Jump to content

VN Rusije 2021, septembar 24 - 26, Soci


Radoye

Recommended Posts

Ne znam zasto i dalje odlepim kada vidim greske u strategiji i u boxu. Trebao sam da se naviknem do sada, ali jok. I dalje me nada drzi. Taman sam mislio da ce Sainc da uradi posao jednom u zivotu, kad vec onaj izvikani pojma nema, ali potpuni debakl.

Hamilton je zverina od vozaca. Cestitke na 100 pobedi. Ovo je ludo cela trka na max i nema odustajanja, uvek do kraja. I da nije bilo kise, tesko bi se Lando izvukao. Max, isto, odlicna trka, da nije bilo kise, bilo bi opet dobro, ovako, 10 u’glavu.


Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Luda trka, bas luda. Imala je sve.

 

Izmesan grid, zanimljiv start, razlicite strategije, probijanje kroz kolonu i DRS vozic, gume koje prestaju da funkcionisu, jurnjavu za P1 i kisu koja je na kraju sve izmesala.

 

Cestitke Luisu na (100.) pobedi. Bas steta za Landa, da je ostalo suvo, verujem da bi pobedio. Max od P20 do P2, uz malo srece.

 

Dajte jos ovakvih trka. 😄

Edited by Xpert
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odlicna trka.

 

Bele gume danas definitivno gume za koristiti. I Maks i Luis su imali bolji tempo na njima. Zapita se covek koji ce im onda uopste mekse od toga i kakav je uopste smisao istih...

 

Kisa bas i nije morala pasti. Ne volim te momente, al ajd. Bila super trka i bez toga.

 

Ali Botas majko mila...kava voznja preko one stvari...

 

 

Edited by Downforce
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da nije bilo kise mislim da bi Lando sigurno pobijedio, zadrzao bi on nekako to prvo mjesto. Nisam neki fan ali svaka cast Mercedesu i Lewisu, bas je zestoko isao.

 

Ali brate kakva kisa pred kraj trke pade. 😄

Edited by OgX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozes ali ne brze. To je poenta... 
To je diskutabilno. Ja verujem da su zute bar pola sekunde brze po krugu. Hamilton nije za poredjenje s obzirom da kad je poceo je poceo da pravi razliku tek kad je Rikardo otisao u boks. A do tada su se te zute vec potrosile. Da nije bilo kise u najavi lagano se moglo ici na zute + crvene ili obrnuto.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Na kraju je ipak odlucio tim.

 

Hamiltonu su rekli da dolazi jaca kisa dok Landu nisu.

Lando je odluku da ostane na tvrdim doneo po trenutnoj situaciji.

Ni Hamilton nije zeleo na inter, ali kad su mu rekli da dolazi jaca kisa usao je.

Landu su ili kasno javili ili su totalno omanuli.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...