Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

4 hours ago, Manu said:

 

Stvarno ne mogu da se slozim sa ovim argumentom protiv biranja seniora sa koledza. Ima mnogo vrhunskih igraca koji su kao takvi usli u NBA i tokom karijere itekako napredovali, da ne nabrajam sad. 

A ovo smo pricali nakon izlaska lotterya, a pre potpisa Kembe i/ili Furnijea koliko se secam.

 

Duarte je bio 13ti, imali smo tu pricu oko vasih sansi da se pomerite u lutriju davanjem 19. i 21. pika

Dobar igrač ali on ni ne bi imao prostora u Niksima kao u Indijani, ovi ne daju minute ni sophomore igračima a kamoli rukijima. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bobby Shurda said:

Dobar igrač ali on ni ne bi imao prostora u Niksima kao u Indijani, ovi ne daju minute ni sophomore igračima a kamoli rukijima. 

 

nije dovoljno lep. morao bi pored knoxa na kraj klupe za ružnije igrače

 

Chris_Duarte.jpg

..zato je frenki otišao, previše je lep da trune na klupi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, LordOfTerror said:

Mislim da mi se barem 5 godina nije desilo da odustanem od NBA utakmice jer 15 minuta nisam mogao da nadjem posten stream...

 

Bas htedoh da se pozalim na istu stvar. Na ovom reddit.nbastreams-u mi radi stream za svaku trecu utakmicu, drugu alternativu nemam : /

Link to comment
Share on other sites

Klivlend dao minute starterima kao da je već plej of i sa samo osam igrača u rotaciji, jedva dobiše Šarlot i pored izvrsne igre Lamele.

 

Portlanđani katastrofalni, uspeli su da izgube od ovakve Filadelfije.

 

Bulsi nastavljaju da biju, ovaj put je pao Boston i sa Smartom.

 

Reptorsi iznenadili Nikse, ne znam za vas, ali mene poprilično iznenađuje Torontov skor od 5-3.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tatum igra tu neku Kobe kosarku, a to vec godinama jednostavno ne prolazi i ne daje rezultate. Ligi ne fali darovitih iso i 1on1 skorera, ali vec deceniju to nije dovoljno za vrhunska postignuca. Ukoliko nije u stanju da napravi kvalitativni iskorak u domenu playmakinga, moze ostati prvi skorer, ali ne i pravi fransizni igrac.

 

Uporedivo sa Armanijem - decko nema problem da doda loptu, ali je ast/to ratio vrlo skroman i ne tu ne napreduje nesto vec godinama, tako da je jasno da prosto nema to u sebi, pa posledicno kao faca fransize nije ni mogao nikad pre dolaska Paula da dogura ekipu do nekih rezultata. Uglavnom jeste imao grozne saigrace, ali svejedno, cak i sa ovim rosterom bez podrske u vidu produkcije slicne Paulovoj i Payneovoj tesko da bi doneo nesto spec.

Edited by SteveFrancis#3
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Tatum igra tu neku Kobe kosarku, a to vec godinama jednostavno ne prolazi i ne daje rezultate. Ligi ne fali darovitih iso i 1on1 skorera, ali vec deceniju to nije dovoljno za vrhunska postignuca. Ukoliko nije u stanju da napravi kvalitativni iskorak u domenu playmakinga, moze ostati prvi skorer, ali ne i pravi fransizni igrac.

 

Uporedivo sa Armanijem - decko nema problem da doda loptu, ali je ast/to ratio vrlo skroman i ne tu ne napreduje nesto vec godinama, tako da je jasno da prosto nema to u sebi, pa posledicno kao faca fransize nije ni mogao nikad pre dolaska Paula da dogura ekipu do nekih rezultata. Uglavnom jeste imao grozne saigrace, ali svejedno, cak i sa ovim rosterom bez podrske u vidu produkcije slicne Paulovoj i Payneovoj tesko da bi doneo nesto spec.

 

Jedina razlika sto Booker bez lopte moze da bude itekako ucinkovit i kretnjama se izbori za otvoren sut. 

 

Tatum bez lopte se samo snuzuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Reptorsi iznenadili Nikse, ne znam za vas, ali mene poprilično iznenađuje Torontov skor od 5-3.

 

toronto je disciplinovana ekipa koja je dobro vođena. kada ovde na forumu neko kaže kako "imaju sistem", to je upravo ono što raptorsi rade u kontinuitetu;

stil igre koji podrazumeva puno versatile igrača u oba smera, visoka energija i hustle. verovatno nisu najtalentovaniji, pogotovo kada im ovaj ruki ne igra ali ko ih potceni, zajeb'o se. gledao sam ih protiv mavsa koji su se jedva izvukli.

 

knickse sam gledao prvi put za vikend, protiv pelicansa. 

napisao sam tada da mi je grozno to što očekuju od slabije ekipe da se sama pobedi. neverovatno je kako dobri ili tek solidni igrači za 5 minuta utripuju kako su neka contender ekipa koja će da rutinira slabije ekipe od sebe. 

