Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

Posle drafta sam bio žestoko razočaran, mada sada mislim da i ima nade za nekom solidnom sezonom, ali pod uslovom da se kompletiram u roku od mesec, mesec i po dana.

 

Da ne igramo po ovim retardiranim "skok" pravilima, bila bi još bolja ekipa.

 

Sve u svemu, napadaću: poena, PPM, ft%, asistencije i trojke. Osim toga eventualno da se nadam ukradenim loptama, i ne znam više čemu 😄

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Predragdjape said:

Majore mislim da su i tvoji puleni iznenadjeni kako su odigrali prvu utakmicu. Jbt, resen duel nakon prvog kola. U prvoj rundi me nakoutira covek i sad odradjuje posao, pusta me da se teturam po ringu..😂😭

 

Ide lakše i kad ne staviš par igrača da igraju 😅 mada i sa njima bi bio isti rezultat trenutno 

 

Baš su jako krenuli moji Kari, Braun, Furnije, Mils, Holmes, čak i ovi ostali su skroz pristojno odigrali. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, major josip said:

 

Ide lakše i kad ne staviš par igrača da igraju 😅 mada i sa njima bi bio isti rezultat trenutno 

 

Baš su jako krenuli moji Kari, Braun, Furnije, Mils, Holmes, čak i ovi ostali su skroz pristojno odigrali. 

 

 

Ma svasta. Nakon prve utakmice ubelezio sam poraz sa jakom razlikom. Well done! 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ma kako da ne, ko ce od mojih do DD, niko, zajebo sam se sto u 3. i 4. rundi nisam uzeo 2 sekvoje tima Holms i Jaka iz Austrije. Pukli smo, pukli smo, pukli smo.

Ne zezaj, trojke uzimas lagano.  Nemas siguran DD, ali imas igrace koji mogu do njega, Rndle najlaganije TD moze da resi ovo. 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ma kako da ne, ko ce od mojih do DD, niko, zajebo sam se sto u 3. i 4. rundi nisam uzeo 2 sekvoje tima Holms i Jaka iz Austrije. Pukli smo, pukli smo, pukli smo.

Da si uzeo časove od mene, ja bih ti rekao da uzmeš Senguna ili Moblija, a uzeo si MekKonela ispred njih, lol

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Igor_ said:

Kukaj jos malo Zveki, mozda iskukas jos nesto... 

 

Ne znam samo o cemu pricas kad su samo Rendl i Lamelo odigrali dobro, ostalo katastrofa.

 

A tebi se onaj Durante pretvorio u Durenta, a i KPJ DD. Znaci dobijas DD sigurno.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

@propolis katastrofa, jedino ako Doncic ne odigra neku brutalnu utakmicu pa da ublazim poraz.

 

Tvoji solidno doprinose👍

 

Da da mada kad pogledam druge ekipe nisam ni ja sjajan. Onako odakativno bi rekao da sam negde oko 10tog mesta.

 

Cilj mi je da prvih mesec,dva dana budem medju 10,a nadam se da ce posle polako da mi dolaze Tj Waren, Hachimura i Irving i onda cu da vidim koliko može ova ekipa.

U principu tanak sam na visokim pozicijama,ali možda mogu da pomrsim nekom račune što bi mi bilo okej za prvi put u B ligi 🙂

 

Inače sam dobio poslednju vajld kartu za B ligu 🙂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...