Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

8 hours ago, 033zero330 said:
Kako ono beše, srediće to trener, "prva utakmica", itd...
 
Na kraju će publika opet da viče: "lebron gonna trade you...!"

 

trebali su da puste dvajtela da polomi dejvisevo stakleno dupence. pun mi je tuqi njegovih izgovora i proseravanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HAMMER said:

trebali su da puste dvajtela da polomi dejvisevo stakleno dupence. pun mi je tuqi njegovih izgovora i proseravanja.

 

davis ima spuštena ramena, svi znamo da su takvi najzajebaniji da isporuče nokaut iz prve, pogotovo sa njegovim wingspanom

44 minutes ago, gggggggg said:

 

sad kada se uzdam u dedu da mi vozi sve fantazi bednike, više razumem njegov grejtnes i moram da priznam da je bolji od larry birda!

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nije dobio tehničku :wink2:

 

9 hours ago, Miki28 said:

U jednom trenutku je bilo 46-8. Za tim koji ima AD, Lebrona, Wbrka, Dwighta to je nedopustivo. U sustini to i govori koliko su mlako igrali i koliko je odbrana bila busna.

Upravo tako, AD na C je put kojim Lejkersi moraju poci ali ocigledno da ce biti potrebno da udaraju u zid konstantno dok se ne okrenu jedinoj opciji za koju se zna da najvise donosi. Ocigledno tu ima do AD jer ne vjerujem da Vogel ili Lebron ne vide da je tad tim, kako u odbrani tako i u napadu, u najboljem izdanju.

Naravno sa AD na C otvaraju i Wbrk prostor. 

A da nije mozda taj lik nije dobacivao Rondu nesto pa izazvao reakciju? U utakmici gdje se ne zna ko je bio nervozniji kod Lejkersa, gdje su se dvojica saigraca pokacila. Nije Rondo iz cista mira uperio prst u njega. Zbog udaranja igraca pa makar i da makne ruku, duza banovina jedina primerena kazna.

 

Kosta mode on :

 

Jos od kada "Debeli" piše da, ako zele da se dovuku do finala,  AD mora jedino i iskljucivo da igra C 

 

Kosta mode of

 

:classic_biggrin:

 

6 hours ago, greenenvy said:

Udoka je jedan trubadur najobicniji. Necemo daleko ako ga ne promene sto pre. 

 

Skontao sam ja da lik nije bas cist kad je krenuo da benchuje i suspenduje igrace zbog natezanja sa sudijama. Smarta suspenduje, Williamsa klupira, a Tatum se nadrkava sa njima all game bez sankcija. Naravno da ce tako sjebati hemiju u ekipi i u startu napraviti losu atmosferu. 

 

I zbog cega mrzi Kantera? :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, sasa965 said:

Fale im kilogrami za veće domete.

 

Ne znam da li aludiraš na to što Trae ima 50ak kg sa sve krevetom 😆 Ali fakat je da je Atlanta jedna od retko dobro posloženih ekipa, gde se zna ko šta radi + trener ima smislenu perspektivu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Gaga said:

Jel irving gubi pare za svaku tekmu koju ne odigra?

Da, skoro po 400k $ po mecu koji propusti kuci.

 

The NBA has confirmed that salaries will be withheld from players who are unable to play due to their unvaccinated status being against local ordinances. Irving is at risk of losing half of his $34 million salary for Brooklyn home games.

 

Za gostovanja vrvt ima neka caka da ga ne placaju imajuci u vidu da je zdrav

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gaga said:

Pa dobro,nije da nije zaradio do sada.

The NBA has confirmed that salaries will be withheld from players who are unable to play due to their unvaccinated status being against local ordinances. Irving is at risk of losing half of his $34 million salary for Brooklyn home games.

 

Za gostovanja vrvt ima neka caka da ga ne placaju imajuci u vidu da je zdrav mada i ovo za domaci teren je mnogo love.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...