Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

1 minute ago, Edward Louis Severson III said:

Ne vređajte svoje igrače samo zato što su ovi za kladu bolji.

 

Ovo je naš tim za pare koje imamo. To je realnost.

 

Nema potrebe da se blamiramo vređanjem.

Mora da se prizna da i money management nije bas najbolji u odnosu na potrebe tima. Dovodi se uglavnom ono sto je dostupno, domace i belo.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Perfect storm

 

Odlični Uniks, za par klasa iznad nas, u naletu forme.

 

Potpuna dekoncentracija par naših igrača. U naletu u prvom poluvremenu, Marković nas izvodi iz bonusa za 5 sekundi po ulasku, a onda Luka stupa na scenu.

 

Očajno vođenje utakmice od strane Radonjića, baš je zabagovao danas. Mali milion nekih propusta, koji vas bodu oči. Ne mislim da tu nema plana B, koliko Radonjić ne odustaje od plana A.

 

Čak mi se čini da smo ih i potcenili, onako mlakim ulaskom u utakmicu.

 

Jbg, kockali smo se na pojedine domaće igrače, jer se bez njih ni ne može imati osnova. Treba pitati Davidovca, Dobrica, Markovica.. gde su bili, šta su radili letos. Čak je i Lazic osetno manje spreman nego inače.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Alba je utabala put drugima kako da rutinski reše našu odbranu. Uniks je to apsolvirao, imaju višak u svakom napadu, ili je šut za 3 ili ide asistencija ispod koša. 

Nas ove sezone u EL neće pobediti samo onaj ko to baš neće...

E da... Jebala vas tehnika po deseti put... I nismo za EL...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Knipex said:

Mene pomalo i brine što se uopšte ne nerviram. Toliko je očigledno koliko su bolja ekipa. Da bi smo uopšte imali neku šansu da im ispariramo mi bi trebali da odigramo bez greške na maksimalnom nivou energije.

Sta da se nerviras, svake sezone isto.

Ova poseta ni ne cudi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...