Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, bodo said:

 Quickley je jedino odigrao dobru utakmicu i donekle Walker ali rubrika asistencije baž tužno.

 

super je quickley ali umesto da cepa vec drugu sezonu 30min, on ceka svoj red iza veterana. kao i ovaj grimes koji ce biti proper 3&D igrac i mcbride koji tamo lesi po gleague a koji moze biti neka verzija marcus smarta. umesto sto se lozimo ove dve sezone, trebalo je lepo da juris top tanka, razvijas koga treba, bacis od omladine ko ti ne odgovara i tako. pored nakrcavanja bruklina, sjebao je i randle sa tom stelarnom sezonom, pa su mu sad i ugovor dali, bas tugica. idemo u mediocre sa indijanom i ostalima.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni je uzivanje svaki put kad se igra protiv ovakvih ekipa kao sto su nixsz - korektno, sportski, fina atmosfera, nikakvih gluposti i ljigavstina. Miami je isto godinama unazad takav tim, barem kada je rec o nasim medjusobnim duelima. Jeste neocekivano lagano reseno u MSG, ali svakako da ce posle ovoga hajp za mec protiv GSW biti jos veci. Ne bi bilo dobro za kosarku da se raspadnemo tu (a takav mec mora doci, velike brojke), nadam se spektaklu, sa produzecima, sto da ne.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Je li ono Grof Božović na forumu pisao da će Pistonsi biti PO ekipa? Ja mislim da nema gore ekipe u ligi od Pistonsa.

To sam pisao pod pretpostavkom da Kejd opravda sav taj hajp, a koliko vidim, trenutno mu je igra golo govno, što ne znači da će tako biti i u budućnosti. Meni je Gidi trenutno veći potencijal od njega prema do sada prikazanom. Može se o veoma lako ispostaviti kao veliki fejl što je Detroit odbio SGA i šesti pik (biran je Gidi).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Što se tiče Morenta, samo je bilo pitanje vremena kada će to da se desi. Na momente je podsećao na prajm Rouza i takav način basketa je za kolena veoma poguban.

Oni pokusaji zakucavanja na koja se svi loze su tragedija,po njega,po ekipu i potencionalno po defanzivca.

 

Ovo je slucaj kada je pogubno po ekipu.

Pokusaji postera su toliko daleko od izvodjenja da je isto smesno,mislim covek iznova i iznova ide na Gobera sa svojih 75kg(najlaksi je igrac u ligi,barem prosle sezone bio),bukvalno priziva neciju povredu.

Ajde i da je to neki sneak dunk,da pretrci defanzivca pa brze dodje do obruca nego on ide telo u telo uglavnom.

Ovde se vidi koliko su mu prizemljenja teska i neugodna iako on to na oko ublazi jer su mu kolena jos dobra.

 

Poenta je je decko ima opasan osecaj za kosarku,ima i ludi atlecizam pa kad vec on nema moc da se kontrolise bolje je po njega da ga neko malo kanalise i usmeri.Taj hype i "pitanje je vremena kada ce uhvatiti nekog na poster" moze da ga kosta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Glavni problem Minesote je sto imaju mnogo g ligasa u ekipi, moraju gledati da do dedlajna bilo kako pojacaju ekipu. Cim su Tauns i Edvards izasli, desio se veliki raspad ekipe, Rasel ne moze nista da odigra sa ovim likovima kada naidju na ovako tvrdu odbranu File, odatle dosta izgubljenih i nerezonskih suteva.. Tauns i Edvards su to probijali jer su suvi genijalci.

