Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

7 hours ago, Lmx said:

Da li imate konacan broj i listu ucesnika? 

 

Potrebno je videti sta i kako u C, trenutno je 11 ucesnika racunajuci i ove koji su izmedju obe lige.

 

Nemamo. Za sada je potvrdilo učešće 17 igrača, čekamo još da  @realno *w@jowanitza997 potvrde svoje učešće. Nelson je rekao da neće igrati ove godine, tako da bi @Predragdjape trebalo da dobije prohodnost, a ukoliko još neko odustane onda i ekipa koja je bila iza njega na tabeli. 

E sad ako bi vama falilo igrača možda možemo i da igramo sa 18 ako se ne prijave obojica, ne znam šta drugi misle. Takođe, ne znam ni da li je A kompletirana.  

 

 

Edited by major josip
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 10/8/2021 at 4:23 PM, major josip said:

 

Nemamo. Za sada je potvrdilo učešće 17 igrača, čekamo još da  @realno *w@jowanitza997 potvrde svoje učešće. Nelson je rekao da neće igrati ove godine, tako da bi @Predragdjape trebalo da dobije prohodnost, a ukoliko još neko odustane onda i ekipa koja je bila iza njega na tabeli. 

E sad ako bi vama falilo igrača možda možemo i da igramo sa 18 ako se ne prijave obojica, ne znam šta drugi misle. Takođe, ne znam ni da li je A kompletirana.  

 

 

 

Jowanutzi posalji pm, posto pretpostavljam da nije usao u ligu, ako jeste moze email da mu se posalje preko platforme za espn ligu.

Link to comment
Share on other sites

Ovde nije aktivan od 2019. tako da sumnjam da će se javiti, mada mogu mu poslati mejl da vidim šta se dešava. Nisam neki pristalica toga da se ljudi previše jure, ko želi da igra nek se sam javi, zna se da uskoro kreće sezona i da treba da se potvrdi učešće. 

 

Realni ne znam što ne potvrđuje vidim da piše po forumu. Ne znam zbog čega je toliki problem izdvojiti bukvalno 30s i napisati - igram/ne igram/nisam siguran sačekajte me još malo ako možete. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, major josip said:

Realni ne znam što ne potvrđuje vidim da piše po forumu. Ne znam zbog čega je toliki problem izdvojiti bukvalno 30s i napisati - igram/ne igram/nisam siguran sačekajte me još malo ako možete. 

 

Verovatno mu baguju notifikacije na forumu. Ume da se desi da ne izlaze mention-i

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Predragdjape said:

Pozdrav na B ligu 😎 Pomalo nezasluzeno jer sam ubacen u ligu zbog mrznje svojih protivnika iz A lige . Kontam da ce navijati za mene da napravim isti ako ne i bolji rezultat od njega. 😀😁

 

 

Pozdrav brate, ista nam je sudbina, nezasluzeno u ovoj ligi! 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, djole said:
On 9/27/2021 at 2:09 PM, realno *w said:
 
Batalio sam moderisanje, moraće Lavrnja. 
 
Za sve ostalo sam tu.

Ja sam kontao da je ovo potvrda igranja.

 

Aha, onda je meni promakao post, hvala. Svakako je mogao da se javi, dva puta sam ga tagovao. 

 

Edit a možda je i bag kao što trip kaže 

Edited by major josip
Link to comment
Share on other sites

Treba da stavite i da je pretposlednja nedelja NBA lige finale , a ne od 4.aprila kad ce sve sareni sastavi da igraju. Trebalo bi finale da bude  od 28 marta ili kad vec, ali nikako od 4.aprila -10 aprila kad se igra zadnja nedelja NBA lige @Miskooo vidi to podesi.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Treba da stavite i da je pretposlednja nedelja NBA lige finale , a ne od 4.aprila kad ce sve sareni sastavi da igraju. Trebalo bi finale da bude  od 28 marta ili kad vec, ali nikako od 4.aprila -10 aprila kad se igra zadnja nedelja NBA lige @Miskooo vidi to podesi.

 

Preuzeo je @major josip LM obaveze, uskladice se sve sa A i C ligom, kao i prethodnih godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

druze kako mislis da to mozemo da znamo pre drafta?

 

lm

prosle godine, u nedostatku komunikacije, i krajnje neozbiljne (da ne kazem pederske) strukture unutar lige dosli smo u situaciju da je plejaut nebitan. misim, mi se nismo nadali da dodjemo u takvu situaciju ali usled spleta nesrecnih okolnosti morali smo da razmisljamo i o ispadanju. s obzirom da smo tu gde jesmo, nismo bas najbolje razmisljali, ali na strani sad to...

moj predlog je da poslednji ispada svakako a da za ostale vazi plejaut kako bi svima bilo zanimljivije. to bih isto predlozio i ostalim ligama ali necu jer su drkadzije koje su nas saplitali i poslali ovde medju averagere 

sala na stranu, ne znam kako je ovde bilo, ali treba definisati ne samo promociju nego i ispadanje. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jos i ovo samo

usled samovolje udruzenog lobija u prvoj ligi, imali smo situaciju da nam obaraju potpuno realne trejdove, da bismo morali najboljeg igraca da prodamo budzasto kad je vec bio povredjen do kraja plejofa. s druge strane, kolega iz suprotnog tima je sasvim normalno i bez problema prodao povredjenog igraca (naravno taj nije igrao do kraja lige) i tako uspeo sebe da spase dajuci kikirki za 2 legit igraca, a mi ni naseg zdravog nismo uspeli jer se tako moglo vecini. komesara je boleo djoka da reaguje dok ga ljubazno nisam zamolio ali je tad vec bilo kasno

da bismo izbegli takve neregularnosti i povrede pravila, za pocetak svakog trejda bih predlozio konsultaciju sa komesarom ili nek se iznese predlog ovde na topiku pa nek svi prodiskutujemo jel li realno to sto se trejduje

Ljudski je da svako pokusa neku malverzaciju (da sisinjo na tebe mislim) ali je zato je tu liga i komesar da procene trejd i tako izbegnemo povredu pravila.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...