Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

@jowanitza997 nece igrati ove sezone.

Ja se izvinjavam forumašima @Bobby Shurda@vladaboss90 @Betolingar Misdongard @delgado @Gaga @Miki28 @Squabbit @Predragdjape jer sam postavio opciju od 45s koja ne postoji, ne znam što mi je bilo u glavi da ima . Ako možete glasajte opet za jednu od dve opcije: 30s ili 60s.

 

9 hours ago, threepwood said:

Da cepamo onda sa 18 ako se Jovanica ne javi?

 

Ali onda nas je 19, račuam da realni igra.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

20 ekipa.. Zurka u najavi.. Danas pikujem prvog igraca, sutra drugog, pa do kraja iduce nedelje kompletiram roster. Eventualno do kraja meseca😂

Ma ide to brzo, preko sat vremena traje draft. Prve 3 runde se pikovi biraju u proseku 10 sekundi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, major josip said:

@jowanitza997 nece igrati ove sezone.

Ja se izvinjavam forumašima @Bobby Shurda@vladaboss90 @Betolingar Misdongard @delgado @Gaga @Miki28 @Squabbit @Predragdjape jer sam postavio opciju od 45s koja ne postoji, ne znam što mi je bilo u glavi da ima . Ako možete glasajte opet za jednu od dve opcije: 30s ili 60s.

 

 

Ali onda nas je 19, račuam da realni igra.

Jel ti znaci da sam ovde? Da znam koji draft da "spremam"

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Igor_ said:

Jel ti znaci da sam ovde? Da znam koji draft da "spremam"

Trebalo bi da jesi. Jeste bilo par predloga da odemo na 18, ali posto nas je sada 19 to bas i nije izvodljivo sem da se sklone ljuid koji su naknadno usli tipa pedja ali to mi je bez veze sad. C bi svakako trebalo da ostane sa 10 ljudi barem , a vidim i jos se ljudi prijavilo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, major josip said:

Trebalo bi da jesi. Jeste bilo par predloga da odemo na 18, ali posto nas je sada 19 to bas i nije izvodljivo sem da se sklone ljuid koji su naknadno usli tipa pedja ali to mi je bez veze sad. C bi svakako trebalo da ostane sa 10 ljudi barem , a vidim i jos se ljudi prijavilo. 

Sacekacu do veceras, neka se izjasne svi dal se smanjuje na 18. ukoliko se smanji da znam da ostanem u C.

Link to comment
Share on other sites

Dobro, pošto Mile ide u A onda imamo opciju da igramo sa 18 ili da Igor i još jedan forumaš uđu iz C, moram da vidim ko je bio 6. 

 

Za sada u C, ako sam lepo video ima 13 učesnika, ako dođu njih dvojica ima ih 11 i sad ne znam da li Lukaku igra C onda je 12, a možda se i još neko prijavi. Generalno obe opcije su izvodljive. 

Edited by major josip
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

E da @djole i @Magia, Delgadov glas se ne računa,  tako da može da se smatra de je  Mile1 povratnik u A ligu

 

A mi prvi ispod crte za jednu kategoriju i pobednici plej auta , koji smo prvi ukazivali sta ce da se desi sa Lukakuom jos pre pocetka prosle sezone kad niko nije obracao paznju, nas niko ne uzima u obzir.

 

giphy.gif

 

 

 

Da se Lukaku na vreme izbacilo kada je trebalo ispale bi 3 ekipe iz lige. Da ubace i Mileta nista ne bi bilo neposteno i nemam nista protiv, al bas da se nasa ekipa ne spomene ni mrvicu malo bezveze.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro, pošto Mile ide u A onda imamo opciju da igramo sa 18 ili da Igor i još jedan forumaš uđu iz C, moram da vidim ko je bio 6. 
 
Za sada u C, ako sam lepo video ima 13 učesnika, ako dođu njih dvojica ima ih 11 i sad ne znam da li Lukaku igra C onda je 12, a možda se i još neko prijavi. Generalno obe opcije su izvodljive. 
Polako, prejeba te čovek :D

9-8 je trenutno, još dva čoveka nisu glasala.
Link to comment
Share on other sites

Lukaku ce da igra sa Uchichom, tako da dajte nam jos jednog C ligasa ovde da popunimo broj na 20

EDIT : Sto napisa Igor, najbolje da niko nije igrao na Racenovom nalogu, pa da opet jedan bot u ligi na kome ce neki da prase statse od prestanka igranja (desavalo se dosta puta do sad u svim ligama)

 

Jedna od najglupljih i najnelogicnijih odluka kojoj sam imao prilike da prisustvujem u svom RLu. U ravni sa Vulinovim i Vuckocim izjavama o marihuani bukvalno, taj obim masenja lopte. Posebno sto nam zadaje dodatne glavobolje, a ionako imamo problem da sklopimo lige par dana pred draft zbog odustajanja/neigranja odredjenih clanova. 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Zvezdinho said:

 

A mi prvi ispod crte za jednu kategoriju i pobednici plej auta , koji smo prvi ukazivali sta ce da se desi sa Lukakuom jos pre pocetka prosle sezone kad niko nije obracao paznju, nas niko ne uzima u obzir.

 

giphy.gif

 

 

 

Da se Lukaku na vreme izbacilo kada je trebalo ispale bi 3 ekipe iz lige. Da ubace i Mileta nista ne bi bilo neposteno i nemam nista protiv, al bas da se nasa ekipa ne spomene ni mrvicu malo bezveze.

 

:roflmao:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...