Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Čim je Bron tu, odmah se pobeđuje, pa čak ni Vestbruk nije mogao da mu zasmeta. Tata ove igre.

 

Vulvsi napokon kada su dočekali da bude kompletan BIG3 i odmah su vezali 5 pobeda. Da imaju išta iole bolje igrače u rotaciji, možda bi mogli ići i jako u plej of. Edvards će biti strah i trepet.

Edited by Dracarys
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Magia said:

 

Ne bih da likujem ali sam 50x pisao koliko je taj ugovor za MPJ bio uzasan iz svakog moguceg ugla, da bi ovde bio koncenzus kako su oni to morali da urade. 

Iako niko od nas nema carobnu kuglu, sanse za povredu MPJa su drasticno vece nego Beala, jer historia magistra vita est. 

A da ne pricam o tome, da je lik umisljen, rupcaga u odbrani i da u napadu zna samo da sutne (to doduse radi na bas vrhunskom nivou).

Iako ovo sto im se desava deluje kao splet nesrecnih okolonosti ali sa brutalnim draft izborima koje imaju vec dugi niz godina, sa MVPjem lige je ipak moralo vise a ne da se svakoj susi plati onoliko koliko trazi bez pokusaja pregovaranja, bez malo rizika u trejdovima etc..

 

ti pises kao da su i wizardsi i beal samo cekali da nuggets pristanu na taj trejd (za koji btw nisam citao nigde osim na forumu) al su ovi rekli, ma jok, cepamo sa mpj, beal je ruzan. 

 

evo fritrou mi pise pre neki dan kako se fanovi dubsa loze da dobiju jokica za wigginsa, wisemana, kumingu i ne znam sta. 

 

ako lacombe na trejd dedlajnu ne dovede jokica, ne bih da likujem ali bas je tupav. 

 

to ti je otprilike slican nivo verovatnoce, da ne podsecam sesti put na istoriju free agent uspeha i velikih trejdova gde je zvezda isla u pravcu denvera a ne suprotno. 

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, freethrow said:

Verovatno najbolji meč JTA do sada: 6-6 iz igre, 6 skokova, 6 asistencija, paklena odbrana, 2 blokade, +21, Otto Porter 4-5 trice... Odlično složen tim za sada.

 

pravo u ono prihvatilište za drogoše i sataniste da ga vode ako još postoji. crna reka ili kako

 

3 minutes ago, Kosta said:

Mozda LeBron nije GOAT,

 

 

notsurprisedkirk.jpg

 

i ne zovemo ga sada GOAT nego VOŽD. (sa tačkom na kraju)

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Magia said:

 

Ne bih da likujem ali sam 50x pisao koliko je taj ugovor za MPJ bio uzasan iz svakog moguceg ugla, da bi ovde bio koncenzus kako su oni to morali da urade. 

Iako niko od nas nema carobnu kuglu, sanse za povredu MPJa su drasticno vece nego Beala, jer historia magistra vita est. 

A da ne pricam o tome, da je lik umisljen, rupcaga u odbrani i da u napadu zna samo da sutne (to doduse radi na bas vrhunskom nivou).

Iako ovo sto im se desava deluje kao splet nesrecnih okolonosti ali sa brutalnim draft izborima koje imaju vec dugi niz godina, sa MVPjem lige je ipak moralo vise a ne da se svakoj susi plati onoliko koliko trazi bez pokusaja pregovaranja, bez malo rizika u trejdovima etc..

Od svih stvari koje je FO Denvera uradio tj nije uradio ugovor koji je dobio MPJ je najmanji problem. Kockali su se i za sada to nije ispalo dobro.

Mnogo veći problem je pasivnost i ono što nisu radili. 

Link to comment
Share on other sites

Vratio se Lebron, razbijena Indijana.

Ne ljutite kralja inace ce biti prinudjen da pokaze jos koji put The silencer!!!

 

 

@delgado u ekstazi🤣🤣🤣

 

Da dodam, sram bilo te navijace sto su vrijedjali Lebrona i njegovu porodicu, posebno sa uvredama oko pogibije Bronija, sramota! Ne daj se KingŽe

Edited by Miki28
  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je gore u celoj ovoj prici sto je liga 10+ godina gradila kult tih igraca, prosirivala opseg stvari koje su svirali kao faul, cak su i nove generacije podsticali da uce takav stil pa sad imamo Younga, Doncica,Maxeya i slicne.

 

Secam se da je jos pre 5-6 godina Klay pricao kako ne voli uopste da skace u ljude nakon finte suta jer mu to nije prirodan niti kosarkaski potez ali da ce biti prisiljen da pocne da radi.

 

Glupo je sad mazati ih govnima i izvrtati ruglu tako sto im namerno ne sude vise ni ciste faulove kao da ih retoraktivno kaznjavaju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, freethrow said:

 

Fina analiza i objašnjenje propadanja Lilarda, Tatuma, Bookera i Hardena, mada za njega smo znali. Naravno, nije propadanje, ali im nikako ne prija.

bjutiful!

 

18 minutes ago, LordOfTerror said:

Meni je gore u celoj ovoj prici sto je liga 10+ godina gradila kult tih igraca, prosirivala opseg stvari koje su svirali kao faul, cak su i nove generacije podsticali da uce takav stil pa sad imamo Younga, Doncica,Maxeya i slicne.

 

Mislim da ovde mesas uzrok i posledicu. Postoji fina granica izmedju sticenja igraca i izvrdavanju pravila od istih tih igraca.

