Jump to content

Rusija - zemlja cuda


dude

Recommended Posts

Sportisti nisu članovi ni WADA ni MOK nego odgovarajuće nacionalne organizacije. Ako one neće da sarađuju jedino što oni mogu je da suspenduju te organizacije. A sportistima je ostavljena mogućnost da dokažu da ne koriste doping i da mogu na OI pod onom univerzalnom zastavom. Mislim da su tako učestvovali u ovim zimskim prošle godine.

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Klotzen said:

Sportisti nisu članovi ni WADA ni MOK nego odgovarajuće nacionalne organizacije. Ako one neće da sarađuju jedino što oni mogu je da suspenduju te organizacije. A sportistima je ostavljena mogućnost da dokažu da ne koriste doping i da mogu na OI pod onom univerzalnom zastavom. Mislim da su tako učestvovali u ovim zimskim prošle godine.

Posteno! 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Hamilton said:

Zapalilo se ono sokocalo Admiral Kuznjecov  

 

Taj vise gori i čadjavi nego sto plovi :lol_2:

 

Mora sad neki clanak o vangaksijskim, strato ultra mega kosmickim snagama od kojih USA drhti :lol_2:

NIje se zapalio. On tako dimi u redovnom rezimu rada.

Link to comment
Share on other sites

Quote

EU produžila za šest meseci ekonomske sankcije Rusiji

Šefovi država ili vlada EU produžili su u četvrtak za šest meseci ekonomske sankcije Rusiji uvedene 2014. posle ruskog pripajanja Krima, saopštilo je predsedništvo Evropskog saveta.

https://www.danas.rs/svet/eu-produzila-za-sest-meseci-ekonomske-sankcije-rusiji/

 

I tako dok se utvrđuje da li se Admiral Kuznjecov zapalio ili je bila u pitanju samo proba novih kotlova sankcije produžene : )

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Klotzen said:

 

I tako dok se utvrđuje da li se Admiral Kuznjecov zapalio ili je bila u pitanju samo proba novih kotlova sankcije produžene : )

 

Jos kada bi drzave clanice EU bile dosledne, prinicipijalne i jedinstvene u primeni, sankcije bi imale nekog veceg efekta i da vladajuca struktura oseti posledice istih. Ovako ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
1 minute ago, A sad said:

@Yoyogi prekini sa trolovanje, tema topika je Rusija, a ne turizam u Tajlandu, Pataja I Ruskinje u tangama. 

 

Pa to je Rusija, koja nije vise u gulazima i zive bolje nego vi.

Koji qrac mi brisete postove?

 

Oni koji se bune su bekpekerski sljam koji spava pod mostovima a Rusi po hotelima.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Yoyogi said:

 

Pa to je Rusija, koja nije vise u gulazima i zive bolje nego vi.

Koji qrac mi brisete postove?

 

Oni koji se bune su bekpekerski sljam koji spava pod mostovima a Rusi po hotelima.

 

 

Pomislio sam da ce moci bez ovoga, ali ocigledno ne moze.

 

@Yoyogi odmorices do nove godine od foruma. 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Hamilton said:

...ali imaju strato ultra neon van galagticke interzvezdane snage od kojih drhte svi. Ponajvise ameri naravno. 
 

Pa bolje od ovoga se putovalo firmom Krstic onomad...business clas za ovo. Jbt

Jedina zemlja na svetu koja ima "vazdusno-kosmicke snage"! Ali ne zadugo, Kinezi ih vec prestizu,a uskoro ce i Hindusi!

Dapace, dugo mi je vec "na radaru" da posetim Rusiju! Nadam se da cu uskoro to uciniti (cim ustedim neku "crkavicu")

a jedan od gradova koje bih voleo da posetim je - Norilsk! Bas zbog tih surovih zimskih uslova! Druga dva grada su Anadir i 

Jakutsk! 

Nema ga Kinik u zadnje vreme, voleo bih da cujem njegove utiske o tim dalekim ,a ipak egzoticnim I zanimljivim mestima! 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Darth Bane said:

Jedina zemlja na svetu koja ima "vazdusno-kosmicke snage"! Ali ne zadugo, Kinezi ih vec prestizu,a uskoro ce i Hindusi!

Dapace, dugo mi je vec "na radaru" da posetim Rusiju! Nadam se da cu uskoro to uciniti (cim ustedim neku "crkavicu")

a jedan od gradova koje bih voleo da posetim je - Norilsk! Bas zbog tih surovih zimskih uslova! Druga dva grada su Anadir i 

Jakutsk! 

Nema ga Kinik u zadnje vreme, voleo bih da cujem njegove utiske o tim dalekim ,a ipak egzoticnim I zanimljivim mestima! 

 

Norilsk je "zabranjeni Grad" (bio ne znam da li je Jos uvek), moraces da promenis plan  😄

 

Sta te zanima, mozda mogu da ti pomognem po pitanju utisaka 😁

 

On 12/28/2019 at 11:39 PM, Darth Bane said:

Hoce Yoyogi da kaze da su Pattaya i Phuket puni ruskih turista. 

 

Zbog cega mislis da nisu?

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Norilsk je "zabranjeni Grad" (bio ne znam da li je Jos uvek), moraces da promenis plan  😄

 

Sta te zanima, mozda mogu da ti pomognem po pitanju utisaka 😁

 

 

Zbog cega mislis da nisu?

 

Pa zanimaju me Anadir i Jakutsk , pomalo i Kamcatka. Kako stici do tamo. Citao sam nesto da je potrebno pozivno pismo da bi se dobila dozvola za obilazak odredjenih oblasti u Rusiji- nije tako jednostavno da samo kupis kartu i sednes u avion. Navodno se pozivno pismo moze dobiti od lokalnih turistickih agencija , uz rezervaciju smestaja. 

Imam zelju da tamo provedem svoj "honeymoon". 

P.S. Ako bi mi se ukazala sansa posetio bih i Pevek. 

Edited by Darth Bane
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...