Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

nisam znao da imaju ovo ( :

 

Incidentally, the Warriors also have a permanent tribute to Dirk Nowitzki at the Chase Center. It’s a piece of the wall from Oracle Arena that Dirk damaged when he threw a trash can into the wall after the We Believe Warriors upset the 67-15 Mavericks in 2007.

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Redstar0356 said:

Kukoca draftovali iz Evrope, Rodmana sam i sam pomenuo da je imao al tek kad je Dzordan uzeo prsten, nije nu trebao Rodman da uzme prsten.  Kad je izgubio prvi pud od Detroita, nije cvilio da ima bolji tim vec je isao u teretanu da dobije na masi da bi se lakse suprostavio fizicki jakoj ekipi Detroita i 91 je uzeo prsten. Rodman je tad bio jos u Detroitu. Harper kak nekog superstara necu ni da komentarisem jer nema veze s vezom

Ne, nije mu trebao Rodman da uzme prva tri prstena. Mozda zato jer je u Horasu Grantu imao najbolju cetvorku lige. Bravo.

Ron Harper je dosao u Chi nakon Dzokijevog odlaska, prethodnu sezonu u Klipanima mislim da je imao preko 20 pojena po tekmi. I Tatum bi zabijao manje da igra sa Bronom.

Moras staviti podatke u kontekst. 😉

'nuff said. 😎

Jos jedna bitna stvar - Dzokijevim Bulsima za prve tri titule nije trebao jak centar, jer ni Jezerdzije ni Blejzersi ni Sansi nisu imali jakog igraca na toj poziciji.

Edited by Kosta
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, uini said:

 

u plejofu kada su uzeli titulu, bio je arguably drugi najvazniji igrac ekipe, ukljucujuci i odbranu na freakin curryju u poslednjem napadu. irving je zabio tu tricu koja se pamti ali je love odigrao fantasticnu sezonu i kljucne momente iste. 

 

da ne pominjemo to sto je imao status najbolje cetvorke u nba pre trejda u cavse, gde su ga, kao i bosha u miamiju, pretvorili u spot-up sutera.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Kuzma je igrao bolje nego sad u rookie i sophemore sezoni u Lakersima. On je dan danas manje vise isti igrac kao i kad je usao u ligu. Talentovan strijelac sposoban zatrpati protivnika kad ga ide ali isto tako i apsolutni minus u napadu kad ga ne ide jer nikad nije bio pouzdana spot up opcija, a da bi dobio njegovu najbolji verziju treba mu lopta u rukama. Sa iskustvom je ostvario ocekivan napredak u odbrani no to je u sustini isti igrac. Sa LeBronom i Davisom u ekipi njegovi kvaliteti nisu mogli doci do izrazaja. Iskreno nisam nikad imao neko previsoko misljenje o njemu i bio sam apsolutno za to da ga se trejduje ali ne za igraca koji je jos par puta gori fit sa Bronom i pri tome je odbrambena rupetina. Da Bron nije igrao na apsolutno abnormalnom nivou zadnjih 10-15 meceva Lakersi bi vec sad bili na debelo negativnom skoru. 

On je toliko nebitan igrac da mu se jucer nisam mogao sjetiti imena i prezimena 😄

I swear to god.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, stoudemire said:

 

da ne pominjemo to sto je imao status najbolje cetvorke u nba pre trejda u cavse, gde su ga, kao i bosha u miamiju, pretvorili u spot-up sutera.

 

pa dobro, igrao je taman ono što je cavsima trebalo: cepao trice, kontrolisao skok, asistirao sa pivota za backdoor utrčavanja ili drugima za šut..

plus tu gde je ubedljivo najtanji, u odbrani, je odigrao tu herojsku sekvencu na kraju, kada je izgledalo da je on najbolji mogući matchup za curryjev šut.

 

u svakom slučaju, obavio je pos'o kad je trebalo.

