Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2021/2022


djole

Recommended Posts

Ja ne mogu da verujem da je ovde Mobli dočekao 8. rundu. Granični DD sa dobrim blokadama, cepa otpočetka startera. 

Trip je sastavio jaku ekipu. Jedini igrač koji mi se ne sviđa u odnosu na poziciju je Haliburton, ne znam šta ljudi vide toliko u njemu, svakako nije za više od 16 ppg, niti je to ikad pokazivao, jedino ako sada napravi opasan iskorak. Tu je sad i Mičel ruki koji će želeti malo lopte u rukama, pa neće biti tako moćan sa asistima kao u poznom delu prošle sezone.

 

Izabrasmo istog igrača u petoj rundi, Džejlena Grina, mislim da će on biti promašaj, ne doprinosi ništa sem poena sa očajnim FG%, ja sam njega izabrao, jer sam bio u stanju šoka, jer je upravo Mobli otišao dva pika ranije, pa nisam razmišljao koga da uzmem.

 

Može se reći da ako Tripa budu izbegle veće povrede, eto njega u TOP4. 

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dracarys said:

Ja ne mogu da verujem da je ovde Mobli dočekao 8. rundu. Granični DD sa dobrim blokadama, cepa otpočetka startera. 

 

mobley, sengun i ostali rukiji koji se ne zovu cunningham, green i eventualno giddey (jer ima clean slate minute & verovatno dozvolu da brlja koliko mu je volja u thundersima) će se isplatiti u drugoj polovini sezone, dotle ih treba istrpeti a da ti rezultati ne trpe. mislim, i mobley i sengun izgledaju kao budući majstori igre ali strogo gledano s'fantazi logike, 5a & 6a runda jeste reach, makar 20ak-30 pozicija veliki.

 

s'druge strane, kod nas je jordan pool dočekao početak 8. runde (otišao pik pre mene, klasika mog drafta ove godine) a biće drugi skorer iza stepha.

klay se verovatno vraća tokom januara (ne verujem u božićne priče da gađa božić) - što znači tri meseca skorerskog učinka za neku 4. - 5- rundu. plus kada se klay vrati, imaće makar metar dana restrikcija, što znači da pool ima 4 meseca ogromnog usagea a ako mu ide, sigurno neće da ga svedu na 15-20 minuta.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, oubrevo. said:

 

mobley, sengun i ostali rukiji koji se ne zovu cunningham, green i eventualno giddey (jer ima clean slate minute & verovatno dozvolu da brlja koliko mu je volja u thundersima) će se isplatiti u drugoj polovini sezone, dotle ih treba istrpeti a da ti rezultati ne trpe. mislim, i mobley i sengun izgledaju kao budući majstori igre ali strogo gledano s'fantazi logike, 5a & 6a runda jeste reach, makar 20ak-30 pozicija veliki.

 

s'druge strane, kod nas je jordan pool dočekao početak 8. runde (otišao pik pre mene, klasika mog drafta ove godine) a biće drugi skorer iza stepha.

klay se verovatno vraća tokom januara (ne verujem u božićne priče da gađa božić) - što znači tri meseca skorerskog učinka za neku 4. - 5- rundu. plus kada se klay vrati, imaće makar metar dana restrikcija, što znači da pool ima 4 meseca ogromnog usagea a ako mu ide, sigurno neće da ga svedu na 15-20 minuta.

 

 

Ja sam isključivo sa fantazi strane i gledao. Mobli je pokazao u predsezoni da je i više nego dobar skakač i da su projekcije nerealno niske. Gotovo je svaku utakmicu u odnosu na broj minuta izdominirao. Imaće on sigurno 8.5-9 skokova. DD igrač posle 5. runde, odmah starter? To je ozbiljan propust.

Što se tiče Senguna, vidim da je ovde uzet u 8. rundi. Njega sam uzeo malo ranije, nisam imao valjanog centra cem Ejtona, pa neka i bude reach, spreman sam da istrpim prvu polovinu sezone, pokazao se i on kao dobar skakač koji doprinosi svašta-nešto od statistike.

