Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Lejkersi i Boston počeli po mom ukusu . Samo da tako nastave.

AD je klasičan šalabajzer koji neće da se guzi na poziciji centra, da postavlja blokove, da gradi koš već hoće da šuta step bek mid rejndžove i tu je sav problem.

Od kad je došao u LA ide priča da će da igra centra, a u stvari neće. Zbog njega dovode gomilu polovnjaka na centru umesto da to mesto zauzme jedan veteran koji će da ga menja na 10-15 minuta, recimo Dvajt i da se dovede neki šuter .

Ovako LAL svake godine ima mimo Dejvisa još 2-3 centra da bi udovoljili princezi

Edited by Milos 3.14
Ko je četvorka u Lejkersima pošto Bron nije
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pročitah vas, bogami ste se raspisali u protekla dva dana. 🙂 Evo da kao Dejmova najveća fangirl kažem konačan sud - nije za ovu listu 75 najboljih ikada, jbg. Da je samo poslednja decenija u pitanju svakako, ali te sveikada liste nikako ne. Jednostavno nema čak ni neko individualno dostignuće da to podrži (sem ROY, ali složićemo se da je to nedovoljno) kao npr. Vestbruk. Legacy u Portlandu nije dovoljan, to je važno nama navijačima i za mnoge je već najbolji Trailblazer u istoriji.

 

Što se tiče Portlanda, loše to izgleda, Bilupsu svakako dajem vremena da posloži ekipu ali stvarno se nadam da će obratiti pažnju na odbranu. Takođe sekundarni kreator ne postoji, što znači da će se opet igrati ISO do besvesti, a ne znam da li mogu izdržati još jednu sezonu u kojoj će Dejm negde od februara davati u proseku 50 p da bi ih dovukao do PO, i tamo bili počišćeni u prvoj rundi.

 

Vidim da se likuje nad nesretnom sudbom Lejkersa, I will rest my case po tom pitanju. Atlanta vrhunski izgleda, zadržali su sve potrebne igrače i dodatno se utegli, stvarno veliki favorit iz senke. Luka sa žešćim viškom kilograma, how fast the nights change, nekad je Jokić bio taj koji je ručao pljeske i ćevape preko leta, sad je zategnut kao praćka dok je Luka drugarski zauzeo njegovo mesto 🙂 

Edited by DameTIme
volim da stilizujem upis nakon što ga brzo iskucam i shvatim da loše zvuči
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni se zasad na osnovu viđenog baš dopada ekipa Denvera. Sa Spursima je to išlo malo teže ali Phoenix su baš rutinirali. Šteta za Murraya da nije zdrav još bi to izgledalo bolje. I ovako izgledaju opasno. Baš da vidimo koliko su sposobni uraditi ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Milos 3.14 said:

Lejkersi i Boston počeli po mom ukusu . Samo da tako nastave.

AD je klasičan šalabajzer koji neće da se guzi na poziciji centra, da postavlja blokove, da gradi koš već hoće da šuta step bek mid rejndžove i tu je sav problem.

Od kad je došao u LA ide priča da će da igra centra, a u stvari neće. Zbog njega dovode gomilu polovnjaka na centru umesto da to mesto zauzme jedan veteran koji će da ga menja na 10-15 minuta, recimo Dvajt i da se dovede neki šuter .

Ovako LAL svake godine ima mimo Dejvisa još 2-3 centra da bi udovoljili princezi

Velika budala,par puta u karijeri pokazao neku van kosarkasku vatru i to je sada protiv svog saigraca na tajmu...facepalm...Bas tragikomican sou igraca LAL juce.Ja nemam tako jake emocija ali ko hejtuje igraca generalno mrzi ovaj tim iz dna duse,Lebrom,Dvajt,Dejvis,Rondo za spansku seriju im tacno jos fali drugar cp3.

 

Za AD si sve napisao dodao bih slican performans Embida kog je natrpao Oldridz naravno sa poludistance pa je i Embid hteo da vrati istom merom umesto da iskoristi resurse i sutira bacanja do jutra ko sto zna.Rezultat ovoga je prikazan na slici.

 

Ovakve veceri samo pokazuju da je Jokic najbolji centar lige i ubedljivo najracionalniji u konkurenciji.

20211023_112303.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Udoka je jedan trubadur najobicniji. Necemo daleko ako ga ne promene sto pre. 

 

Skontao sam ja da lik nije bas cist kad je krenuo da benchuje i suspenduje igrace zbog natezanja sa sudijama. Smarta suspenduje, Williamsa klupira, a Tatum se nadrkava sa njima all game bez sankcija. Naravno da ce tako sjebati hemiju u ekipi i u startu napraviti losu atmosferu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LordOfTerror said:

Nema problema za Lakerse u narednih 7 meceva 2 puta igraju protiv cirkusa iz Oklahome, oni ne bi mogli da pobede ni tim mesne zajednice Kosjerica...

 

Jos 2x Hjuston i Clevland gratis. Bice gozba za kornjacu...

 

Pa to , taman da steknu lažnu sliku.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

Meni se zasad na osnovu viđenog baš dopada ekipa Denvera. Sa Spursima je to išlo malo teže ali Phoenix su baš rutinirali. Šteta za Murraya da nije zdrav još bi to izgledalo bolje. I ovako izgledaju opasno. Baš da vidimo koliko su sposobni uraditi ove sezone.

Da li zaista izgledaju dobro ili ih uglavnom Jokić nosi?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Barkley#34 said:

Da li zaista izgledaju dobro ili ih uglavnom Jokić nosi?

Pa dobro on im je glavni igrač. zasad rade dobar posao i ostali. Rano je još znam ali imaju oni dosta dobrih do solidnih igrača.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...