Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

4 hours ago, DameTIme said:

 

The truth has been spoken! Kako se živciram na svaki komentar tipa "Kajri car, karakter" a lik je poznata ličnost sa u najmanju ruku problematičnim stavovima. Svoj karakter je pokazao odnosima u svakom timu u kom je bio.

Sto jes, jes.

 

Sreca pa su ostali dovoljno pametni inace liga ne bi mogla da se igra od zaraznih 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Darko said:

Mora da je Pelinka uzeo užasni loš kokain kada je trejdovao za Russ-a. Kakav trejd, mila majko.

 

Svakakvih trejdova je bilo, ali ovaj ozbiljno pretenduje da bude jedan od najgorih u istoriji po ekipu koja je projektovana da bude contender

Zalosno i bedno je to sto Russ prikazuje ove sezone, hodajuci meme i turnover, pokretni Russtin a fool  => to su takvi epski turnoveri gde mu lopta ispada nicim izazvana u aut kao sad protiv Hjustona, pogadjanja vrhova table (isto recently @Rockets) , gomila promasenih kucanja i to u vaznim trenucima --> na -3 u poslednja 2min i protiv BKN i protiv MEM nedavno, a da ne pricamo koliki je skretnicar&rupa u odbrani i da nema protivnickog beka koji ga nije izbusio i naigrao se protiv njega. Skandalozno igra budaletina, osetila priliku da nabija statse i i ovde to radi uspesno, verujem da bi ga rado trejdovali za bilo kakva 2 igraca koja imaju prosecan ljudski mozak kad bi ugovori mogli da se uklope i neko bio dovoljno drogiran da prihvati ovog vodozemnog isprdka.

 

S druge strane, zelim da iskoristim priliku da cestitam 37mi rodjendan nasem Kingu, najvecem i najboljem kosarkasu u istoriji ovog prelepog sporta ❤️   Da uzivamo u magiji koliko jos traje.. 37 poena (8 trojki, izjednacen rekord karijere + 13sk + 7as) dan pred rodjus, nastavlja da dokazuje da je najbolji igrac u ligi i apsolutni vladar iste, MVP level, ali nazalost Kornjaca i ostali degenerici su uspeli i ovakvu partiju da mu pokvare. Svejedno, long live the King, nek padaju rekordi, Kareeme dolazimo i po tebe polako ali sigurno!!!

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darko said:

Taman da ti dam plus @delgado, ali sprečio me drugi deo tvog posta :classic_biggrin:

 

ja sam u fazonu, nova godina je plus je rođoš delgadovom duhovnom ocu, plus nema jpga kako jordan povraća direktno u klonju, plus.

...

sad nešto razmišljam, jordan bi mrtav pijan u poslednjim trenucima polu-svesti imao 6/6 ubačene povraćke sa midrangea, negde na metar od wc šolje cca

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

 
ja sam u fazonu, nova godina je plus je rođoš delgadovom duhovnom ocu, plus nema jpga kako jordan povraća direktno u klonju, plus.
...
sad nešto razmišljam, jordan bi mrtav pijan u poslednjim trenucima polu-svesti imao 6/6 ubačene povraćke sa midrangea, negde na metar od wc šolje cca
Zatvorenih očiju naravno
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Bas zbog toga sto se nevakcinisani nazivaju antivaks kretencinama mi ne pada na pamet da primim vakcinu i po cenu zivota.

 

Svi kazu da je Kajri luda glava, a mozda i jeste luda u ovom sasvim ''normalnom'' svetu. To je vazda kompliment. 

2 minutes ago, Luchifer89 said:
3 hours ago, uini said:
 
ja sam u fazonu, nova godina je plus je rođoš delgadovom duhovnom ocu, plus nema jpga kako jordan povraća direktno u klonju, plus.
...
sad nešto razmišljam, jordan bi mrtav pijan u poslednjim trenucima polu-svesti imao 6/6 ubačene povraćke sa midrangea, negde na metar od wc šolje cca

Zatvorenih očiju naravno

A pre toga kolut unapred, pa unazad, pa ispije kafu i sutne na kos.

 

Ima samo 6 finala. Neozbiljno.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ekipa, nema razloga da cekam 00 - svima zelim srecnu Novu, da bukvalno sve naj sto moze, da ste zdravi svi i da nastavimo i naredne godine ovde da pisemo kojestarije. Uzdravlje!!!

Nema razloga da čekaš ponoć kada Sunsi igraju u 19h po našem vremenu. 

 

Srećan Djokovic svima. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Radonja said:

-30 od Seltiksa.

Uf.

 

Кад Келти неког воде тријес разлике, то не казује о моћи Келта, већ немоћи противника. 

 

Колико ми је тешко да се поистовијетим с овогодишњим саставом. Толико одсуство хемије, смисла у игри, лидерства, вођења с клупе... Можда први меч ђе личе на тим

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da se Pho malo probudio, sudije postaju najveca tragedija ovog meca. Jos ce pho fanovi da prestanu da mi budu smesni sa svojom kuknjavom, blam je sta ovi sviraju. 

 

Payne inace bas tragedija, deluje kao da ni u EL ne bi mogao da igra, bas zalutao decko. 

Rumenige gori od njega, svaka odluka na terenu pogresna. 

Kapa dole Smartu, on deluje kao najvazniji igrac Kelta. Def im je vreme da trejduju jednog od dvojca Tatum/Brown i krenu da grade nesto novo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...