Jump to content

Humanitarna pomoc


BojanaCZV

Recommended Posts

Dragi forumasi, otvaram ovu temu za novcanu donaciju.

 

U pitanju je porodica moje najbolje drugarice iz detinjstva, naime cerka joj se na zalost jako razbolela.

Ocekuje ih duga borba i svi se nadamo sretnom kraju.

 

Napomenula bih da se novac ne skuplja za operaciju, vec za jednokratnu pomoc porodici, kako bi im se bar malo olaksalo u ovom trenutku.

 

Ne bih iznosila previse licnih detalja o samoj bolesti,nadam se da razumete.

 

Svako ko moze da pomogne u ovom trenutku, hvala mu puno.

 

Za broj racuna, molim vas da me kontaktirate u inbox, da ne bih broj racuna iznosila javno.

 

Hvala puno jos jednom.

 

Edited by BojanaCZV
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Eddard pinned this topic
  • 2 weeks later...

Postovane kolege, hvala puno svima koji su u ovom trenutku bili u mogucnosti da pomognu.

 

Hvala moderaciji, sto je odobrila ovu temu jos jednom 🤗 ne znam kakva su pravila za dalje, sto se mene tice, tema moze da se obrise.

 

Hvala puno svima jos jednom i svako dobro!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sa ponosom mogu da izjavim da mi je cast da delim ovaj virtuelnu prostor sa ovakvim personama, neke poznajem i licno, koje su rade, da u zavisnosti od momenta i svojih mogucnosti, olaksaju neciji zivot.

 

Na 2:58 je ves masina, koju smo zajednickim snagama obezbedili 🤗

 

 

Hvala vam puno od srca na tome, znam koliko je ovim ljudima to znacilo.

 

  • Like 3
  • Love 6
Link to comment
Share on other sites

Uz Bojanino dopuštenje zamoliću vas za pomoć i na ovoj temi. Naš kolega forumaš i moj veliki prijatelj @Majak se bori za život i svaka pomoć je više nego dobrodošla. Više informacija je u linku ispod. Unapred vam zahvaljujem.

1158-1.png

https://www.budihuman.rs/sr/korisnik/1158/luka-kurjacki?fbclid=IwAR1SIbmlwhf--LTM-ltqUX9musRip957TSHHnRjrYQ6c_SNl-o46gajsKTc

  • Like 5
  • Love 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hvala na podršci.  

Napisao sam već post na sportskom delu foruma, pa neka stoji i ovde.

Quote

Nisam bio siguran da li da pišem išta, ali kad su mediji već objavili...

Nije otišao - biće Luka tu uvek, dok je nas koji smo ga poznavali. Bio je tip sa neverovatnom energijom, večito pozitivan, prepametan, dobrica, drugarčina, borac. Nije se za džabe organizovala onolika armija ljudi da uskoči da mu pomogne kad je to bilo najpotrebnije, ali prokleta bolest je bila brža.

Rest in power druže

 

  • Love 8
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...

jako mi je tesko dok ovo pisem i jako mi je neprijatno, prosto ne znam odakle bih krenula.

 

naime, jedna bliznakinja mi se ne razvija kako treba, deo mozga koji je zaduzen za razum, joj se nije aktivirao.

ne govori, ne odaziva se na ime, ne razume obicne recenice, u drzavnoj ustanovi su nam samo rekli da dodjemo za 3 meseca na kontrolu.

 

treba da krenemo na privatnu kliniku

 

ja ne mogu da se vratim na posao, jer moram sa njom da radim kuci.

 

svako ko je u ovoj mogucnosti da nam pomogne, hvala mu puno.

  • Tuzno 10
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 10/21/2022 at 7:31 PM, BojanaCZV said:

jako mi je tesko dok ovo pisem i jako mi je neprijatno, prosto ne znam odakle bih krenula.

 

naime, jedna bliznakinja mi se ne razvija kako treba, deo mozga koji je zaduzen za razum, joj se nije aktivirao.

ne govori, ne odaziva se na ime, ne razume obicne recenice, u drzavnoj ustanovi su nam samo rekli da dodjemo za 3 meseca na kontrolu.

 

treba da krenemo na privatnu kliniku

 

ja ne mogu da se vratim na posao, jer moram sa njom da radim kuci.

 

svako ko je u ovoj mogucnosti da nam pomogne, hvala mu puno.

Pa napisi broj racuna i prezime, zao mi je

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...