanimljiv članak ovaj gore. Kad se vraća Brook Lopez? Mislim da se dosta potcenjuje njegova uloga kod Bucksa. Što se tiče potencijalnog duela sa Netsima, ja i dalje mislim da KD može da bude najbolji igrač na terenu a to je onda tas na stranu Netsa. Harden ima dosta toga da dokaže takođe i bolji je igrač od Middletona, ali slažem se da fali te sinergije. Jrue Holiday opet mora da igra herojski ako Bucksi planiraju neki repeat. Slažem se i da je Heat tim broj 3 na istoku, Bullsima ne verujem i mislim da će ova honeymoon faza brzo proći. Ne bih se čudio ni da ih Boston izbaci ako se nađu ejdni naspram drugih. Videćemo da li će Phila pribaviti nekog klasnog beka umesto Simmonsa, sa ovom trenutnom ekipom nemaju velike šanse ni za drugu rundu.

 

Na zapadu će biti još zanimljivije jer imho ni Sunsi ni Warriorsi ne odskaču puno od pratilaca. Mnogo je tu "ifs", pre svega vezano za povratak trenutno povređenih igrača Clippersa, stanje Davisa, povratak Murraya itd. Mislim i da će Mavsi proći prvu rundu. 

 

Da mogu, već bih uradio fast forward na PO.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo sto igraju Dubsi je sramota od kosarke, shutnuli ljudi 22 trice za 17 minuta. Samo cekam neku tekmu na kojoj ce sutnuti 80 trica. Sprdnja.

Sve sam vise misljenja da je za tu revoluciju u okretanju napada ka tricama vise zasluzan onaj Houston sa Hardenom nego li Dubsi iz bilo koje sezone.

 

Ovi Kuminga i Ojeleye mi ne bi igrali u Mornaru, bokte ☹

Edited by Kosta
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...