Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

Imas vrlo diskutabilan osecaj za salu 😄 no dobro, ako je to tvoj smisao, sta reci... live and let die. 

 

Za odjebavanje, to mozes tako tvojim ukucanima da odgovaras, vazi?

Slobodno me stavi na IL. Ja nemam nikoga na istoj. 

 

 

 

 

I prestani da generalizujes (da ne kazem lazes). Ja na Tati nisam ucestvovao u onoj bljuvotini od rasprave, vec sam skretao paznju na to treba da prestane. 

  

48 minutes ago, Sector said:

Što se tiče kupera vi vječiti borci protiv njega uništitelja foruma ste jedini opterećeni sa njim a ja nemam problem da se sprdam sa tim. Eno vam je tata usrali ste je kao djeca neka, a zamisli kupera nema. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nećeš mi ti govoriti kako mogu. To kad postaneš moderator, a vala i zaslužio si tu funkciju jer si glavni forumski policajac već dugo vremena.

 

Što se tiče IL, ja tebe je jašem već ti mene, tako da sam osjetio da ti smetaju moji upisi. Zato sam predložio IL, ali ako ti je teško mogu i ja nije meni problem.

Link to comment
Share on other sites

Ne govorim ti ja kako mozes, govore ti valjda pravila foruma (npr. "drkalina"). To je ono sto valjda treba da smeta, ne meni, nego vecini.

 

Humor, na stranu - to je stvar ukusa, mozda se nekom svidja, ali ja bih rekao da ti je humor prilicno los. A trudis se. 

 

Nisam ja policajac, ja sam "cinkaros" 😄 (onoga sto svako vidi a malo ko zeli da kaze). 

Link to comment
Share on other sites

Drkalina je nepotrebno i tu priznajem grešku. Sljedeći put ću da razdvojim dr kao ti što pišeš. 🙂

 

Da je odigrao loše ovaj meč pri tome ostajem i ako sam zbog toga trol i kuper imitator, neka bude. Ovdje bih stavio tačku.

Edited by Sector
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Sector said:

Drkalina je nepotrebno i tu priznajem grešku. Sljedeći put ću da razdvojim dr kao ti što pišeš. 🙂

To je najvaznija poenta. Drago mi je da smo to razjasnili. Ne shvatam zaista zasto bi vredjali i jednog Zvezdinog kosarkasa na taj nacin, ako navijamo za Zvezdu.

 

10 minutes ago, Sector said:

Da je odigrao loše ovaj meč pri tome ostajem

Ok je reci da je los, da je lose odigrao, to i treba reci kad je tako. Ali bas vulgarno vredjanje nije ok, barem meni smeta. Ja sam napisao odvojeno jer zaista mislim da je odigrao doktorski - mnogi igraci se raspadnu kad im ne ide neki segment igre a on je i pored toga u svakom drugom bio - doktor. Da je pogodio 50% za 2p to bi bila monstruozna partija. 

 

10 minutes ago, Sector said:

i ako sam zbog toga trol i kuper imitator, neka bude. Ovdje bih stavio tačku.

Tacka i sa moje strane. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kooineeperk said:

Ok je reci da je los, da je lose odigrao, to i treba reci kad je tako. Ali bas vulgarno vredjanje nije ok, barem meni smeta. Ja sam napisao odvojeno jer zaista mislim da je odigrao doktorski - mnogi igraci se raspadnu kad im ne ide neki segment igre a on je i pored toga u svakom drugom bio - doktor. Da je pogodio 50% za 2p to bi bila monstruozna partija. 

 

Ma, drkalina sam napisao u kontekstu zajebancije još na početku meču jer je to sad aktuelno na forumu (loše zajebancije i to sam priznao), nikako kao uvredu zbog lošije partije. Čisto još ovo da istaknem i da završim.

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...