Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, MrTwister said:

Ne gledah utakmicu pa da vidim @uini ako jeste, kako se desilo da 2 igraca na 10 dnevne ugovore, uzmu po 16 suteva za Indy a Sabonis i Turner kombinovano 13? 😄 

 

nisam gledao, jos sam bio budan u pola2 ali me neka mucnina uhvatila kad sam pomislio na thibsovu ofanzivu pojacanu neigranjem defsnzive knicks vedeta, pa sam odgledao dve epizode seinfelda i legao 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Kosta said:

Kukoc. Rodman. Pa i Harper. 

 

kukoč je isto draftovan, čudi me da 1kosta to ne zna. 

rodman je bio high reward-high bust a harper mator, iako vrhunski igrač ali nikada testiran u toj ulozi super-sidekicka.

 

kosta dosta toga neznae ili nepriznae

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, uini said:

 

kukoč je isto draftovan, čudi me da 1kosta to ne zna. 

rodman je bio high reward-high bust a harper mator, iako vrhunski igrač ali nikada testiran u toj ulozi super-sidekicka.

 

kosta dosta toga neznae ili nepriznae

Reci da Kosta ne zna je isto kao reci da LeBron nije GOAT. Popularno,ali u sushtini netachno 😁

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Redstar0356 said:

Ko mu bre napravio jak tim? To Bulsi nisu uzeli superstara na gotovo, Pippen je bio tamo od 87-te drafta

Napravio mu je GM, jbg Bron se nije rodio pod srecnom zvezdom, pa da mu danas recimo Kavaj igra za 10 miliona, kao onda Pipen kod Dzordana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

kao i pippen, nije max, nije minimalac. sto se pravis lud 

Koji procenat salary capa su popunjavali Boš ili Lav koji su dosta slabiji igrači od Pipena, a koji procenat je salary capa je popunjavao Pipen? 

 

On bi po današnjoj računici uzimao  9-10 milina , kao jedan THT danas u Lejkersima :roflmao:

 

Treba priznati da je MJ-a debelo usralo i da od toga kupi puno zasluga za svoj tzv. GOAT status.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kosta said:

Kukoc. Rodman. Pa i Harper. 

Kukoca draftovali iz Evrope, Rodmana sam i sam pomenuo da je imao al tek kad je Dzordan uzeo prsten, nije nu trebao Rodman da uzme prsten.  Kad je izgubio prvi pud od Detroita, nije cvilio da ima bolji tim vec je isao u teretanu da dobije na masi da bi se lakse suprostavio fizicki jakoj ekipi Detroita i 91 je uzeo prsten. Rodman je tad bio jos u Detroitu. Harper kak nekog superstara necu ni da komentarisem jer nema veze s vezom

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Just now, gggggggg said:

 

wade, bosh, irving i love nisu.

 Molim procente od salary capa

 

2 minutes ago, uini said:

lupas gluposti. 

 

zamisli da dubsi uzmu titulu ove sezone - jel lebron onda drugi najbolji svih vremena? ne bih rekao 

 

bukvalno vam vozdov heritage zavisi od curryja i steve kerra 

@Dracarys

Drugaciji odgovor i nisam ocekivao, Bron sve sto uradi u maju-junu sa svojih 37.5 godina moze biti samo plus, a nikako minus.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dracarys said:

Koji procenat salary capa su popunjavali Boš ili Lav koji su dosta slabiji igrači od Pipena, a koji procenat je salary capa je popunjavao Pipen? 

 

On bi po današnjoj računici uzimao  9-10 milina , kao jedan THT danas u Lejkersima :roflmao:

 

Treba priznati da je MJ-a debelo usralo i da od toga kupi puno zasluga za svoj tzv. GOAT status.

 

Boš i Lav su bili treći igrači u svojim timovima, a obojica će biti HOF-eri, malo si zaboravio na Vejda/Kajrija a i gomilu veterana ringchasera koji su igrali ispod cene za prsten sa Lebronom. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mind you, kad se tako kaže, tj pobroje zvučna imena i role playeri sa kojima je igrao Lebron, zvuči legit za raspravu neku. No opet ostaju tu činjenice sa kakvom grupom građana je igrao tokom prvog mandata u Clevelandu, kao i kakvi su mu bili ti veliki saigrači u izgubljenim finalima. Rekao sam više puta, reći ću i sad: Za finale sa Mavsima nema poštede od kritike pa i pljuvačine, kako već od koga. A za ova ostala finala, nema šta, od saigrača/slabijeg tima, do onog jednog ekstremnog spleta loših okolnosti. 

Edited by Marko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Boš i Lav su bili treći igrači u svojim timovima, a obojica će biti HOF-eri, malo si zaboravio na Vejda/Kajrija a i gomilu veterana ringchasera koji su igrali ispod cene za prsten sa Lebronom. 

Slabi su ti ringchaseri u poredjenju kada TOP10 igrac lige popunjava 8-9% kepa u timu :default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

 

 Molim procente od salary capa

 

Drugaciji odgovor i nisam ocekivao, Bron sve sto uradi u maju-junu sa svojih 37.5 godina moze biti samo plus, a nikako minus.

 

https://www.theringer.com/the-bill-simmons-podcast/2022/1/5/22866616/the-curry-lebron-legacy-battle-jas-mega-leap-and-jabari-smiths-lottery-rise

3 minutes ago, Marko said:

Mind you, kad se tako kaže, tj pobroje zvučna imena i role playeri sa kojima je igrao Lebron, zvuči legit za raspravu neku. No opet ostaju tu činjenice sa kakvom grupom građana je igrao tokom prvog mandata u Clevelandu, kao i kakvi su mu bili ti veliki saigrači u izgubljenim finalima. Rekao sam više puta, reći ću i sad: Za finale sa Mavsima nema poštede od kritike pa i pljuvačine, kako već od koga. A za ova ostala finala, nema šta, od saigrača/slabijeg tima, do onog jednog ekstremnog spleta loših okolnosti. 

 

lebron jedino nije igrao za bus plus kod vujosevica, to mu je minus. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

Treba ovo da stavljam na svakoj strani jer zaista nema smisla raspravljavati, sramota je uporediti nabildovanog priucenog loptasa sa velicanstvenim letecim 

 

I ako su ti superstarovi Pipen, Harper i Kukoc bili toliko mocni, sto ne uzese neku titulu dok je Dzordan pauzirao? 

 

Edited by Redstar0356
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Redstar0356 said:

 

Treba ovo da stavljam na svakoj strani jer zaista nema smisla raspravljavati, sramota je uporediti nabildovanog priucenog loptasa sa velicanstvenim letecim 

 

Kada ponestane argumenata, onda se stavljaju ovakve kompilacije, nista drugo ni ne ocekujem :smiley22:

11 minutes ago, gggggggg said:

 

evo trcim da racunam. da neces jos i neku muzicku zelju

Pa normalno je da neces, jer je i vise nego smesno koliko je MJ bio srecan.

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...