Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

Na kraju pokupih 9 kategorija, cestitke protivniku na borbi. Sad protiv mog starog trejd partnera i cetiri meca MVP-ja, moze da bude veoma ruzno po mene, posebno sa minutima koje mi dobijaju Boucher i Poku i rovitim Jruom. Svakako cu biti zadovoljan i sa tesnim porazom, tako da Squab budi nezan 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zvezdinho said:

Da nije majstorski vrsio FA izmene a ja amaterski bila bi dobra pobeda nad Ajgorom, ovako samo 9-3-1. Provuko mi se za trojke i poene, al nisam ocekivao da mogu do def.skokova.

 

S obzirom da sam se debelo zajebao sa neuzimanjem Homsa u 4.rundi not too bad za 1.kolo.

Zar nisi ti izgubio ovaj matchup vec u 2 danu 😂?

Cestitke, bolju ekipu imas dosta, kostace me sezone kockanje sa M.Porterom Jr i laznim Ben-om iz Pistonsa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arnajevac said:

Može li neko da napiše na koji način se prelazi iz C u B ligu. Odnosno koliko ljudi prolazi, i sa kojih mesta - da li prvi u regulranom delu, osvajač plejofa itd. Hvala

 

Pre dve sezone kada je bilo 12 igrača odlučeno je bilo da iz C lige idu u B finalisti plejofa, a za ovu sezonu se možete dogovotiti da li ćete zadržati to ili možda ubaciti da idu prvi iz regularnog i šampion. 

 

Često neko u B odustane pa i onaj ko završi treći se plasira, recimo ovde sezone je ušlo još tri igrača na taj način. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Igor_ said:

@major josip 2 out igraca ti ostala

 

Spavalo mi se mnogo nisam mogao da čekam status Horforda do pred meč a nisam ni video za Hantera da je upitan. 

 

Ne znam što se žališ na Taunsa odličan je bio. Krenuo si dosta bolje, već u nekim kategorijama si pobegao solidno. 

 

Ne znam šta je sa Tarnerom i njegovim minutima, malo se brinem.

Link to comment
Share on other sites

Turner je meni ubedljivo naaajgori fantasy igrac.

Blokade, sve 5
Ali centar koji ne skace
Bezi od igre ledjima
Nije napredovao napadachki maltene nista od kad je dosao u ligu
Kao prangija za 3 sada

Draftovao ga 2x cini mi se... Odvratnik

:)

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, major josip said:

 

Spavalo mi se mnogo nisam mogao da čekam status Horforda do pred meč a nisam ni video za Hantera da je upitan. 

 

Ne znam što se žališ na Taunsa odličan je bio. Krenuo si dosta bolje, već u nekim kategorijama si pobegao solidno. 

 

Ne znam šta je sa Tarnerom i njegovim minutima, malo se brinem.

U 1/4 ga ubio Jonas, promasio mislim 7 suta, 2 faula imao i tehnicku dobio, posle se probudio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...