Jump to content

ABA Liga 2021/22, nikad jaca?


goldberg

Recommended Posts

21 hours ago, Betolingar Misdongard said:

d61bde03a46525640f705e98069b458a.jpg

Bukvalno svi postovi na ovoj temi od forumaša Budha i Nemam ti kad.

 

Nisu bas svi oca mu jebem a i da jesu vidim skociste ka da sam vam ubio nekoga...svasta se pise odje pa se ne skace...uostalom pitajte navijace partizana bili voljeli vise najbolje pleja te bezvezne aba lige ivanovica ili cuvanog nba igraca sa preko sto utakmica kurucsa....nema potrebe da skacete, a to za boje cemo lako

Edited by Nemam_ti_kad
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve je lagano. Malo sam se našalio. Ne smetaju meni navijači bilo kojeg kluba. Nije problem samo u tom postu, nego se skroz vaše stavove redovno ispoljava omalovažavanje Zvezde. Nekad je to upućeno baš direktno a u nekim situacijama je malo diskretnije plasirano. Kapiram da ima dosta ljudi koji ne vole Zvezdu ili ljudi koji ne vole Partizan, ali treba imati neku granicu. U suprotnom će se ova tema opet svesti na neka standardna klubaška prepucavanja, a ono što je suština će ostati u drugom planu.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Već na 4. ili 5. stranici ove teme je krenula rasprava CZ/FMP a stranicu-dvije poslije toga ide klasična kuknjava i kokodakanje navijača Zvezde o suđenju. 

Ne znam čemu ta opsesija suđenjem i budžetima. Ali uvijek je CZ zakinuta i ima manji budžet od (x) rivala. 😕

 

D-o-s-a-d-n-o

 

Ova konstantna  prozivanja na osobnom nivou ne treba ni komentirati, to je očito (p)ostao standard rulje.

 

*Na forumu praktički imaju tri teme na kojima su više-manje ovakve stvari dozvoljene ali - malo, brate.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hrvat iz Gospića said:

Već na 4. ili 5. stranici ove teme je krenula rasprava CZ/FMP a stranicu-dvije poslije toga ide klasična kuknjava i kokodakanje navijača Zvezde o suđenju. 

Ne znam čemu ta opsesija suđenjem i budžetima. Ali uvijek je CZ zakinuta i ima manji budžet od (x) rivala. 😕

 

 

 

 

Zameni CZ sa PAR i dobices kompletan opus postova tvog najboljeg forumskog druga

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hrvat iz Gospića said:

Već na 4. ili 5. stranici ove teme je krenula rasprava CZ/FMP a stranicu-dvije poslije toga ide klasična kuknjava i kokodakanje navijača Zvezde o suđenju. 

Ne znam čemu ta opsesija suđenjem i budžetima. Ali uvijek je CZ zakinuta i ima manji budžet od (x) rivala. 😕

 

D-o-s-a-d-n-o

 

Ova konstantna  prozivanja na osobnom nivou ne treba ni komentirati, to je očito (p)ostao standard rulje.

 

*Na forumu praktički imaju tri teme na kojima su više-manje ovakve stvari dozvoljene ali - malo, brate.

 

 

 

Tko si ti i što ćeš ovdje 🤣🤣🤣

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, srlepajce said:

Aleksa Stepanovic u fmp-u 

 

I zvanicno, sa sajta FMP-a

 

Quote

Aleksa Stepanović novo pojačanje KK FMP!


Talentovani krilni centar Aleksa Stepanović novi je igrač KK FMP! Stepanović je do sada nastupao za KK Partizan Nis, a karijeru gradio u Sparsu, Dinamiku, Metalcu i Slobodi iz Užica.

 

Stepanović je baš u Slobodi pokazao svoj raskošni talenat kada je u ABA 2 ligi imao prosek od 11,4 poena i 6,7 skokova po utakmici. Karakterišu ga sjajne fizičke predispozicije i veoma dobar šut s obzirom da se radi o igraču koji pokriva visoke pozicije.

 

Levoruki krilni centar je potpisao sa FMP-om ugovor na tri godine i biće na raspolaganju treneru Nenadu Stefanoviću već od 9. kola ABA lige u kom Panteri gostuju Ciboni u Zagrebu.

 

Link to comment
Share on other sites

Visoki igrači Borca nisu u stanju da odbrane ništa, osim Todorovića koji ima odlične lateralne kretnje ali po navici brzo ulazi u problem sa ličim greškama. Marinković je najlošiji igrač Borca u dosadašnjem delu sezonu, lošiji i od Ilije Đokovića.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...