Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

2 minutes ago, major josip said:

 

Dobro igraju tvoji, mada pravi razliku i sto si imao cak sest meceva vise do sada, a do kraja je ostalo isto i meni i tebi.

Tacno, ali u igri si jos, zavisi dosta od toga kako ce Kat veceras protiv Milvokija, i kako ce Brown i Horford protiv Wizardsa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Opa vidi ti ko nam je to progovorio tek nakon 4. dana :lol_2: Mora tako Makso, pola tima nam ne igra i povredjeno, a i ono sto igra ne igra kako treba.

 

Verovatno si bio posvecen igrama FK CZ u ping pong ligi pa nisi mogao da svratis do sad:smiley33:

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zvezdinho said:

Meni, vodio sam sve do juce pa se maksa nije cuo ni video, cutao ko sisa neka:classic_biggrin:

 

Jebo me JJJ:classic_sleep: A i Lamelo. I jos na svu muku ode Gaford na duze,

Ti si Zveki izabrao Lamela pre Adebaja i Kapele :roflmao:

 

Takođe i da se Gaford nije povredio, on uopšte ne bi bio toliko koristan u fantazi plej ofu, jer se vraća Brajant ove sezone. Imao si slobodnog Pluminja, neverovatno da je on bio slobodan sredinom šeste runde, kod nas je on otišao kao 83. pik. O sedmoj i osmoj ne vredi ni habati tastaturu, imao si mnogo boljih izbora.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dracarys said:

Koji je rezultat i kome je stradao buljson?

 

Cuce se 😏

 

Zveki dropovao xperta greskom

 

@ buljson

 

Samo gaford  povredjen, 3 centar prosecnog tima a nama ne igra prva napadacka opcija detroita. Ne znam ko je vama jos povredjen?

 

Inace, pratio sam kkczv na lajvu sa uinijem pa se zato nisam oglasavao 🙄

Imacemo i veceras temu za razgovor

Edited by maXa88
Link to comment
Share on other sites

On 10/30/2021 at 7:59 AM, Squabbit said:

Jokara pretek'o


Pobeze mi sefVlada za par kat a jos su 3moje zive...

Mozda, trebalo bi izvucem Ovo na vishe tekmi



Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk
 

 

Na kraju ipak ubedljivo, cestitke. Boze zdravlje pa da se sretnemo u PO opet, tamo u finalu 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

Ja iskulirao dve tekme Miltona :ajme: Mislio sam da ćeš me razbiti, ali držim se 😁

 

Ne bi on napravio razliku sem ako STL ne bude 1 razlike.

Ma kakvo razbijanje 🙂 zamalo da ti mene odvalis,ali nadam se da ću uzeti STL i DD večeras i da to posle svega bude prihvatljivih 5:7

 

 

Edit, možda mi Hild donese fg 🙂

Prošle sezone sam prvi put igrao Nba fantasy i imao sam Smarta ,Lowry-ija i Hilda. Mislim da je to bila najgora spoljna linija u ligi sto se tice fg i kada bi presli 35% to bi bila fešta 🤣🤣🤣

 

 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

 
Na kraju ipak ubedljivo, cestitke. Boze zdravlje pa da se sretnemo u PO opet, tamo u finalu [emoji1] 
Presudio vishak tekmi da otmem i poene.
Generalno sam jak u reb, ast, stl, dd

Mashem repom, derem mango i teram dalje..

Moglo bi finale, to se slazem...

Dosta pohvala optuzice nas da igramo 3za3 :)

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, major josip said:

@Igor_ tesno poslednjih par dana, na kraju možda i najpravednije x. 

 

Kako je počela nedelja mislio sam da ćeš me razbiti, na kraju se moji malo podigli, par kategorija baš tesno bilo. 

 

 

Sada sa Maxom i Delgadom, da vidimo kako će to da ide 

Ubilo me pre 2 dana tu sam se ohladio, bas lose moji odigrali zadnja dva dana, ovaj Stjuart je najveci promasaj moj. Ali mislim da me zakopao mec Denver-Sota, i duel Porter-Kat... 

Mislim da si mi se ovako "izvuko" i prosle sezone jednom, ali dobro sto kaze pravedan X. Idemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Igor_ said:

Ubilo me pre 2 dana tu sam se ohladio, bas lose moji odigrali zadnja dva dana, ovaj Stjuart je najveci promasaj moj. Ali mislim da me zakopao mec Denver-Sota, i duel Porter-Kat... 

Mislim da si mi se ovako "izvuko" i prosle sezone jednom, ali dobro sto kaze pravedan X. Idemo dalje.

 

I ja mislim da sam se izvukao prosle sezone. A gledao sam bas pocetak Denvera i Minesote, bas su jako krenuli i Tauns i Porter, mislio sam da ce do kraja obojica dd sa 20+ poena kad ono bas mrsavo i jedan i drugi na kraju. Jos je i Stjuart krenuo dobro, bio na korak od dd-a i onda nije igrao ni kraj trece ni poslednju cetvrtinu.

 

Imam situaciju da mi se niko ne dropuje, iako ima par kandidata, pa gubim malo meceva, ali prilicno zadovoljan za sada.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, major josip said:

 

I ja mislim da sam se izvukao prosle sezone. A gledao sam bas pocetak Denvera i Minesote, bas su jako krenuli i Tauns i Porter, mislio sam da ce do kraja obojica dd sa 20+ poena kad ono bas mrsavo i jedan i drugi na kraju. Jos je i Stjuart krenuo dobro, bio na korak od dd-a i onda nije igrao ni kraj trece ni poslednju cetvrtinu.

 

Imam situaciju da mi se niko ne dropuje, iako ima par kandidata, pa gubim malo meceva, ali prilicno zadovoljan za sada.

Odlicno si odradio bez free agenta, mene na kraju potencijalno izvuko Bremby, sa 7def skokova a pokupih ga malo pre roka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...