Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

4 minutes ago, oubrevo. said:

najbolje je da šatdaunuju jokića da se spremi za repku i za prvi rođendan deteta (warmup + main event)

 

Sedim na nekom dosadnom meet-u, srećom sam mjutovana, jer sam se upravo nasmejala naglas. Hvala ti.

 

Da mi je znati u kojoj paralelnoj stvarnosti živi neko ko brani Lebrona i njegovo bezobrazno ponašanje... 

Link to comment
Share on other sites

Morris i sada Lebron bi trebalo da budu brutalno kažnjeni za ovakve stvari i da više nikom ne padne na pamet da uradi nešto slično.

Sve dok kazne budu 20k dolara i jedna tekma suspenzije toga će biti.

 

Odalami ga sa 10 utakmica, 10 dana humanitarnog rada u ustanovama koje se bave borbom protiv nasilja i 200k dolara pa da vidimo jel će onda da se ponašaju kao uličari.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

@bodo

Iskreno me protreslo ovo sto si napisao. Sry to hear that & god bless.

Iskreno i veliko Hvala, također i tebi @Barkley#34i svima ostalima. Ja sam pasa grdo ali to je iza mene i zaista suosjećam sa svima onima koji na ovaj ili onaj način moraju proći  ili već prolaze kroz slične stvari. jbg prvenstveno smo ljudi pa onda sve ostale podjele.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Devil In My Pants said:

Ne volim Lebrona, ali nista epohalno se nije desilo, jeste bilo namere u afektu, ali je bukvalno posle dve skunde shvatio da je pogresio. Stvara se bzvze pompa..

 

Nista epohalno, osim sto mu je kao poslednja peezda pocepao arkadu dok je Stewart gradio za skok .

 

3 hours ago, Dracarys said:

Pokidao ga je Bron, da je stigao u onom naletu do Brona, samo bi dobio još jednom po drugom oku. Ovo je samo dokaz šta bi Bron radio 90-ih, gde se igrala jaka odbrana, kada mu je ovako malim zamahom dobro udesio.

 

Što se tiče MPJ-a užasna situacija za Denver. Ja mislim da bi za njih bilo dobro da se bore za lutrijski pik, nego što pokušavaju da uđu u plej in, gde će biti lagano počišćeni. Ova sezona je gotova za Denver, što znači da se polako otvara za Brona. 

 

Drama Queena ne bi opravili 2 meseca da ga dohvati neko u 90tim..  

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Igramo protiv Filadelfije, Portlanda, Klipersa i 2x Finiksa. Kapiram da je to serija koja će nam dati odgovor da li nas je malo jače usralo tokom lakšeg rasporeda ili je DUBinaTM ekipe održiva i realna. Good stuff. Posebno me raduje dvomeč sa Feničanima.

 

Da bacim i dva centa i da branim Lebrona, naboo ga je laktom, iziritirano, nije mi delovalo kao da mu je namera da ga spiči u lice i mislim da je odmah krenuo da se izvini. Kapiram i reakciju Ajzeje, pogotov što kada uđe (bukvalno) krv u oči i nos i usta i krene onaj ukus gvožđa onda skoči i adrenalin... Ipak, ne mogu da poredim ovakav lakat sa podmetanjima nogu ispod šutera i gadosti u kontrama. 

 

Meni je ovo 10x gore od Lebrona, na primer:

Spoiler

 

 

Edited by freethrow
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, freethrow said:

Igramo protiv Filadelfije, Portlanda, Klipersa i 2x Finiksa. Kapiram da je to serija koja će nam dati odgovor da li nas je malo jače usralo tokom lakšeg rasporeda ili je DUBinaTM ekipe održiva i realna. Good stuff. Posebno me raduje dvomeč sa Feničanima.

 

Da bacim i dva centa i da branim Lebrona, naboo ga je laktom, iziritirano, nije mi delovalo kao da mu je namera da ga spiči u lice i mislim da je odmah krenuo da se izvini. Kapiram i reakciju Ajzeje, pogotov što kada uđe (bukvalno) krv u oči i nos i usta i krene onaj ukus gvožđa onda skoči i adrenalin... Ipak, ne mogu da poredim ovakav lakat sa podmetanjima nogu ispod šutera i gadosti u kontrama. 

 

Meni je ovo 10x gore od Lebrona, na primer:

  Hide contents

 

 

Kako stvari stoje sada to će biti pravi derbi zapada. I još igraju on Christmas day.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

@delgado sta si se ucutao? Jel realno da je ovaj tvoj pod stare dane krenuo sa ovakvim stvarima?

 

Interesantno je kako se nameran, dzukacki i kukavicki potez Konjoglavca ovde karakterise kao herojski, cheerleaderuje i sve sto ide uz to, dok se jedan klasican accident pokusava izvrnuti i pretvoriti u ne znam ni ja sta, a naravno dobijamo i potpuno novu konotaciju od strane ljudi koji su vec ozbiljno traumatizovani od strane Kinga svih ovih godina - aaa sta bi mu uradio Stjuart, aaa usro se evo ga bezi u svlacionicu...  

