Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

U najgoroj nedelji za mene, sto se rasporeda tice, imam duel sa ovako dobrom ekipom kao sto su Oldboisi, sreca pa prvi mec preskocise Adebayo i Achiuwa, mada i tako ne vidim kako mogu do nekog pristojnog poraza.. 

MPJ out, Claxton out, Duarte out, i Mann najverovatnije.. a na FA nista.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Igor_ said:

U najgoroj nedelji za mene, sto se rasporeda tice, imam duel sa ovako dobrom ekipom kao sto su Oldboisi, sreca pa prvi mec preskocise Adebayo i Achiuwa, mada i tako ne vidim kako mogu do nekog pristojnog poraza.. 

MPJ out, Claxton out, Duarte out, i Mann najverovatnije.. a na FA nista.

 

Ako centri nastave da mi sutiraju 2/21 iz igre zbirno nista nije iskljuceno. Jos Adebajor kilav, Mobli se povredio juce.

 

FA lista je stvarno tuzna, ja digao Grenta WIlliamsa u slucaju da Timelord propusti vise tekmi.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, threepwood said:

 

Ako centri nastave da mi sutiraju 2/21 iz igre zbirno nista nije iskljuceno. Jos Adebajor kilav, Mobli se povredio juce.

 

FA lista je stvarno tuzna, ja digao Grenta WIlliamsa u slucaju da Timelord propusti vise tekmi.

Ja uzeh sad Dean Wade, nadam se makar nekom ucinku bez Allena i Mobeleya, mada vratice se Markkanen i Love..

Link to comment
Share on other sites

uf

 

sreća je to što da li će igrač da ima 14&10 ili 14&9 može nekome da donese jednu kategoriju... pri čemu je to potpuno arbitrarna kategorija koja nije nikakav pokazatelj u stvarnoj košarci

 

ako igrač uhvati skok više on je tako pomogao svom timu, nebitno da li je uhvatio svoj osmi ili deseti skok...

 

nadam se da sada malo kapirate o čemu pričam

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Po ovim kategorijama su centri u velikoj prednosti, a uz izbacivanje DD kategorije smatram da bi i TO trebale da se izbace da se mozda malo izbalansira razlika izmedju bekova i centara.

 

3PM, AS,ST = BLK, OREB,DREB

 

Ostale kategorije su manje više ravnopravne.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Zvezdinho said:

DE si Delgi, mnogo vam zavisi od injury prone Dejvisa, ako vas usere ko Haosa onomad sa Dejvisom da se ne povredi ( ko sto nije mene u b2b finalu) bicete u prve 4 ekipe.

 

Zveki, premirali smo igrace pre meca sa tobom kao nas preCednik fuZbalere za pobedu, ali oni su nagradu odlucili da uloze u razvoj ESPN softvera ;D

 

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče panjina jedini realni predlog je da se objedine defanzivni i ofanzivni skokovi to jeste svakako glupo imho, to je neko i dao predlog ne znam što se nije makar glasalo... što se tiče dd pa ima i igrača koji prave dd sa asistencijama nije to samo rezervisano za skokove... td sta znam tu je sjebao Jokić pa realno sa njim imaš kategoriju više 99%,ovi ostali su manje više dosta smanjili količinu td-ova osim westbrooka ali on dok napuca td sjebe ti tri kategorije najmanje tako da nije to neki cheat 

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče panjina jedini realni predlog je da se objedine defanzivni i ofanzivni skokovi to jeste svakako glupo imho, to je neko i dao predlog ne znam što se nije makar glasalo... što se tiče dd pa ima i igrača koji prave dd sa asistencijama nije to samo rezervisano za skokove... td sta znam tu je sjebao Jokić pa realno sa njim imaš kategoriju više 99%,ovi ostali su manje više dosta smanjili količinu td-ova osim westbrooka ali on dok napuca td sjebe ti tri kategorije najmanje tako da nije to neki cheat 
Nije poenta brisanje DD i TD da se smanji uticaj panjina nego su to kao što sam već rekao jednostavno nekošarkaške kategorije koje u stvarnom svetu nikakvog uticaja nemaju.
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, djole said:
13 hours ago, Bobby Shurda said:
Što se tiče panjina jedini realni predlog je da se objedine defanzivni i ofanzivni skokovi to jeste svakako glupo imho, to je neko i dao predlog ne znam što se nije makar glasalo... što se tiče dd pa ima i igrača koji prave dd sa asistencijama nije to samo rezervisano za skokove... td sta znam tu je sjebao Jokić pa realno sa njim imaš kategoriju više 99%,ovi ostali su manje više dosta smanjili količinu td-ova osim westbrooka ali on dok napuca td sjebe ti tri kategorije najmanje tako da nije to neki cheat 

Nije poenta brisanje DD i TD da se smanji uticaj panjina nego su to kao što sam već rekao jednostavno nekošarkaške kategorije koje u stvarnom svetu nikakvog uticaja nemaju.

 

moram da primetim da od početka sezone sve živo želiš da menjaš 🙃

 

brogdon (sa foruma) je lepo primetio još odavno: na infernetu ne možeš da nađeš tips'n'tricks za ligu od 20 timova + 13 kategorija.

ako smanjiš na 9-10 kategorija (i 15ak timova), odgledaš lepo locked on fantasy redovno i nema zime. ne moraš ni da gledaš nba. ne moraš da znaš ni pravila basketa koliko je sve sažvakano

 

(toliko o stvarnom svetu)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...