Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

Just now, oubrevo. said:

 

ma ja samo hoću da kažem kako ti brojiš u startu sudijske greške koje su koštale zvezdu a one koje idu nama u prilog ne pominješ.

onda je krađa pošto se šokiramo na trenucima kada smo mi oštećeni

 

pomeniuo sam taj flop kalinića jer se desio u trenutku diskusije a ne zato što je neki krunski dokaz

 

ljudi nas rade u oba smera od prvog minuta. to je realnos'

Ne brojim, verovatno sam neku i propustio, za Kalinu nisam video jer sam kucao.

Mene samo nervira ta permisa da ako smo ocajni da ne treba da se komentarise kriterijum.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NikadProtivKaline said:

nejt otprilike za 2 klase bolji napadac od svih ostalih u timu

Koji je igrao Eurocup prosle sezone, to otprilike pokazuje nivo talenta u ekipi. 

Domaca osovina nam je katastrofalna, a skauting jos gori.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da nismo onako odučili Makabi, ne bih se ni nadao da možemo nešto ove sezone. Ovako sam popizdeo kao budala večeras, nadajući se da možemo da rutiniramo oslabljenu Albu. A mi odigramo gore nego u prethodnim sezonama usred Pionira. Ljudi su nas razvalili kao bugarsku skupštinu, maestralno skautirali i nadtrčali. Ne treba sad pljuvati po ekipi, ali strahovanja pred sezonu su se itekako ostvarila, pre svega što se rostera tiče. Nismo imali ni sreće sa koronom i povredama, ali ovo je generalno jako tanko... Nekoliko igrača ne zaslužuje da igra EL u Zvezdi, ali to smo sve znali, i to najviše zameram Radonji (i Čoviću naravno). Kakav bre Uskoković, Simonović, mrtvi Davidovac, Cirbes... može, ako ćemo da gledamo ovo večeras... i Igokeu... 

Edited by Issey
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...