Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

Nagledali smo se ovakvih utakmica u EL, do sutra da se igra nećemo dobiti. Kad manjak znanja i kvaliteta savlada borbu i htenje dolazi do nervoze a protivnik raspoložen. Ide ovo rutinski za Uniks. 

 

Pefi uzeo minute Ivanoviću što nikako nije dobro. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tomiprunet said:

Najgori Mitrovic, izgubili smo momentum njegovim ulaskom.

Pa nisam bas siguran da smo imali neki momentum sa Kuzmicem. Razbijali su nas samo tako na pocetku.

 

Opet pitam, da li je Zirbes ikebana ili sluzi za nesto ako je vec u rosteru?

 

Jebena bacanja. Ovakvi losi kakvi smo, bili bismo sa pogodjenim bacanjima na jedan posed ili dva. Nedopustivo nesto takvo, a promasuku ne samo centri nego i krila.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Pa nisam bas siguran da smo imali neki momentum sa Kuzmicem. Razbijali su nas samo tako na pocetku.

 

Opet pitam, da li je Zirbes ikebana ili sluzi za nesto ako je vec u rosteru?

 

Jebena bacanja. Ovakvi losi kakvi smo, bili bismo sa pogodjenim bacanjima na jedan posed ili dva. Nedopustivo nesto takvo, a promasuku ne samo centri nego i krila.

Kakav zirbes, budimo ozbiljni bar mi na forumu, kad vec u klubu nisu.

Taj potpis je i oznacio ambicije.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sector said:

Nagledali smo se ovakvih utakmica u EL, do sutra da se igra nećemo dobiti. Kad manjak znanja i kvaliteta savlada borbu i htenje dolazi do nervoze a protivnik raspoložen. Ide ovo rutinski za Uniks. 

 

Pefi uzeo minute Ivanoviću što nikako nije dobro. 

Nije ovo gotovo. Ali, ako nam se opet ukaze sansa za preokret ne smemo je glupo ispustiti kao malopre.

 

Pefi za sada nije game changer na ovom nivou. Treba mu verovatno jos vremena.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Volter said:

Sjebo nas ulazak Mitrovića, ali morao je ući, Kuz se premorio.

Dakle, treba nam centar.

A kad jednom u ABA plejofu budemo imali ovakvu situaciju opet će apologete kluba da nam objašnjavaju da jednostavno nema ni jednog centra na tržištu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, drakon1 said:

Pa nisam bas siguran da smo imali neki momentum sa Kuzmicem. Razbijali su nas samo tako na pocetku.

 

...

 

Jesmo. Na samom početku ne, ali sa njegovim drugim ulaskom smo odigrali onu odbranu sa kojom smo smanjili prednost. Naravno, svi su grizli bolje u tim momentima, ali i on je imao bitnu rolu odličnom pnr odbranom, par puta isčačko loptu, itd.

Link to comment
Share on other sites

Ni meni ovo ne deluje kao da mozemo da dobijemo. Hollins apsolutno ne moze da cuva Hezonju, ovaj ga vozi. Mislim da je Pefi najbolji izbor, ali i on cini mi se ima 3 faula. 

Kaliniceva tri faula su smejurija, ocajno je sudjenje. Nazalost nema ni energije sa tribina, razocaravajuca poseta, tacno nam treba jedno 5 godina bez EL da bi opet napunili halu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...