Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 minute ago, Redstar0356 said:

Je l ti ne razumes il se pravis? Lepo sam napisao jos 2 stavke pored prstenova.

Sve sto si naveo su obicne floskule, daj rezultate na sto.

 

Da li cu vise ceniti Luku ili Jokica od Janisa, jer su igracki dosta privlacniji je nebitno. Janis ima jace rezultate iza sebe.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Citajuci na nekoliko prethodnih strana rasprave o 90s vs 00s vs NBA sada, malo sam razmisljao i napokon skuzio zasto nikada nisam bio fan Popovicevih Spursa. Duncan,Parker,Ginobili...dva velika igraca i jedan od najboljih u ligi...a karizma nula. Ono, Goran Jeretin ima vise karizme od sve trojice zajedno.

I da,Dzoki bi u danasnjoj ligi trpao po 40,ali bi isto bio non-factor dok mu ne bi napravili jak tim, kao sto je i bilo devedesetih.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ali naslov na B92

Quote

Lebron Džejms je nezaustavljiv

 

Dizo patku nad sirotinjom, bilo egal skoro do kraja... 

 

Prosto mi je neverovatno da se Sakramento i dalje drzi oko granice plejina. Stvarno nek je sramota Njuorleans i Portland... 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kosta said:

Citajuci na nekoliko prethodnih strana rasprave o 90s vs 00s vs NBA sada, malo sam razmisljao i napokon skuzio zasto nikada nisam bio fan Popovicevih Spursa. Duncan,Parker,Ginobili...dva velika igraca i jedan od najboljih u ligi...a karizma nula. Ono, Goran Jeretin ima vise karizme od sve trojice zajedno.

I da,Dzoki bi u danasnjoj ligi trpao po 40,ali bi isto bio non-factor dok mu ne bi napravili jak tim, kao sto je i bilo devedesetih.

Ko mu bre napravio jak tim? To Bulsi nisu uzeli superstara na gotovo, Pippen je bio tamo od 87-te drafta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...