Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

Hahaha dve strane o našem duelu, sjajno. 

 

Od prva tri pika sam dobio govno za sada, čak me Brown i ukanalio sa ft% i to. 

 

S druge strane Zveki lepo je što ti je i Watford postavio rekord karijere. 

 

Čak i da povedem blokade i zadržim vođstvo svuda to je 6-6-1 i onda ti prolaziš zbog bolje pozicije u regularnom? 

 

Trojke i TO sa viškom mečeva ću teško stići. Videćemo za poene treba mi neka 30+ partija Karija ili Brauna. Raspali su mi se igrači sa bacanja. 

 

Bones i Jared na kraju nisu igrali, iako je ovaj prvi bio probable. Tvojom logikom Zveki njegovih 10 poena i trojika dve može da odluči. 

 

 

Edited by major josip
Link to comment
Share on other sites

Dosao je i taj cetvrtak, mnogo pitanja koja nas muce a za koja se nadamo da bismo uskoro mogli dobiti odgovor.

 

Cije su laboratorije za biohemijsko oruzje u Ukrajini,

zasto se Sara Jo zabavlja sa slovencem ako vec trazi muskarcinu i najvaznije od svega, da li ce zvekijev buljson izdrzati 0 meceva veceras? 

 

sledi kljucna borba a poznavajuci zvekija sisu, takticki ce se povuci dok ne vidi kako ce proci u naredna dva dana

 

stej tjund...

 

Edited by maXa88
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@maXa88, mene samo zanima ko je birao antonija dejvisa, delgado ili ti?

 

lamela, ajdebajo, čak i rudi ne diraj mi grudi su bili prisutni. 

....

fritrou & ja smo imali situacione mentalne vežbe:

 

- šta ako davis bude BPA? šta ako je embiid BPA? 

on mi je sve to branio, rekao mi je da su to invalidi a da je embiid i džiber.

Link to comment
Share on other sites

Zvekani, pisi slobodno sa svog naloga. Necemo ti nista

 

Glupa ti je fora da pises sad kao uini kad znamo da si ti

 

Inace kako ide u A ligi? jeste botovali jos nekom za obaranje trejdova

 

edit

 

AD je moja odluka. nikad me nije prodao, bar ne do sada, statisticki savrsen fantazi igrac kad je zdrav i svesno sam usao u rizik. Prvi pick sa smrdljivog 17 mesta mi je bio Tejtum ali su ga digli ispred nosa pa mi je sledeci izbor bio Dejvis. Nemam ja taj luksuz da vezbam draft u dve lige kao ti zveki. 

Edited by maXa88
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Dies at the End said:

 

P.S : Zveki , ebo fantasy, kako da iskljucim grejanje, da ne placam svaki mesec 7 iljada :smiley5:

 

 

kad ga ne placas sami ga oni iskljuce

 

nema na cemu

 

nego ciji si ti sine i sta ces na ovom topiku?

Edited by maXa88
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, John Dies at the End said:

 

 

P.S : Zveki , ebo fantasy, kako da iskljucim grejanje, da ne placam svaki mesec 7 iljada :smiley5:

 

Placas 7k kad imas trosoban stan. Ili 60-70 kvadrata stan. Burzoazija. Ovamo kod mene slucajno zamenili racune  i stavili racun komsinice, kad sam video cifru samo sto se nisam slogirao 276 000 dindzona, kad sam video ime na racunu laknulo mi. Ima nekog ko joj omogucava da ne placa racune uopste izgleda, jer to je 2 godine pa i vise neplacanja racuna, a nakon 12 meseci zastareva.

7 minutes ago, maXa88 said:

 

 

kad ga ne placas sami ga oni iskljuce

 

Bas si nemac pojma, kod nas ne mozes da se iskljucis i da oces , a i ako se nekim cudom iskljucis placas 30 posto, tako da ti se ne isplati da se iskljucis.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Miskooo said:

Koliko god delio ovo misljenje, za fantazi je ubica i pored svih odmaranja. I mene nervira svojim ponasanjem, ali me je drugu sezonu za redom ispostovao maksimalno.

 

ma jasno. birao bih embiida da mi je dopao saka, samo zavitlavam maxu. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

ma jok, al nema veze, igramo se još malo... ja sam cele sezone igrao sa 1/3 rustera, taman se polukompletirao pred kraj...

Isto, poslednje 3-4 nedelje sam taman igrao manje-više kompletan. Potrefilo se da igram sa slabijim protivnicima, na kraju su me porazi od "marejosip" i "lomovi", oba meča 7-5-1, košatali 12. mesta.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Igor_ said:

Cija je ekipa Proklete luzercine ili kako vec?

 

Pa Maksa luzarchina i Delgao Lukaku :s_d:

 

Nevrovatno ali istinito, da nisam vrsio izmene uopste imao bi bolji ppm, ft procenat,vise trojki i vise poena. Kakav sam harikiri napravio. Sad je major u prednosti 65-35 posto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

Pa Maksa luzarchina i Delgao Lukaku :s_d:

 

Nevrovatno ali istinito, da nisam vrsio izmene uopste imao bi bolji ppm, ft procenat,vise trojki i vise poena. Kakav sam harikiri napravio. Sad je major u prednosti 65-35 posto.

 

Super Zveki rastu ti šanse pošto prekjuče već bilo gotovo 💪💪

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...