Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, Dracarys said:

Imali smo, nismo znali, šta smo imali

Odavno me neki upis nije ganuo kao ovaj. Suza suzu stize za njemackom prevarom🤣🤣🤣

Russ ako bude problem tu ce ostati do ljeta, mozda ga i trejduju ranije ali njemacka prevara bi ostala tu 4/5 godina. Ne hvala.

 

Jos jednom, podrska za Rasela Westbruka. Ili idemo do kraja ili tonemo sa njim💪💪💪

  • Like 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Jbg Miki, tebi ako je prijatno da ti po ekipi svrsava ko god pozeli i daje po 140-150 poena u proseku, gde ne mozes apsolutno nicemu da se nadas -> kao sto pokusavas da lazes sam sebe i kazes bice bolje od februara (allstar pauze) a znas i sam da personel nije u stanju da igra odbranu i tu nema sta da se ispravi/uigra, onda okej

- Kao navijac i sportski fan nikad nisam bio u fazonu titula/nista, tako da iz ugla ove sezone prosla deluje kao pravo blago imajuci u vidu koliko dugo smo bili bez LBJ&Davis dua zajedno+pojedinacno i momci koji su igrali su se itekako nadigravali sa drugima, dobijali utakmice, igrali dobru odbranu...  Ko zna dokle bi dosli da se 2. najbolji igrac nije povredio, ali to se desilo i Clippersima, Nuggetsima, Netsima prosle sezone, a imamo priliku da vidimo da su povrede topdogova kljucni faktor svake sezone.

 I ti i dalje imas srama da jednog sjajnog momka i kosarkasa, koji vredi vise od ovih para sto su mu nudjene svakako, nazivas u svakom postu nemackom prevarom, kao da kosarku nikad nisi gledao u zivotu i lozis se na ovog mongoloida kretenskog. 

 

 Nemam reci da iskazem svoj revolt na ono sto gledam, nisu u stanju bukvalno nijedan napad da odbrane. Sruder je tu jedan od boljih defanzivnih bekova u ligi bio, pa jos KCP+Karuso, ma imali smo sjajan tim. Nema svrhe vise da se ponavljam, sve je potpuno jasno svakom ko hoce da vidi, max max-a ovog govnavog shitshowa od tima je prvo kolo, i to kroz plejin, apsolutno nista vise. Kakav tuzan i tragican kraj karijere najveceg ikad, prosto mi dodje da placem kad vidim u kojoj situaciji docekuje sam kraj igracke karijere. 

 

 

@Dracarys Moj izbor je Miami ove godine od jacih. Izuzetno gotivna ekipa i sad kad su Lakersi sami sebi pucali u obe noge i ruke deluju kao ekipa koja bi mogla jako&do samog kraja.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@delgado Njemacka prevara. Ponavljacu iznova i iznova ako je potrebno😀

 

Ti treba da skontas da ovo nije igrica i da treba vremena da se ekipa skonta, uigra. Ovo sinoc je bio 7mi mec da su odigrali Lebron, AD i Wbrk zajedno a prvi mec da smo bili iole kompletni, misleci na THT kome je olanirana bitna uloga. Treba vremena. 

Vogel je za defanzivu odlican ali treba mu vremena da uklopi odbranu i vidjeces da ce to i uspjeti. Bice teskih poraza a j... mi se za skor.

Sad ko ne udje u plejof je bas ocaj od ekipe tako da lagano. 

 

Vidi, Lebron nije vise sto je bio, zato je i doveden Russ da uzme vise tereta u regularci a Russ sporo ulazi u sezonu.

Lebron i AD trebaju da su na max obrtaja u 2 dijelu sezone i plejofu, do tada uigravanje i cuvanje zdravlja. Reagovace Pelinka ako bude prilike i da dovede neko krilo za defanzivu. Malo vise vjere u ovaj tim.

 

Ja sam prvi koji se deprimira i krene teske prozivke, gledaj sta radim na PL za Utd ali u ovu ekipu vjerujem. 

Opet cu ponoviti Caruso jedino fali. Ostalo ne.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@delgado

Nije da će Lejkersi biti mnogo užasni, mislim da će izboriti lagano TOP6 na zapadu, ali ostaje da nisu favoriti za prsten sa Vestbrukom. Ako se vrate Džamal, Kavaj i Klej nekim čudom na vreme i počnu da igraju dobro, onda si u pravu, druga runda deluje veoma daleko. Pogotovo, ako još i ekipe Jute i Finiksa budu kompletne, ja ne vidim kako se oni mogu proći. Lejkersi su se otarasili brdo korisnih igrača, da bi doveli Vestbruka, to je žalosno. Evo sada Vašington na vrhu istoka, a Karuzo igra nikad bolje u Bulsima, pa čak bi i on kao takav bio treći najbolji igrač sadašnjeg LAL rostera. 

