Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

1 hour ago, Igor_ said:

U pm, cekam i zakasnim.. uzemi mi Flyna

 

I ja sam gledao Flyna kad sam ispusio za Monka, razmisljao da li njega ili ovog Alize-a, reko ajde da ga isprobam, pokazivao neke flasheve u Netsima prosle sezone, a u Chi je pod kosem borba. No sad skapirah da sam se za*ebao, imao sam dva slobodna mesta jer su mi dvojica na IR, mogao sam i Flyna da pokupim 😄 

 

Edit: Sad videh da je Flyn odmah bacen, tako da sam ga ipak pokupio 😄 

Edited by vladaboss90
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Igor_ said:

Cekaj kako moze odma? Ako je waiovan mora opet da prodje 24h valjda??

 

Ako se ne varam, mora bar jednu tekmu da odigra u ekipi da bi isao na waiver, a ne FA. Mada mozda i ako provede odredjeno vreme u ekipi cak i da ne odigra tekmu. Ali da, s obzirom da je uzet i bacen u roku od sat-dva, vratio se na FA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mora da odigra 1 tekmu da bi isao na waiver, tj mora da provede dan u ekipi. Veceras tekme pocinju u 1:30, dakle tad je presek dana i krece uzimanje igraca za sredu, svako otpustanje pre 1:30 bi ga poslalo na fa, a posle na waiver. 

 

Ili sam se zeznuo i nije dan u pitanju, nego tekma 😀

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Squabbit said:

Bra'o Irac!!

Idemo next, hoce Beli da uzvrati 🙂

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk
 

E nek si ga prozvao da uzvrati xD


Profa se malo poigrao sa Lebronzom i ekipom. 😄

 

13 minutes ago, Zvezdinho said:

Jebo me Luni sto sam ga draftovao pre Bjelice:classic_sleep:

 

Ja draftovao iz Pionira, što se i vidi po ekipi kako je zbrda zdola i skoro bez visokih i draftujem Bugija u poslednjoj rundi, bio sam ubeđen da je Bjelica otišao još u 10. rundi. 

Dođem kući, imam šta i da vidim - ostao nedraftovan. 😄 Dva dana sam se jeo da l će ostati na FA... Srećom ostao i valjda će malo ublažiti nedostatak visokih u mojoj ekipi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hahha ja kažem da sam u problemu sa visokima on traži odma Belog. 😄

Polako druye, tek je početak sezone, valja dati svima priliku da se pokažu.

Jedini dostupan za trejd trenutno je Dragić i to isključivo za SF/PF. Možda bih razmislio o nekom centru...

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Zvezdinho said:

Dzabe sam slusao 6.licna podkast gde je Edin pricao da ce da koriste Bjelicu vise od spot up sutera:hammer:

 

bolje da si slušao drejmondovu izjavu koji je rekao da je iznenađen bjelicinim versatilityjem (a i da si neke pre-season statse pogledao makar)

cenim da se drejmond bolje razume od edina u roster dubsa

Link to comment
Share on other sites

 
Ja draftovao iz Pionira, što se i vidi po ekipi kako je zbrda zdola i skoro bez visokih i draftujem Bugija u poslednjoj rundi, bio sam ubeđen da je Bjelica otišao još u 10. rundi. 
Dođem kući, imam šta i da vidim - ostao nedraftovan. [emoji1] Dva dana sam se jeo da l će ostati na FA... Srećom ostao i valjda će malo ublažiti nedostatak visokih u mojoj ekipi...
Pa da ne bude kako prizivam za sebe samo...
:)

Sent from my Pixel 4a (5G) using Tapatalk

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...