Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

@propolis tesno pred poslednje kolo, al deluje mi da imaš malo bolju situaciju pred kraj, to i stl možeš prestići, meni ostaju poeni potencijalna mada, ppm i dreb mislim da teško mogu preokrenuti. 

 

Baš bedna nedelja mojih visokih, ne mogu da verujem da samo sa Nurkićem i malo mečeva Hardena vodiš u skokovima, Plamli juče 0 dreb katastrofa.

Sve u svemu, Kari me izvukao malo vrh partijama, iako je propustio jednu. Možda mi i danas donese kategoriju. 

 

Braun se nadam se uskoro vraća, ide dosta teško bez njega. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, major josip said:

@propolis tesno pred poslednje kolo, al deluje mi da imaš malo bolju situaciju pred kraj, to i stl možeš prestići, meni ostaju poeni potencijalna mada, ppm i dreb mislim da teško mogu preokrenuti. 

 

Baš bedna nedelja mojih visokih, ne mogu da verujem da samo sa Nurkićem i malo mečeva Hardena vodiš u skokovima, Plamli juče 0 dreb katastrofa.

Sve u svemu, Kari me izvukao malo vrh partijama, iako je propustio jednu. Možda mi i danas donese kategoriju. 

 

Braun se nadam se uskoro vraća, ide dosta teško bez njega. 

 

Sto si stavio Stefa na IR piše da je healthy? Pokidao ovu nedelju i da je igrao protiv Detroita vrv bi imao sad pts i ppm,bilo bi 8:4 za tebe. Ukolik bude igrao vcrs mislim da ce biti 8:4 na kraju za tebe.

 

Sinoć su svi odigrali na gornjoj granici zato sam blizu da bude nerešeno,ali imaju jos 3 kategorije koje su neizvesne,pts,dreb i to,ostale mislim da su izvesne.

Od prvog dana sam u zaostatku i ako ostanem na 5 ili 6 kategorija bicu zadovoljan.

 

 

Galinari mi je top ubod sa FA i doneo je fino skokova i poena.

 

 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Ostao mi je Stef od prekjuče i zaboravio sam da aktiviram igrača za sinoć, nisam znao da mečevi kreću od 23h, vratiću ga u postavu. 

 

Danas protiv Detroita može biti blowout tako da videćemo, sve u svemu ako dobijem biće samo zbog njega ostatak ekipe sem Milsa vrlo bedno kolo. 

 

Ja sam i sa nerešenim zadovoljan, iako sam zbog rasporeda tj. broja mečeva visokih pikova bio blagi favorit. 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, major josip said:

 

Nista nije odigrao 😄

Rekoh ti ja da imas vece sanse za pobedu, cestitke! 🙂

 

Ko bi pretpostavio da Stef može da odigra tako loše.

Hvala na čestitkama,ali meni piše da je 6:6:1 🙂

 

Edit,kad pogledas bas je bilo čudno veče.

Quickley i Jackson dali 27 poena,a Stef i RJ Barret 21.

Barret 14 dreb,a samo 9 poena.

Paul opet dvocifreni broj asistencija bez izgubljene lopte.

 

 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, major josip said:

 

Bag nekad bude, sad bi trebalo da pise kako treba 😄

Jeste cudno vece. Pol je majstor milina imati ga.

 

Da, da bag.

Iznenađenje je ova pobeda za mene,a voleo bi da se sretnemo u plej ofu sa kompletnim rosterima🙂

 

CP 3 je pravi old school floor general, a ne ko Harden i ovi sto na 5apg imaju 5to. Mora da se ima respekt prema lopti, moraš da je čuvaš.

 

Edited by propolis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Green23 said:

@greenenvy Čestitke, jednostavno bez Vuča, Markanena i Lopeza, nemam šta da tražim, u poslednja dva kola sam 5,6 kategorija izgubio zbog njihovog odsustva...

 

Sad mi ostaje da se molim da uzmem barem dve kategorije @Squabbit-u 😄 

 

Hvala. 

 

Rj Hampton mi onaj dan doneo trice direktno. Kuburim i ja sa odsustvima. James mi bio out 2 nedelje pa se vratio i odigrao tekmu i po od 4. RWill out cele nedelje skoro i Harris isto tako. 

 

Da smo bili full ovo bi bilo mnogo zanimljivije. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Green23 said:

@greenenvy Čestitke, jednostavno bez Vuča, Markanena i Lopeza, nemam šta da tražim, u poslednja dva kola sam 5,6 kategorija izgubio zbog njihovog odsustva...

 

Sad mi ostaje da se molim da uzmem barem dve kategorije @Squabbit-u 😄 

 

Jokara ima 2 tekme samo... hmmm ja sam zadovoljan sa uzetih 8.. tu i vidim neki rez.

Kako god srecno ti bilo od sledeceg kola 🙂

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dracarys said:

Nema sta on da trazi pored KPJ i Dzejlena, to je zakljucan bekovski par.. On moze dobiti dobru produkciju samo ako ode u novi tim.

 

kpj-a iskreno nisam gledao u klivlendu a sada sam gledao cca 2-3 puta hjuston jer imaju puno mladih talentovanih igrača i moram da priznam da ne viđam baš često igrača na bekovskim pozicijama sa tako rudimentarnim veštinama. kada se na to doda da nema pojma gde se nalazi u odbrani a da mu je jedini skill koji ima (šut) totalno neefikasan, ne bi me čudilo da wall zaigra. uostalom, neće im smetati u tankeraju, nije on ni u prajmu bio toliko dobar a bezveze je da sedi sa platom od 40milki ili koliko.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...