Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

1 minute ago, Igor_ said:

Meni je debilna prica o tim trejdovima.. daj neku opciju da tipa 10 od 20 clanova lige moraju da odobre trejd da bi prosao (ako ima neka takva opcija) pa nek on zameni ako hoce Musu za Duranta ako 10 ljud odobri to je to.

 

Pa i glasa se za sve trade-ove ,  članovi lige su oborili Delgijeve trade-ove, jedan moj , dva su prosla koja su mi omogućila opstanak, za sta me sada Delgi proziva i pise da sam ne regularno opStaou ligi :smiley24:...

 

 

Auuuuuuu Zvekiiiiiiii sa kakvim ti amaterima igraš B ligu :classic_tongue: ako se vratiš vratima da se kupas na "Fontanu" letos za kaznu 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Igor_ said:

Meni je debilna prica o tim trejdovima.. daj neku opciju da tipa 10 od 20 clanova lige moraju da odobre trejd da bi prosao (ako ima neka takva opcija) pa nek on zameni ako hoce Musu za Duranta ako 10 ljud odobri to je to.

 

tako i jeste. ljudi su mu vetovali trejdove sve u 16 ali on i maxa misle da je to zavera reptilijanaca bila

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam bio siguran kako se glasa za trejdove kad je u ligi 20 ljudi, nisam ucestvovao nikad. Ali svakako ne vidi razlog da se to dalje siri kao teroija zavere i slicno. 

A sto se ovog "sa kakvim amaterima igras" tice, tacno je debitanti, ali ove godine idem po to prvo mesto 😉, tako da ce mi Zveki gledati u ledja. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Noćna mora B92 fantazera said:

Nije mi samo jasno šta Maksi treba da se spušta na taj nivo i čak brani sve te ludorije, ali njemu na obraz.

 

A ti @Zvezdinho

@Zvezdinho

 

Uvek ima 3 istine. tvoja, moja i ono sto se stvarno desilo. Prvi trejd sa lukom sa ja prvi osudio i reko da se vetije a gospodina hteo da dropujem ali mi smrdljivi espn nije odobravao. i za svaki sledeci je isto bilo pogotovo za to pocetno bahacenje. na stranu sto sam isto bio protiv da se bilo kom pomaze prilikom drafta (sto je i sustina ispadanja, nas smo usrali a drugi je birao bolje), javno sam pisao o trejdovima koje sam ja ugovarao a koje ste botovski obarali. uopste nemam nameru da repliciram uiniju na post o njegovom trejd predlogu. misim da su mu za to cak i ostali rekli da su za jace ponude stavljali veto. toliko o tome

 

meni uopste nije problem da priznam da sam se zajebo,  a ti reci da li je moja fransiza bila ukljucena u 1 sumljiv trejd ikad a da je prosao? prosle godine ste dozvolili da se covek provuce 2 puta dajuci nista za 4 igraca, komesar je ponavljao trejdove dok nisu prosli, sisinjo 3 puta ispada i opet opstaje, a najveci problem vam je trejdovi koji cak nisu ni realizovani. pazi komunikacija putem skajpa, pa misim dal je normalan koje gluposti pise covek. ko jos koristi skajp?! 

ne bre, evo bas sad pise  ridjisu na msn. dogovaramo basket neki...

 

a sto se tice deglija, vrlo rado bih ga poslao da igra sa lukom A ligu a meni nek ostavi B ligu i kvalitetnu zajebanciju ovde

Edited by maXa88
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, maXa88 said:

uopste nemam nameru da repliciram uiniju na post o njegovom trejd predlogu. misim da su mu za to cak i ostali rekli da su za jace ponude stavljali veto. toliko o tome

 

to je bila ubedljivo najbolja i jedina egal ponuda za lebrona, koju srećom niste prihvatili, jer sam je ponudio samo da bih pokazao šta je normalan trejd.

edit

zaista je nebitno, nego je degute da i dalje cepate tu priču, umesto da se okrenete novoj sezoni u obavite posao najbolje što možete

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sa Xpertom pored fantazija preko Skajpa analiziram i kvote za F1, ako neko ne veruje scrinshoot moze da se postavi. Sto da ne koristim skajp ??? Boli me djoka sto nije trenutno u modi kad mi zavrsava posao.

 

Makso, pa posalji Delgada kod Japanca, vidis da trazi coownera:classic_biggrin:

Edited by Zvezdinho
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, oubrevo. said:

 

to je bila ubedljivo najbolja i jedina egal ponuda za lebrona, koju srećom niste prihvatili, jer sam je ponudio samo da bih pokazao šta je normalan trejd.

edit

zaista je nebitno, nego je degute da i dalje cepate tu priču, umesto da se okrenete novoj sezoni u obavite posao najbolje što možete

 

 

Šta znam, meni je Porzingis i Šreder bila bolja ponuda od Foks&Konli.

 

Meni je najveći WTF, da je ovaj prvi pomenuti paket vetovan.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Šta znam, meni je Porzingis i Šreder bila bolja ponuda od Foks&Konli.

 

Meni je najveći WTF, da je ovaj prvi pomenuti paket vetovan.

I meni,teska sramota je ono vetovanje jer Maxa i Delgi su u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Šta znam, meni je Porzingis i Šreder bila bolja ponuda od Foks&Konli.

 

Meni je najveći WTF, da je ovaj prvi pomenuti paket vetovan.

 

Bukvalno treba da stavimo tacku na ove diskusije sada obzirom da nema svrhe vise. Mene niko ne moze ubediti (pa ni prepodobni Vini) da nismo brutalno pokradeni od strane A-lige i njenog menadzmenta prosle godine, sta god da se desavalo svako ima svoju interpretaciju toga -> i to je to.

 

Isto tako, 100/100 sam ubedjen da je Zvekijev slucaj potpuno isti kao Lukakuov, dakle -> @Xpert jebeno ne postoji na fantaziju, kapiram da nije ni ulogovan u account niti zna kako mu je ekipa izgledala prosle godine, a Zveki je jos dobio priliku da igra nakon sto je rasformirao svoju fransizu & da bude jedini clan svog tima (+nevidljivi Xpert). 

 

Bilo kako bilo, deluje da je saga zavrsena -> Gagara ide u A ligu, mi valjda ovde imamo popunjenu ligu sa 20 ekipa (uz pridoslice Djapeta i Igora) & Lukaku ce igrati kao Uchichin co-owner --> da se podesi vreme drafta, IRovi i da polako krenemo u nove fantazi avanture. Prosle godine smo imali nepunu sezonu od valjda 16 kola, multiple covid protokole -> Nadamo se da ce ove godine biti bolje. Uzeo sam slobodan dan u ponedeljak nakon drafta da se malo slegnu utisci 😛 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, threepwood said:

 

Bukvalno mi dodje da trazim da me instant sibnu u C ligu kao Glazgov Rendzers

 

Gde si tripe kuco stara, jel ce da padne trejd ko u stara vremena Stef Kari iz najboljih dana za Dram masinu. :classic_biggrin: S koje pozicije biras Dzimiku Batlera.

 

Mozes i u A, kad moze Delgadov burner akaunt mozes i ti kod nekog da budes coowner, sto da ides u C ligu bezveze.

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...