Link to comment
Share on other sites

Meeh, nisam se mnogo iznenadio porazom od Kingsa, u Kingovom LA mandatu pa u kod sastavu igraju obe ekipe, situacija je vrlo nategnuta i neretko preteze na stranu Kingsa => setimo se Bogijevog BuzzerBeathera u 18/19 sezoni preko Cleotisa* (*Tyson Chander po Frensinom recniku)  , a potom su Lakersi par dana kasnije dobili kuci u tesnoj tekmi (obe tekme bez Kinga, pocetak LeGroin ere) , tako da... iako su igrali bez Barnesa i Holmesa, imaju Kingsi svakako tu talentovanu mladju plejadu igraca -> Fox, HailBurton, Badji nesudjeni laker koji uvek jasu kada igraju protiv mekih odbrana //upravo ta odbrana Lakersima ne garantuje nikad ne garantuje pobedu ma protiv ni jednog tima / gde igrali..   Kingsi generalno nisu losi i uvek krenu dobro u sezonu i onda prsnu, ALvin Gentry je makar nba kouc za razliku od jbnog Voltona... 

 

3OT se igrala, jbg, po zakonu velikih brojeva moras da izgubis nekad tekmu posle produzetka (4 ove sezone --> SAS, CHA, MIA , IND ) tako da je pored lakog rasporeda za ovaj skor zasluzan i dobar faktor srece + su se i Memfis i Hjuston kuci pa sad i poslednja tekma protiv Detroita dobile teskom mukom... + ona 2 poraza protiv OKC posle ubedljivih prednosti...

 

ekipa je bas tesko u stanju da i na jedno vece nekom odradi blowout bez obzira na sutersku raspolozenost, redovno upada u teske slumpove i protivnicima se cesto daju 2/3 sanse da poentiraju nakon prvog promasaja... za neke stvari ne mozemo kriviti samo Sizofrenu kornjacu, Davis ne samo da je propao napadacki i suterski i ima stvarno kriminalne procente pa i sa bacanja, i u odbrani cesto ne boxoutuje svog lika, gleda kako se drugi usetavaju i sl..  kobajagi svake godine pretenduje na DPOY a ni taj deo posla ne mozemo da odradi kako treba. Za sad je pozitivno sto igra kroz razne bolove i akutne dijareje al ako hocemo i u taj playin decko mora da digne igru na obe strane terena... pod hitno...

 

ocekivati od Arize i Nunna da nesto promene drasticnije kad se vrate je iluzorno... THT je igrao super u tekmama bez Lebrona, ali kad on nije primarni kreator off-ball se daleko slabije snalazi.. Nunn ce morati da ima neku produkciju kao Monk, pa da onda imamo vise tih microwave trpaca pa kad koji vece proradi - Melo, Nunn, Monk, Ellington..  da se doda suterske podrske. Ariza je mumija i tu vise mogu ocekivati hard folus nego konkretnu odbranu... ne svidja mi se i to sto je Dwight bas onako nebitan... setimo se u prvoj sezoni koliko je njegovih do 20min po tekmi bas znacilo ekipi, igrao je neku ulogu BirdMan u Majamiju... malo minuta, al dize odbranu i energiju za sve pare...  Bredli takodje jos trazi formu iz 19/20, ne znam ne znam

 

------

 

BTW , bas mi pre neki dan drug salje poruku (Lukaku sa fantazija, oni koji ga igraju znaju o kome se radi 😄 ) --> "Ja tek sad video kako Stjuart izgleda" sto znaci da je momak veoma iskusno dao sebi na marketinskom znacaju kao i Morrisi i Jokici pre toga, kad je god neka potential kavga daj ukljuci se , glumi malo pustite me da ga ubijem, i eto besplatne reklame preko bivsih/sadasnjih MVP-jeva. Zanimljivo. Kao sto smo u Majamiju imali Haslema (ovi ga jos imaju) kao zastitnika i nekog ko je spreman da odrobija protivnickog igraca i zaradi suspenziju do kraja sezone ako treba, tako sad imamo DAJ-a koji uvek motri situaciju i spreman je da nekog polomi. Pa nismo dzabe doveli ovoliku telesinu da nam glumi startnog C  😄  

 

 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...