Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

17 hours ago, Igor_ said:

@delgado verujem da gledas kako Mills sipa i nije ti dobro, kao nacrtan za Lejkerse.

 

Haha, bukvalno se ta stvar desila nakon sto sam pogledao njegove 4 uzastopne trojke i potom sam ugasio lap i otisao na spavanje (poso jbg)

Na osnovu hajlajca mogu jedino da vidim da LBJ i dalje trsi, usavrsio je ovaj fejd, poboljsao sut maksimalno, sve je i dalje tu. Nekad se sa ovakvim partijama/statlineima Kralja i Antonija dobijalo lagano a sada jedna Kornjaca to lagano asimilizuje

 

 Da Bredli nije potpisan u zadnji cas lagano bih se oprostio sa ovom sezonom

 

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, delgado said:

 

Haha, bukvalno se ta stvar desila nakon sto sam pogledao njegove 4 uzastopne trojke i potom sam ugasio lap i otisao na spavanje (poso jbg)

Na osnovu hajlajca mogu jedino da vidim da LBJ i dalje trsi, usavrsio je ovaj fejd, poboljsao sut maksimalno, sve je i dalje tu. Nekad se sa ovakvim partijama/statlineima Kralja i Antonija dobijalo lagano a sada jedna Kornjaca to lagano asimilizuje

 

 Da Bredli nije potpisan u zadnji cas lagano bih se oprostio sa ovom sezonom

 

 

Gledas Netse a ne Lejkerse? Izdajico🤣

Spremaj bandwagon kartu za drugi tim onda ako nisi spreman da pratis ekipu od starta.

Edited by Miki28
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Miki28 said:

Prati ali najvise klikova, lajkova ide kad opljujes Lejkerse

 

Ja otkad sebe pišem da me smorilo to malo. Preterani pesimizam u slučaju Lejkersa, preterani optimizam za media darling ekipe u našim redovima tipa Denver, Bruklin etc. Takođe priča oko Simonsa gde se ističe samo njegovo problematično ponašanje, nikako i serendanje Riversa i Embiida koje je očigledno zaboravljeno (freethrow excluded). Baš me zanima kako bi se bilo ko od nas ponašao na Simonsovom mestu, skakali bismo od sreće da igramo za Filadelfiju. Ukratko, kapiram da su to trenutno aktuelne teme al ovo razvlačenje Kornjače i nedostatka spejsinga Lejkersa, iako svi jedva čekaju da budu potopljeni, ne vidim smisao. Ofc ja ne mogu nikome narediti i orkestrirati šta će pisati na forumu, svako sam doprinosi sadržajem xD ovo su samo usputna zapažanja. Valjda će biti zanimljivije kad sezona stvarno počne, prođe mesec-dva.

 

U to ime:

 

 

Nemoguće je ne voleti ovog čoveka. Ili je barem jako teško 🌹🖤

Link to comment
Share on other sites

Samo polako, dragi moj gggggggg, možda se zakuva do kraja sezone pa dobiješ priliku da me quote-uješ i zajebavaš. 😂

 

Inače, Dame kaže da ga je Bilups usmerio da se "pomiri" sa FO, kako kaže: malo ljudi vidi stvari kako ih ja vidim, a on vidi. Pa da vidimo na šta će to da izađe...

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

@DameTIme

 

Kljuc svake popularne lige je da postoji jasni antagonista - neka dominantna ekipa sa bogatom istorijom koja ce da skrene paznju na sebe. Ne moze takva ekipa da privuce fanova koliko moze da privuce hejtera. Mene iskreno su skoro svi kolektivni sportovi smorili jer imaju slican sablon a i smaraju me sve vrste dickridera zbog kojih sam menjao sportove, ne smatram sebe matorim ali za takve stvari kazem da sam too old for this shit. Sto se tice individualnih sportova, tu nesto gledam na kasicicu, ali bas tesko da to mogu da gledam u kontinuitetu kao kolektivne sportove nekada, jer nisam u svojoj glavi projektovao ekipu (u ovom slucaju sportistu) i njihovu sportsku filozofiju koja mi se uopste ne svidja. Tako da desice se da cu neke sportove par sezona da gledam, pa par sezona necu. Napravio sam od F1 pauzu od par sezona, prosle godine se ponovo aktivno ukljucio, pre jace od mesec dana uplatio F1 TV i sada maksimalno uzivam. Ako bude bilo potrebe, ponovo cu da prestanem, pa cu u buducnosti da kopam po arhivi pa cu da gledam najbolje trke iz tih sezona.

 

Sutra u toku dana palim nbafullhd da vidim kako se americki Radnicki (N) bez Kejda nosio sa Cikaskim Srbima.😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vrhunska zabava na NYK-Celtics, 2OT, na kraju zasluzena pobeda Knicksa. 

 

Lamelo i Hornetsi se vratili sa -21 i pobedili Indianu, Ball na kraju 31 - 9 - 7.

 

Minesota unistila Houston, Antman i KAT dominantni, bice dobre kosarke u Mineapolisu ove godine. 

 

Ja Morant je luuud. Ovo je nivo atleticizma D. Rose pre povrede, mozda i veci.

 

Ayton sutnuo vec 2 trojke na sredini druge cetvrtine.

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

koji frust od utakmice. u drugoj cetvrtini sunsi imaju plus 15 i nakon toga sve staje, bridges, johnson i booker krecu da prangijaju... DA koji je bio dobar u prvoj cetvrtini naravno ne moze da dodje do lopte od ovih revolverasa, dok s druge strane nuggsi vezuju nekoliko trojki i nakon toga nista ne mogu da promase.

 

da, i bookera posebno bi trebalo da bude sramota ove tekme. 

 

pozitivan utisak landry shamet, dobar igrac.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...