Jump to content

KK CRVENA ZVEZDA 2021/22 - LIVE


Del Piero

Recommended Posts

Ružna utakmica, loše smo odigrali što je i razumljivo, ali ovi su toliko divljaci da nismo mogli da izgubimo... Protiv Igosa se videlo da nećemo moći jer su fizički moćni pre svega, ali protiv CedOlija se nisam zabrinuo ni sekund, ni kad smo bili na -13...

 

Dobra prilika i da se nabije samopouzdanje Ostinu i Džoniju, a odmori Volters... Što je i uspelo po meni. 

 

Sad da se oporavimo, pa svim silama da dobijemo Albu... 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mmajstor said:

ima li nekog poznavaoca da objasni kako ono nisu koraci holinsa pri zakucavanju? Na drugom koraku se nije odrazio sa obe noge odjednom nego je ipak napravio dodatni koracic. 

jedan korak + naskok sa dve noge, to je dozvoljeno

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

 

I 0/10 za 2

 

Mnogo loših riješanja, ipak ću više vjerovati svojim očima nego najvećem indeksu 🙂

Pa veruj cemu hoces, ja samo da dodam da su nasi malo raspolozeniji bili u sutu bio bi ovo flert sa tripl dablom. Slazem se da su neki sutevi za dva bili isforsirani, ali vecina jednostavno nije usla.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ridji said:

Kakav Bog Edzam 

Prvo gubi loptu i namešta Pulena za nesportsku, pa koraci i sad ovaj pas za kontru Holinsa :classic_biggrin:

 

8 minutes ago, Don Radonja said:

Edzam sesta Zvezdina zvezda!

 

I u Buducnosti igrao za nas. Garant nam je na platnom spisku. 

Link to comment
Share on other sites

ima li nekog poznavaoca da objasni kako ono nisu koraci holinsa pri zakucavanju? Na drugom koraku se nije odrazio sa obe noge odjednom nego je ipak napravio dodatni koracic. 
To u stvarnosti ide u znatno manje frejmova...

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Just now, Wingwalker said:

To u stvarnosti ide u znatno manje frejmova...

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока
 

 

Da. Ja primetio tek na usporenom. Al verovatno se to ipak racuna kao odskok sa obe noge ko sto neko rece, iako nije bilo bas jednovremeno. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Crna serija drkaline

 

27 minutes ago, Sector said:

Užasna partije Kaline ali dobro je da se desila u pobjedi. 

 

22 minutes ago, Sector said:

I 0/10 za 2

 

Mnogo loših riješanja, ipak ću više vjerovati svojim očima nego najvećem indeksu 🙂

 

12 minutes ago, Sector said:

Kalina razbio i večeras. 

 

Cemu sve ovo?

 

Sta je tacno poenta tvog pisanja na forumu? Osim sto znamo da se lozis na Kupera i da si wannabe Kuper. Pa eto cak pises i stvari zbog kojeg je isti banovan. Nesto kao neka napaljena klinka koja se lozi na starijeg "loseg momka" a koji je ne primecuje i pored svog njenog truda, pa je sada spremna da ide i korak dalje, da radi iste lose stvari kao on ne bi li mu privukla paznju? 

 

Brate, pisi mu privatne poruke, nemoj nas da smaras ovde s tim neuzvracenim simpatijama. 

  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

A da ti malo sjašeš sa mene, jesi li porazmislio o tome? Ako ti smeta moje pisanje stavi me na IL i odjebi. 

 

Sektor voli da se šali ali ima i svoje granice.

 

Što se tiče Kaline stojim pri tome da je ovaj meč užasno odigrao za njegove standarde, moj post ''kalina razbio'' je bio toliko očigledno ironičan jer ste skočili ko hijene (who said rsb?) jer nisam bio zadovoljan njegovom partijom. Kakva god da je igračina i koliko god da je epski potez njegov povratak u CZ valjda nećemo sveca da pravimo od bilo kog igrača sveca da se ne možemo kritika napisati?

 

Što se tiče kupera vi vječiti borci protiv njega uništitelja foruma ste jedini opterećeni sa njim a ja nemam problem da se sprdam sa tim. Eno vam je tata usrali ste je kao djeca neka, a zamisli kupera nema. 

 

Još jednom bih te zamolio da me ostaviš na miru ako ti smetam, a što se tiče kvaliteta upisa obrati pažnju na svoje.

 

PS. da ne pomisli delpiero da sam ga svrstao u grupu smarača

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...