 

thibs mora da drži ove umišljenje bednike accountable non-stop, inače će vrlo brzo da pređe put od trenera godine do još jednog brodoloma.

 

bitno je da je ar-džej barać opet bio odličan.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nick Nurse je ozbiljan trener. Nisam ni ja očekivao ovako dobar skor Toronta. 

 

Kao što rekoh ne cveta cveće u Seltiks preduzeće, moguće da će brzo ovog Uđoku da pedaliraju. Tatum je uvek igrao Kobe košarku i to jeste njegov problem. Brown van terena kao važi za nekog pametnog momka (mada je za standarde nba košarkaša verovatno pametan momak svako ko nije notorni retard), ali na terenu su mu česti izbori Westbrookovski, glava u parket i samo pravo kroz zid. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vise ce zbog ove izjave najebati Smart nego Tatum ili Brown. Mozda se u sledecu utakmicu-dvije lopta bude kretala nesto bolje al ne vjerujem da ce se nesto tu mnogo promjeniti kod ove dvojice i nacina na koji igraju. Brown nema uopste toliki usage kao sto ima Tatum. Kod Tatuma se ono bas vidi taj neki Kobe fazon daj mi 15 post fadeova po mecu preko ruke da uzmem i da napucam taj PPG i jos se brat non stop zali kod sudija sto nije faulove neke dobio dok na drugoj strani uveliko ide kontra protivnika. Problem je sto je Kobe znao i da dodaje i da igra odbrane kad je trebalo, to ovog  za sad ne interesuje, al to je njemu Mamba mentality isto ko sto je i Booker bio dok nijesu ga malo Rubio i CP3 uzeli pod svoje, bez toga bi on danas bio prvi strijelac lige sa nekih 30tak pobjeda u PHX.

Donovan Mitchell isto igra tu Tatum iso volume scoring kosarku pa nekako se vazda izvuce bez kritika za to dok uglavnom puca po Gobertu kad dodje plejof i ovim role playerima sto nijesu i oni ubacili nekih 20 trojki pored ovih Mitchellovih 30 poena iz isto toliko suteva + TO. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne slažem se, Mičel igra ISO košarku, ali on ima i 5+ asista po meču. 

 

Kada bih birao između Mičela i Tejtuma, ja bih uvek birao Mičela s obzirom na to koliko je on napredovao i kakve je partije pokazao u plej ofu.

 

Što se tiče broja šuteva, vazda, efikasnost je debelo na Mičelovoj strani!

Link to comment
Share on other sites

Juri je osim small ball postavke klipersa problem bio i što su odustali od protoka lopte, a Mičel je tu najviše kriv. Previše je jurio babl učinak

 

Što se tejtuma tiče on bi bio super u pravom kontekstu bez obzira na ISO i veliku potrošnju. Recimo u GSW bi fino legao da izigrava kineskog Duranta

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih ipak rekao da su oni kao ekipa kiksnuli, jer su imali u toj eliminacionoj utakmici oko 30 poena razlike, da bi Gobera napunili do vrha u drugom poluvremenu sa 85 poena. To DPOY :roflmao:

 

Ne vidim problem ako se juri babl učinak, sve dok je taj učinak baš efikasan, što je bio, jer to pokazuju brojevi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dracarys said:

Ja bih ipak rekao da su oni kao ekipa kiksnuli, jer su imali u toj eliminacionoj utakmici oko 30 poena razlike, da bi Gobera napunili do vrha u drugom poluvremenu sa 85 poena. To DPOY :roflmao:

 

Ne vidim problem ako se juri babl učinak, sve dok je taj učinak baš efikasan, što je bio, jer to pokazuju brojevi.

 

Kako bre efikasan? Trenutno Mitchell gađa 40% iz igre, a 31% za 3 (oba ispod karijernog proseka). Često gledam Jutu zbog fantazija, zaista uzima mnogo nebuloza šuteva. Sposoban je on da pogodi svašta al to ga ne čini efikasnim. Na PO učinak njegov nemam zamerki jer tu uvek igra junački kad se svi ostali useru, al uglavnom težak iso.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

 

Kako bre efikasan? Trenutno Mitchell gađa 40% iz igre, a 31% za 3 (oba ispod karijernog proseka). Često gledam Jutu zbog fantazija, zaista uzima mnogo nebuloza šuteva. Sposoban je on da pogodi svašta al to ga ne čini efikasnim. Na PO učinak njegov nemam zamerki jer tu uvek igra junački kad se svi ostali useru, al uglavnom težak iso.

Za mene je plej of relevantan i na tome baziram sve.

 

Naravno, Mičel je u plej ofu dosta efikasniji. Najbolje igra kada je najbitnije, zar to nije odlika najboljih igrača. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gggggggg said:

cudna situacija u celticsima. kod njih kako vreme protice su sve gori umesto da bude obrnuto. sumnjam da je samo problem u tatumu i brownu. tu nesto ne stima od fo do trenerskog staba pa na kraju i kod igraca. 

 

Pa sta ima da bude kad se sve menjalo od nabrojanih cinilaca osim Tatuma,Browna i Smarta?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...