Link to comment
Share on other sites

Ja se slažem sa tezom da Love u Cavsima uglavnom nije igrao u skladu sa očekivanjima, dosta dugo mu je trebalo da se privikne na ulogu, nije više bio ni tako ubitačan skakač, a u odbrani su bile izložene sve njegove mane. To što je odigrao dobro jedan (ali sad već legendarni) posed, ne menja ovu činjenicu, uostalom nije on sad zatvorio Stepha da ovaj nema gde, daje iz tih pozicija Steph bez problema, taj put je jbga promašio. Ipak, negirati njegovu ulogu u tom prstenu je bezveze, bio je idealan profil uz dva dominantna ballhandlera, a došao je u tim kao ponajbolja četvorka lige, kao gotov proizvod. 

 

Inače, mislim da je ta titula sa Cavsima do danas najveće Lebronovo dostignuće.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Chaos Is Me said:

To što je odigrao dobro jedan (ali sad već legendarni) posed, ne menja ovu činjenicu, uostalom nije on sad zatvorio Stepha da ovaj nema gde, daje iz tih pozicija Steph bez problema, taj put je jbga promašio.

 

naravno curry može da dobije svakoga 1na1, to je jasno. samo je odigrao odlično u najgoroj mogućoj situaciji za njega (gde je najslabiji), kada je bilo najvažnije

 

(zanemariti naslov i caps lock)

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Weirdly enough, Kyrie Irving was built for this. If any star in the NBA was going to voluntarily sit out almost half a season and then attempt to rejoin his team on a part-time basis, it would be Irving. And if any star was going to make that unprecedented role actually work, that would be Irving, too—seeing as his defining quality as a player is his ability to generate offense regardless of circumstance. Kyrie doesn’t need flow. He doesn’t need sets, or rhythm, or continuity. He just needs the ball.

 

https://www.theringer.com/nba/2022/1/6/22869957/kyrie-irving-brooklyn-nets-debut-indiana-pacers

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Don Radonja said:

Niko ne komentarise koliko se Steph raspada u sutu u poslednje vreme?

 

 

Ja sam komentarisao, recimo posle one tekme sa Denverom.

 

A standardna priča za njih, super je dok to ide, kad ne ide, ne da su u problemu, nego je to poptuno negledljiva košarka.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

miami opet nasao ove nedraftovane igrace koje izgleda samo oni u ligi mogu pretvoriti u korisne igrace.

 

samo juce strus, yurtseven, duncan robinson...pre toga nunn, djj, tyler johnson, rodney mcgruder, haslem, pa ajde i whiteside...sigurno ima jos neke koje sam zaboravio...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, mislim da je greska. Postojao je nba kosarkas koji se isto zvao Kevin Porter, i mislim da je komentator pogresno mislio da su otac i sin.

 

Ne mogu da poverujem da bi neko svesno upropastio svoju karijeru sa takvom umobolnom "forom".

Link to comment
Share on other sites

On 1/5/2022 at 7:55 PM, Milos 3.14 said:

Pipenov ugovor u startu nije bio loš, naprotiv zauzimao je dobar deo kepa, kasnije je taj ugovor postao dobitak jer je bio na 7-8 godina, a kep je skočio zahvaljujući znaš već kome.

Lebronova ekipa iz Klivlenda je u rangu ili bolja od Džordanove iz 85-6-7

B1: Zato i kazem da je MJ bio presrecan odvijanjem takve situacije. Kao kad bi AD igrao kod Brona za 10 miliona do kraja Bronove karijere :roflmao:

      Danas je to nezamislivo.

 

B2: Ako mislis na prvi mandat, onda se ne slazem. Zbog toga je i otisao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pravo je zadovoljstvo citati kako Draki skoluje. Ne samo sad, nego generalno, uvek ispravni rezoni i kvalitetna argumentacija

Ali Vini, koji pokusava Lava da predstavi kao izrazito bitnim faktorom u Klivlendovom osvajanju 😄  Na osnovu 1 poseda. Zaboravlja se da je Klivlend proigrao kada je white trash dobio potres mozga i odmorio G3 nakon koje je krenuo lagani preokret u seriji...  u tom finalu je po vaznosti bio iza i Jr Smita i Tristana. Bolje je odigrao sledece finale pa i plejof (2017)

 

 eto malo cisto da prirodam nesto posto je u ovoj diskusiji nemoguce pobediti  obzirom na brojnost protivnika 

 ostalo mi je da odgledam jos tekmu protiv Kingsa, pa da napisem neke utiske o poslednje 3 pobede

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...