 

 Ubija me posao brate napaceni, nisam ni za sta, pogledao nisam ni sekund jucerasnje tekme, evo ovu tekmu sa Nixima bih mogao da gledam sutra na prekosutra, tako da cu se ultra smoriti ako ga suspenduju. Jedva smo dobili siroti Detroit a i za njih su bila potrebna clutch herojstva Davisa, hm, primljeno 121 poen, da li ti je sad malo jasnije o cemu pricam..

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, delgado said:

 

Interesantno je kako se nameran, dzukacki i kukavicki potez Konjoglavca ovde karakterise kao herojski, cheerleaderuje i sve sto ide uz to, dok se jedan klasican accident pokusava izvrnuti i pretvoriti u ne znam ni ja sta, a naravno dobijamo i potpuno novu konotaciju od strane ljudi koji su vec ozbiljno traumatizovani od strane Kinga svih ovih godina - aaa sta bi mu uradio Stjuart, aaa usro se evo ga bezi u svlacionicu...  

 

 Ubija me posao brate napaceni, nisam ni za sta, pogledao nisam ni sekund jucerasnje tekme, evo ovu tekmu sa Nixima bih mogao da gledam sutra na prekosutra, tako da cu se ultra smoriti ako ga suspenduju. Jedva smo dobili siroti Detroit a i za njih su bila potrebna clutch herojstva Davisa, hm, primljeno 121 poen, da li ti je sad malo jasnije o cemu pricam..

 

 

fake-cry-cry.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

 

Interesantno je kako se nameran, dzukacki i kukavicki potez Konjoglavca ovde karakterise kao herojski, cheerleaderuje i sve sto ide uz to, dok se jedan klasican accident pokusava izvrnuti i pretvoriti u ne znam ni ja sta, a naravno dobijamo i potpuno novu konotaciju od strane ljudi koji su vec ozbiljno traumatizovani od strane Kinga svih ovih godina - aaa sta bi mu uradio Stjuart, aaa usro se evo ga bezi u svlacionicu...  

 

Ne zezaj, pri tome ja te branim ovde, odnosno kinga. Jokić se zaštitio od opasnog i džukačkog udarca u koleno, pa još bočno. Ne smatram to ni kukavičkim ni džukačkim, ali svakako namernim. Okretanje leđa Morisa je džukačko svakako. Ovo jeste nameran lakat jer je lik jednostavno takav, gura se, ima ga, kabast je i naporan je, udara i sve što ide, a king je navikao na zaštitu evo već 20 godina, plus frustracija zbog slabo obavljenog skautinga sopstvene ekipe... godine, jbg, razumem ga. Nije ga ubio, nije mu naneo strašnu povredu. Da se razumemo, ja sam prvi za zaštitu superstarova i umetnika igre od kasapina, ali daj nemoj zezati. Hoćemo da vrtimo finala GSW CLE i da gledamo zaštitu koju su mršavi i lagani igrači GSW imali?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ne slazem se. King je igrac koga 20 godina razni tupoglavci i provokatori lemaju, zadaju niske udarce, pokusavaju da ga isprovociraju na razne nacine (poduga je istorija imena) a dobro je poznato da mu protekcija nikad nije bila odgovarajuca, da su sudije toliko puta birale da mu ne sviraju faul jer eto fizicki je jak pa nema veze nek ga biju, i tako kroz celu karijeru, dok su ove jajare poput Hardena, Doncica, Treja... cascavale poklon bacanjima svaku utakmicu -- podvlacenje pod ruku rivala, bacakanje u stranu, itd itd. Ako aludiras da je Klivlend imao neku sudijsku naklonost u finalima --> stvarno ne mogu da se slozim, pa seti se G1 2018. finala kakva je bespotrebna oruzana pljacka izvrsena nad ionako dosta slabijim Klivlendom.

 

Kapiram da je dobar deo foruma jedva docekao ovu bedu od Kingove ekipe (mozda i njegov ozbiljniji igracki pad, to cemo jos videti) ali nema potrebe da nalecete kao vrani gavrani lesinari i izvrcete neke stvari. Te je uzasan covek (jos se podrzava jebeni umnobolnik Enes Kanter my nipples get hard when we speaking about playoffs) zbog politike, evo sad je i kabadahija koji namerno bije igrace... Jbg, na takve stvari ne mogu da precutim.

 

@Miki28 Nema razloga za panikom, imamo novu strech peticu u vidu Dwightella 😄 

Link to comment
Share on other sites

Pa gore je konjusareva sekira na Pejnu nego guranje Morisa, i to mi je u range ovog Bronovog sinocnjeg. Nije gospodski potez ni guranje Morisa i smekerskiji bi bilo da je iskulirao, ali opet ne treba dozvoliti da te bije prljavac Moris, koji kada oseti krv slabasnog nece stati vec ga na svakoj tekmi zlostavljati (ko u skoli onaj koji dozvoli da ga siledzija maltretira, bice non-stop maltretiran, a onaj koji pokaze zube izborice se za siledzijino postovanje). Tako da mi je guranje Morisa ispod spomenuta dva incidenta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...