Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

7 minutes ago, Miki28 said:

Puca odbrana na sve strane, Poole i Bjelica prelomili, posebno Bjeli sa svojom trojkom da odvoji GS taman kad je naisao nalet Lejkersa.

 

Sve u svemu, kao sto sam i mislio, trebace vremena.

 

Nazalost po vas ovde vreme nema nikakvu ulogu, mozete da budete nesto bolji vremenom ali sa ovakvim sastavom od prstena nema nista.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stex said:

Nazalost po vas ovde vreme nema nikakvu ulogu, mozete da budete nesto bolji vremenom ali sa ovakvim sastavom od prstena nema nista.

Odlican hot take na osnovu predsezone i 1 utakmice regularne sezone. 

Nije lose pa se igra 82 utakmice regularke.

Od Nove godine pa mozda i tamo kasnije januar ce se vidjeti pravo stanje stvari.

 

Vogel ce sigurno zategnuti odbranu, nacice i bolje rotacije. Samo polako. Zabrinuo bi se da sve klikne odmah.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Odlican hot take na osnovu predsezone i 1 utakmice regularne sezone. 

Nije lose pa se igra 82 utakmice regularke.

Od Nove godine pa mozda i tamo kasnije januar ce se vidjeti pravo stanje stvari.

 

Vogel ce sigurno zategnuti odbranu, nacice i bolje rotacije. Samo polako. Zabrinuo bi se da sve klikne odmah.

Nije ovo nikakav hot take na osnovu jedne utakmice, to se odma znalo dolaskom Westbrooka i ostalim polovnjacima.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, oubrevo. said:

meni lejkersi nisu izgledali loše, minus wbrook.

fora je u tome što dubsi izgledaju jako dobro ali niko to ovde ne želi da prizna

odlicni su, spacing im je brutalan.

Steph su Lejkersi iskontrolisali koliko su mogli ali zato Poole i Bjelica izdominirali.

Kerr ubacio Greena sa Bjelicom da zavrsi 4/4 i na 103-101 spacing ne znas koga prije da cuvas i lagana trojka Bjelice i cao dovidjenja. Odlicni su Warriorsi.

 

@bodo ne znam koji mu je k..... sa bacanjima ali me bas iznervirao, 2/7 je katastrofa a on treba da bude medju najboljim izvodjacima. 

6 minutes ago, Stex said:

Nije ovo nikakav hot take na osnovu jedne utakmice, to se odma znalo dolaskom Westbrooka i ostalim polovnjacima.

Onda im javi da ne igraju uopste, sta da se cimaju🤦‍♂️

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Kakva je šteta što je Bjelica igrao u raspaloj Soti. GSW ga je pustio da igra sa loptom, da posle skoka povuče, bar što sam video na hajlacima.

Biće ok GSW , još kad se vrate Kaminga, Vajzman, Klej...

Lejkersi isto očekivano, opet će morati da polome Brona za bilo kakav rezultat, a kornjača zvani tu sam da vučem regularnu je smehotres.

Rezultati manje više očekivani.

Kee je dosta uigraniji i sa manje promena od njetsa, bilo je za očekivati da će izgledati bolje na startu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U preseasonu sam najviše gledao Dubse od svih timova. Mada ostale gotovo da nisam ni gledao. Još tada sam znao da ću upasti u njihov vagon, jer se videle naznake za igru sa početka Kerrovog mandata, dobro kruženje lopte, off ball kretanja, extra dodavanja, nesebicnost, i mogućnost da se pogodi otvoren šut iz daljine. Verovatno bi igrali tako i prošle sezone, ali nisu imali igrače koji mogu da sve pobrojano sprovedu, jer su većina bila u down-u sa iq-om.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Pa GSW i jeste surefire PO ekipa, dakle ne znam sta treba posebno da im se priznaje. Za nesto ozbiljnije treba Klay u nekom bar solidnom izdanju. Cini se zaista da se polako cisti playbook, medjutim to ostaju konture dok ne budu kompletni.

 

nisam mislio sad da treba kolektivno da se kleči na kolenima, već svako malo čitam ovde prilično depresivne projekcije za njih, pa eto.

jutros su igrali opasan basket, nisu lejkersi toliko loši koliko su ovi odigrali dobro.

 

btw, surefire PO ekipa znači da su makar 4-5-6i, što je po meni dovoljno za početak. top 10ak ekipa u ligi.

ja ne mogu da posmatram nba kao, ili si ozbiljan kandidat za titulu ili si sranje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lakersi definitivno imaju najgore trenere za sut u ligi. Prvo Lonzo i Ingram citav svoj staz u LAu muku mucili i sa sutem s distance i sa slobodnim bacanjima, pa sad su evo izgleda uspjeli unistiti u ADev sut koji je citavu karijeru bio na oko 80% il vise sa linije slobodnih.

 

Sto se same utakmice tice, dok god RW ne bude otjeran pa makar ga otpustit morali ovo ce biti uzasna ekipa. 

Link to comment
Share on other sites

Ne može sa Westbrookom, uzorak nije jedna utakmica ili predsezona nego cela njegova karijera. Igrač koji nikako ne sme u petorku sa Lebronom, a naročito ako je u istoj i jedan drveni centar (DAJ ili Dwight). Westbrook bi jedino imao smisla u nekoj petorci sa npr Monkom, Ellingtonom, Carmelom i Davisom, tako nešto. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...