 

Pul vredi puno, ali samo do ol stara, kada se vraća Klej, ne verujem u njegov raniji povratak (inače je izašao info da se njegov povratak odlaže za januar). U drugom delu sezone neće biti ni starter, pa je sa razlogom biran malo kasnije. Pul ne vredi puno u kontekstu borbe za titulu. Vigins je takođe tu, imaće 18-20 poena uz Stefa i Kleja. Ne ostaje puno prostora za Pula.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

razumem tvoju logiku, i ja sam hteo i mobleyja i senguna - samo kazem da je tesko proceniti minute i igre rukija na samom pocetku. moze biti ludilo a moze biti i totalno toplo hladno 

 

ipak je jedno letnja liga & preseason a drugo kada veterani ne zele da izlaze na tviteru i hajlajcima kao cuvari koji uvelicavaju slavljenje rukija. 

 

ponavljam, jako mi se svidjaju obojica, dosadjivao sam fritrou na temu pola leta. 

 

ja mislim da ce pool, ako ga bude sluzio sut, imati minute i usage cele sezone. ako bude los, onda je nebitno. 

Link to comment
Share on other sites

Nevezano za fantasy, mislim da ljudi loše procenjuju značaj Poola i Klaya u timu ove godine. Ja bih prvi najviše voleo da se Klej vrati i krene da trpa trojke i kucanja i pegla odbranu, ali mislim da mora da se poklopi baš jako puno stvari pa da bude korisniji od relativno talentovanog i spretnog, a pri tome potpuno zdravog i napaljenog klinca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdinho said:

Jbt sto zajebano kad si 20 i 21 pik a pouzima se sve zivo sto moze u top 10, a znas posle toga da ti je sledeci pik 60. i 61. pa 100. i 101.

Pa i nije toliko lose, mislim bar sam gledao sta biras. Dobro te hteli igraci koji su ostajali.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Magia said:

 

Meni nije smetalo prosle godine 😋

 

 

Nije ti smetalo kad te je prosralo da ne izgubis Vestbista a toliko si hteo da ga utopis:s_d: Cak i kad sam se nakanio da prihvatim tvoju ponudu za Dramonda spasio ste Skajp sajlns od Xperta po pitanju tog trejda:classic_mellow:

 

Nego kazi kako ti se cini tim i draftovanje ?

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dracarys said:

Jedini igrač koji mi se ne sviđa u odnosu na poziciju je Haliburton, ne znam šta ljudi vide toliko u njemu, svakako nije za više od 16 ppg, niti je to ikad pokazivao, jedino ako sada napravi opasan iskorak.

 

Istina, to mi je bio malkice panik pik. Falio mi je plej, imao sam prst vec na Seji Sextonu i uze mi ga Zumbul ispred nosa.

 

Glede Moblija. On je meni daleko najomiljeniji igrac u ovoj ruki generaciji, ali nije nikako fantazi sigurica. Ima pored sebe solidnu konkurenciju za minute i bice tu svakakvih tekmi. Posebno ako ufiksaju neku ideju da ga guraju na cetvorku gde gubi dosta svojih prednosti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Zvezdinho said:

Lamelo, TJ, Karuso

Hiro, Barton

OG, 

Rendl, JJJ

Gaford, TT, Fejvors i Luni.

 

Sve nade polazemo u Lamela.

 

Crni Zveki, pričaš nešto Debelom, a gde su tebi centri?!

Pa ubedljivo najbolji ti je Gafford, koji postaje rezerva maltene odmah nakon što se moj (a ranijih sezona i tvoj) Toma Masni vrati na teren (kažu rani decembar), znači puna minutaža do kraja januara).

A ne zaboravi da je i Harrell tu, koji je uvek bio opasniji kao igrač sa klupe, dok Gafford-ova cela vrednost se svodi na prikucavanje ako mu neko servira.

 

Jebeno Zveki, ništa od titule ni ove godine. :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Igor_ said:

Ja prvo kolo sa Zvekijem, uhvatice me na ove povredjene igrace sa kojima rizikujem.

 

Ma kakvi, nezgodno prvo kolo ko kvalifikacije za EP 95 protiv Bugarske kad smo jedva izvukli zivu glavu. Imas Kat-a, ima Bejbi Ben Valasa, oba Portera, Dzordana Pula, bas si zajeban baja mogu ti kazem.

 

8 hours ago, delgado said:

Opa, vec drugo kolo derbi sa Zvekijem

 

Delgi jel ti dao Maksa nesto da draftujes :smiley33:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...