Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

Just now, Devil In My Pants said:

Covicu odlazi...bice samo gore..

Za ovo je kriv Radonjić

Ne može da počne sa Davidovcem kad mi utakmice moramo da počnemo agresivno. Kad god počnemo bez agresivnosti i protivnik napravi razliku postajemo svesni da ne možemo da stignemo, onda popušta volja u odbrani....

Drugo Radonjić je birao ekipu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jebiga, ekipa koja ima 4-5 igrača koji ne maše kad ostanu sami VS ekipa koja nema nikog takvog

Nama je Lazić najpouzdaniji šuter

Kad od prvih pet nabada protivnika ne odbranom barem 3-4 nama opada moral jer smo svesni da ne možemo da stignemo, a to se ne može sa Dedom u startnih 5

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad imamo 7 stranaca, zašto nema domaćih.

Ove sezone pun qfer domaćih, daj strance.

Ne fale nama ni domaći, ni strani. Nama fale kvalitetni igrači.

Što se tiče kvaliteta domaćih, videli smo juče, videli smo letos, videli smo protiv Švajcarske. Skoro pa ne postoji. 

I pored svega, meni je zanimljivije da gledam i ovo razvaljivanje od Uniksa, nego neki Šalke 04 u EC. 

Link to comment
Share on other sites

Sve je ovo zato sto nisam mogao da ispratim nista od utakmice. 
Najpre sastanci do same tekme, pa onda stolar koji je trebao nesto da majstorise po stanu a kasnio je i jos zaboravio pola stvari koje je trebalo da donese - pa sam morao da idem do njega. Utakmicu sam gledao tako sto bacim pogled na 3 sekunde, dok on moze nesto sam da uradi. (a dobrica neka, zao mi ga bilo da se muci sam pa sam mu pomagao maksimalno, jbg)

 

Sledeci put moram da blokiram ceo dan utakmice, ne ide ovako. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...