Od ova 4 pravila (a zapravo promene tumacenja, ne samih pravila) jedino je ono o izbacivanju nogu imalo dodirnih tacaka sa zastitom igraca (da im ne bi neki neki balvani ulazili u skok sut, nije da se nije desavalo).

Ovo ostalo (utrcavanje u igraca, Hardenova ruka i sl.) su potezi stetni po samu igru.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Miki28, gledao sam tek 3-4 puta VOŽDA pošto se jebiga lakta kad nije povređen: jel' on sada u suštini šutira trice kada ne asistira?

 

delgado mi je ubeživao da je frisky as ever, možda se štedi zbog ove povrede stomaka mišića ali mi u suštini izgleda da je ovo što gledamo ono što trenutno može da uradi a da ne rizikuje neku povredu od habanja na 100% obrtaja

1 hour ago, freethrow said:

 

Fina analiza i objašnjenje propadanja Lilarda, Tatuma, Bookera i Hardena, mada za njega smo znali. Naravno, nije propadanje, ali im nikako ne prija.

 

na ovoliko sam da te izbacim iz fantazi franšize. 'ajde što ne veličaš dickpicksona da ga prodamo za JJJra npr, nego si se (sise!) ostrvio na vehabiju i vajberom i forumom. podsećaš me na novi grafit prekoputa rothko mladića u njegoševoj. opkoljeni smo, odlično, sad možemo napadati u svim pravcima. tu je i druga srbska zastava vezana /ali slobodna!/ za banderu. vidim ose na ćošku, ponesi nešto iz lovca da pregrizemo a da nije zagorac.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Marvin said:

 

bjutiful!

 

 

Mislim da ovde mesas uzrok i posledicu. Postoji fina granica izmedju sticenja igraca i izvrdavanju pravila od istih tih igraca.

Od ova 4 pravila (a zapravo promene tumacenja, ne samih pravila) jedino je ono o izbacivanju nogu imalo dodirnih tacaka sa zastitom igraca (da im ne bi neki neki balvani ulazili u skok sut, nije da se nije desavalo).

Ovo ostalo (utrcavanje u igraca, Hardenova ruka i sl.) su potezi stetni po samu igru.

 

 

 

 

Sta su preduzeli svih ovih godina povodom toga?

 

Pocetak ove price datira od Wade-a i onog finala 2006'.

 

Hoces da mi kazes 15 godina neko pravi budale od njih a da su oni tek sad postali svesni? 

 

Izgradili su barem 20+ superstarova vestacki sa takvim kriterijumom...

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, oubrevo. said:

@Miki28, gledao sam tek 3-4 puta VOŽDA pošto se jebiga lakta kad nije povređen: jel' on sada u suštini šutira trice kada ne asistira?

 

delgado mi je ubeživao da je frisky as ever, možda se štedi zbog ove povrede stomaka mišića ali mi u suštini izgleda da je ovo što gledamo ono što trenutno može da uradi a da ne rizikuje neku povredu od habanja na 100% obrtaja

Da, maksimalna usteda, rasporedjuje snagu. Dobar je King, najbolji suter za 3 poena posle jednog jedinog Mela😀 Melo ima 👌 a Lebron The silencera

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, oubrevo. said:

inače na 1:45sec videa je faul smarta nad bealom po bilo kojim pravilima od '83.

Meni tek nije jasno kad okace ove klipove, sta je faul sta nije, kad je bilo i sta pokusavaju da dokazu.

 

Pogotovu kad neku cistu sekiru ubace dokaz sta se danas ne svira...

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, LordOfTerror said:

Meni tek nije jasno kad okace ove klipove, sta je faul sta nije, kad je bilo i sta pokusavaju da dokazu.

 

odgledao sam 6-7 minuta (nema još hardona) i mogu mirne duše da kažem da ima cca 40% stvari koje su oduvek bili faulovi (i danas su), samo što nisu dosuđeni.

 

odbrambeni igrač skače i ostvaruje kontakt telom i rukama sa napadačem koji pokušava da završi na ili oko obruča

komentator "ovo više nije faul"

 

malo sutra nije, samo što sudija nije dosudio jer sad kao promovišu taf gaj igru. što je totalno okej ali brate, sudi po pravilima

 

edit bookerovi primeri su razumljivi. kod hardena je fifti-fifti

na nekom 7. minutu krene sa očiglednim primerima iznuđivanja ali na 8ipo-9 su već sve očigledni faulovi odbrane koje sudija jednostavno ne sudi (odbrambeni igrač rukom brani hardenovu telesinu da prođe - pa kada harden to naglasi dramom iz kvazi-šuta, sviraju mu faul u napadu ili ništa)

 

to sve treba da se sudi kao faul i na street basketu a kamoli na profi tekmi

Edited by oubrevo.
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, LordOfTerror said:

Kakvo ponasanje Lebrona ovo je strasno.

 

Pogodio 2 trojke u produzetku pravio neke grimase 2 minuta, onda terao sudije da izbacuju neku mucenicu i mucnika iz prvog reda. Kao da je RW poceo da mu dolazi na porodicne ruckove...

Ajde za ovo urgiranje na dobacivanje iz publike, to još i mogu nekako svariti, koje inače na dnevnoj bazi doživljavaju mnogi igrači u raznim dvoranama i okruženjima. ali one cirkusantske gestikulacije i slavljenje postignutih koševa to ne pamtim niti od jednog vrhunskog igrača da je tako nešto radio.uzas,  pa sve da je to i moj sin uradio.i stvarno ne znam kome to može biti simpa. Ili možda grešim.

Edited by bodo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...