Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

1 minute ago, oubrevo. said:

 

evo kalinić je sada trebalo da dobije faul u napadu za flopčinu. ali okej, to je dobro suđenje jer nam ide u prilog

 

U prvom poluvremenu tri puta koraci nedosudjeni, faul u napadu Mitrovica, faul u napadu Kalinica, faul u napadu Holinsa a na drugoj strani nije faul Sikme na Dobricu ako gledamo kriterijum, tehnicka Kalini, tehnicka Radonji, itd...

Sada mogu da sude kako hoce, kada utakmica krene u ovom pravcu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cavani said:

 

U prvom poluvremenu tri puta koraci nedosudjeni, faul u napadu Mitrovica, faul u napadu Kalinica, faul u napadu Holinsa a na drugoj strani nije faul Sikme na Dobricu ako gledamo kriterijum, tehnicka Kalini, tehnicka Radonji, itd...

Sada mogu da sude kako hoce, kada utakmica krene u ovom pravcu.

 

ma ja samo hoću da kažem kako ti brojiš u startu sudijske greške koje su koštale zvezdu a one koje idu nama u prilog ne pominješ.

onda je krađa pošto se šokiramo na trenucima kada smo mi oštećeni

 

pomeniuo sam taj flop kalinića jer se desio u trenutku diskusije a ne zato što je neki krunski dokaz

 

ljudi nas rade u oba smera od prvog minuta. to je realnos'

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

 

U prvom poluvremenu tri puta koraci nedosudjeni, faul u napadu Mitrovica, faul u napadu Kalinica, faul u napadu Holinsa a na drugoj strani nije faul Sikme na Dobricu ako gledamo kriterijum, tehnicka Kalini, tehnicka Radonji, itd...

Sada mogu da sude kako hoce, kada utakmica krene u ovom pravcu.

 

Sve smo to uspesno apsorbovali kad smo bili bolji od protivnika. Danas to nije slucaj. Rutiniraju nas kao lala svinjski paprikas. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...