 

Ja nisam optimističan uopšte, ovu sezonu bi moglo da spasi samo ako Lejkersi izgube puno utakmica i neki ol star u toku sezone zatraži trejd, pa da ide razmena. Ja bih sada primio i Bena Simonsa, jeste da nema šut, ali bar igra jednu od najboljih odbrana u ligi.

 

Što se tiče najvećih favorita za prsten, sa zapada samo GS, a istok je pun jakih timova. Majami koji si pomenuo će biti mnoogo čvršći od prošle sezone. Hiro dosta bolji, Lauri bolji od Dragića i plus još jedan specijalac u odbrani u vidu Takera, a može da pripomogne i Moris kao streč petica. Baksi su krenuli slabo, ali to je zbog dosta izostanaka dobrih igrača. Biće oni opet veoma dobri u plej ofu i naravno Bruklin Netsi, koji jesu bez irvinga, ali i kao takvi su u TOP4 kandidata za prsten.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LordOfTerror said:

Zbog?

 

Zato sto ovakve stvari radi samo da bi privukao pažnju na sebe. On u krajnoj liniji nikada ne bi zaradjivao novac koji zaradjuje da Lebron i ostali NBA superstarovi nisu mašine za izvlačanje para na globalnom nivou, ovo je samo tipično licemerje, ništa više. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, oubrevo. said:

bas lose knicksi izgledaju 

Pogotovo visoki igrači. Tužno je ovo danas izgledalo, da je Hjuston hteo možda bi i pobedio. Katastrofalna utakmica, projektile su bacali na koš i jedni i drugi. Furnije i Tejt deluju kao da bacaju ćerpič a ne loptu. Da ne bi Mali Alek raspoložen svašta bi bilo.

 

Link to comment
Share on other sites

Furnije je odigrao pristojnu utakmicu, šutirao trice 5/10. Valjda je zbog toga i doveden.

 

Nego se očekivalo od Niksa puno, ne ide to ako se nema jako jezgro. Ko je tu vođa? Rendl? Ako je on, onda ekipa i nema neku bajkovitu budućnost, sem da uđu u plej of i budu počišćeni.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, holden c. said:

 

Zato sto ovakve stvari radi samo da bi privukao pažnju na sebe. On u krajnoj liniji nikada ne bi zaradjivao novac koji zaradjuje da Lebron i ostali NBA superstarovi nisu mašine za izvlačanje para na globalnom nivou, ovo je samo tipično licemerje, ništa više. 

 

Licemrje je upravo ono sto Lebron radi, ako vec cuti o Kini i muze novde ne mora da se predstavlja kao neki borac za socijalnu jednakost.

 

 On je u ''Meat pie moooooondaaaaaaaaaaaaaaay'' fazonu.

 

Kanter dobro zna sta je tiranija i ugnjetavanje...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Avodžobi said:

Pogotovo visoki igrači. Tužno je ovo danas izgledalo, da je Hjuston hteo možda bi i pobedio. Katastrofalna utakmica, projektile su bacali na koš i jedni i drugi. Furnije i Tejt deluju kao da bacaju ćerpič a ne loptu. Da ne bi Mali Alek raspoložen svašta bi bilo.

 

 

sut manje - vise, prvo nije isao, onda je krenulo. medjutim, jedini periodi koji lice na igru su oni u kojima je quickley na terenu. lopta se krece, ako vec ne prolaze 2na2 varijante. 

 

pomaze i to sto tada obicno randle nije na terenu, koji kod udvajanja to poslednji primeti u celom msgu 

 

kemba je jos jedan dobar suter za tri ali toga ovoj ekipi ne manjka, ostalo je tanko. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LordOfTerror said:

 

Licemrje je upravo ono sto Lebron radi, ako vec cuti o Kini i muze novde ne mora da se predstavlja kao neki borac za socijalnu jednakost.

 

 On je u ''Meat pie moooooondaaaaaaaaaaaaaaay'' fazonu.

 

Kanter dobro zna sta je tiranija i ugnjetavanje...

 

istini za volju, lebron se nikada nije predstavljao kao vođa slobodnog sveta, doktor bez granica, već ga, kao i većinu nba igrača, zanima pravda i jednakost u njegovoj zemlji. bilo bi idealno kada bi on kao globalna zvezda vodio računa o svima ali je to i dalje daleko bolje od npr đokovića, koga ne zanima ni svoj narod ili jokića koga ne zanima ništa osim reklama velikih korporacija.

 

ja bih bio oduševljen kada bi srbija imala jednog  licemernog kao lebron. situacija bi bila vrlo drugačija.

