Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Bron govnarko. 

 

Denver bez Jokića, Mareja, Portera, i Bones sa longetom na desnom skočkom zglobu... Plašim se da se Denver ozbiljno zajebao sa Porter im, očigledno je da dečko ima hronični problem sa leđima, ovo će biti treća operacija.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Green23 said:

Bron govnarko. 

 

Denver bez Jokića, Mareja, Portera, i Bones sa longetom na desnom skočkom zglobu... Plašim se da se Denver ozbiljno zajebao sa Porter im, očigledno je da dečko ima hronični problem sa leđima, ovo će biti treća operacija.. 

 

Kad je Denver MPJ-u uopste ponudio maks?

 

Ako su ove sezone, stvarno su idioti, citam clanak iznad, pise da je MPJ igrao sa povredom ledja celu ovu sezonu i da su to Nugetlije znale.

 

Pa jebote, sacekas makar pola sezone pa ponudis ugovor u takvoj situaciji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, gggggggg said:

ala kenja ove sunse. prvo dve utakmice protiv dallasa bez doncica (nba liga je bas debilna sa ovakvim rasporedom) a sada igraju protiv nuggetsa bez jokica.

Jest. Ono nisu nikad dobili Dallas sa Lukom i Denver sa Jokićem. A kad je Ayton propustio ove sezone 6 utakmica već do sada nešto nisi pisao o prednosti drugih u odnosu na njih. Plus toga ne vidim kako je to njihova krivica. A da možda koriste Vudu lutkice 😱

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Horium said:

 

Kad je Denver MPJ-u uopste ponudio maks?

 

Ako su ove sezone, stvarno su idioti, citam clanak iznad, pise da je MPJ igrao sa povredom ledja celu ovu sezonu i da su to Nugetlije znale.

 

Pa jebote, sacekas makar pola sezone pa ponudis ugovor u takvoj situaciji.

Lošije igre i loši procenti imaju smisla ako je stvarno igrao povređen. Sad jedino da krenu u neki tank jer ova sezona je ćao 

 

Od drugih vesti-Lažni Goat šta reći, respekt za wbrook-a jer nije cava

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Steta za decka

 

 

Do kurca... Videlo se da nije dobro posle povrede na onom polaganju. Obzirom da kazu nerve issues, ovo moze biti i ozbiljnije od samo propustene sezone, ovo je nesto sto moze karijeru da ugrozi. Ne znam ni kako se to leci, da li operacijom, terapijom...  

 

Denver bas nema srece sa povredama ove sezone. Na ove ozbiljnije povrede, dosle su i Jokiceva desne ruke, Bones je zeznuo zglob... Poprilicno neprijatna situacija za Nagetse trenutno, ako je Jokic malo duze pauzira, moze se upasti u rupu iz koje ce se tesko vratiti. 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

I dalje nisam 100% siguran da je bilo namerno

 

 

i meni izgleda da je hteo da mu odjebe ruku, pošto su se sekund&kusur rvali. na onom percetovom slo-mo tviteru se vidi prva VOŽDOVA reakcija nakon udarca, gde je bio iznenađen učinkom.

 

možda je vrhunska gluma ali ni ja nisam siguran, pogotovo što se ne sećam nekih VOŽDOVIH prljavih poteza. imao je on gomilicu onih kada glumi da je ranjen na sremskom frontu ali iskreno nemam pojma za ovakve slučajeve u cvju.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ne sam Safete said:

Ako sam dobro upratio Wiggins nema naklonost forumskog življa a čovjek igra opasnu sezonu.

 

mnogo košta a novinari su rekli na draftu da će biti neki lebron light a on pizda nije.

Just now, Wesley Sneijder said:

Mislim da je kod Viginsa vise cinjenica da je potpisao max ugovor kao prvi pik, najavljivan kao next big thing, a nikad nije odigrao ni blizu toga. Igra on vec drugu sezonu vrlo dobro, jako zahvalan igrac, odlicna odbrana i isporuci oko 18 poena u napadu, lezi mu ocigledno ova uloga iz drugog plana.

 

imao je makar jednu odličnu sezonu i u minesoti, im'o ga na fantaziji tada pa pratio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...