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, holden c. said:

 

kakva debilčina je Kanter...

 

Da iole pratiš Kantera, ovo ne bi napisao. Njemu je praktično zabranjeno da se vrati u Tursku jer je otvoreno protiv Erdogana, mislim da majku nije video 8-9 godina...

 

S druge strane, Brona je prozvao za priču oko Kine zbog situacije sa Tajvanom koja je trenutno aktuelna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, oubrevo. said:

 

istini za volju, lebron se nikada nije predstavljao kao vođa slobodnog sveta, doktor bez granica, već ga, kao i većinu nba igrača, zanima pravda i jednakost u njegovoj zemlji. bilo bi idealno kada bi on kao globalna zvezda vodio računa o svima ali je to i dalje daleko bolje od npr đokovića, koga ne zanima ni svoj narod ili jokića koga ne zanima ništa osim reklama velikih korporacija.

 

ja bih bio oduševljen kada bi srbija imala jednog  licemernog kao lebron. situacija bi bila vrlo drugačija.

 

lebron bi bio dobar da npr nije imao onaj fijasko sa slikom policajca. 

 

a kanter je prozvao jamesa jer je ovaj podrzao kinu kada ih je morey prozvao zbog hongkonga. to je verovatno bila njegova najruznija epizoda i ispao je nevidjena dzukela, gde se nasao da pametuje a lik nije znao o cemu prica i sve da sacuva koji milioncic.

 

ova cela frka je zbog ujgura a ne tajvana koliko sam pratio. inace ni on nije bas neki svetac jer je protiv erdogana kada podrzava gulena i slika se sa questionable ljudima.

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, oubrevo. said:

 

istini za volju, lebron se nikada nije predstavljao kao vođa slobodnog sveta, doktor bez granica, već ga, kao i većinu nba igrača, zanima pravda i jednakost u njegovoj zemlji. bilo bi idealno kada bi on kao globalna zvezda vodio računa o svima ali je to i dalje daleko bolje od npr đokovića, koga ne zanima ni svoj narod ili jokića koga ne zanima ništa osim reklama velikih korporacija.

 

ja bih bio oduševljen kada bi srbija imala jednog  licemernog kao lebron. situacija bi bila vrlo drugačija.

 

Jokića i Đokovića niko ne spominje, bar ne u istoj rečenici, kada priča o Lebronovom off courtu. Niti bi trebalo, neuporedivo je iz mnogo razloga. 

 

Spoiler

U Lebronove dobre namere u načelu ne sumnjam. Ono što je sve više problematično je taj off court društveno-politički angažman (u koji naravno ne ubrajam njegove filantropske projekte). To trpanje u politiku, komentarisanje svega i svačega , svrstavanje na ovu ili onu stranu je razlog zašto ga prozivaju, i tek će njega i ligu prozivati, kako to da ćute na ovo, ili ne komentarišu ono. (Kad već imaju stav u vezi nekih stvari, i planove delovanja za slučaj da se dogodi to/ovo/ono). Dakle ne samo da se liga preko svake mere politizovala, nego u ovo doba prosečno informisan gledalac, ima prilike da redovno gleda i sluša duple standarde što se tiče NBA na tom planu. Reakcije su tu uobičajene rekao bih, ni manje ni više. Efekat je takav, da je mnogima preko glave rubrike politika u entertainment terminu, pa batale/manje gledaju. Zainteresovanost i angažovanost za pravo&pravdu kod kuće pokazuju da mu je srce na mestu, ali može to i bez politike i stranačkih kampanja, i bez redovne (zlo)upotrebe platforme lige, a rekli bi neki i bez ćutanja na tolike stvari van američkog tla - Ta pragmatičnost na spoljnom planu i hiperangažovanost na unutrašnjem, preti da se pretvori u još veću sprdnju i besmisao kod sledećeg big deal. Whatever it may be. Ponašanje i izjave igrača u ovom players league su posebna priča: Gluposti stižu jednu drugu. Više tekstova, na koje sam naletao, pominju tu prezasićenost lige politikom, kao jedan od ključnih razloga zašto je NBA zacementirana na tom 3 mestu pro liga tamo, (i pominje se kako je pre 10-15 god popularnost bila veća,). Fazon, liga bi bila u boljem položaju bez tolikog upliva politike. Isto, vredi napomenuti, da nije isključeno da se u budućnosti, sve to što se danas podrazumeva, možda bude moralo da se vrati u nazad, da ne kažem unazadi. Jer će vrlo moguće raznorazni lesser igrači, a razume se totalni retardi van terena, umisliti da su trgli boga za k, a biti more entitled nego sve zvezde i zvezdice danas.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...