Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

18 minutes ago, MrTwister said:

Realno, koga boli kurac.

Ocigledno boli te koji to sastavljaju. Meni je zapravo svejedno.

 

19 minutes ago, MrTwister said:

Tu treba da bude 10 najboljih igraca te sezone u ta 2 tima a ne ko je skupio najvise indeksnih poena u garbage time tokom sezone. 

Konstantan je bio tokom cele sezone, imao je cak 6 dabl dablova u prvom delu sezone.

 

Pa i Nibo kog si spomenuo je imao isto pobeda koliko i Pao.

 

Hol je imao odlicnu sezonu al on je maltene bek ap Mocijeunasu. Ima cak 11 utakmica gde je igrao manje od 15 minuta.

 

Sto se mene tice ja bi birao za prvu najbolju petorku, jednu petorku iz regularnog dela a drugu najbolju petorku iz top8 odnosno samo po ucincima u plej ofu pa ako je neko istog ili jako slicnog ucinka da prevagne deo iz regularne sezone.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, 1945 said:

Ocigledno boli te koji to sastavljaju. Meni je zapravo svejedno.

 

Konstantan je bio tokom cele sezone, imao je cak 6 dabl dablova u prvom delu sezone.

 

Pa i Nibo kog si spomenuo je imao isto pobeda koliko i Pao.

 

Hol je imao odlicnu sezonu al on je maltene bek ap Mocijeunasu. Ima cak 11 utakmica gde je igrao manje od 15 minuta.

 

Sto se mene tice ja bi birao za prvu najbolju petorku, jednu petorku iz regularnog dela a drugu najbolju petorku iz top8 odnosno samo po ucincima u plej ofu pa ako je neko istog ili jako slicnog ucinka da prevagne deo iz regularne sezone.

Lagano, moja greska. 

Link to comment
Share on other sites

Ok, polecemo! Ili bolje receno danas slecemo - ucesnici EL F4 su sleteli u BG i cekaju sutra za dodele nagrada / medijske obaveze, pa prve trening. Jos se ne oseca tenzija, ispred hotela vrlo malo novinara i jos manje fanova. Verovatno ce po dolasku navijaca Olija, kojih ce biti na tone, krenuti ludilo.

 

Inace, F4 mi za sada organizaciono deluje zategnutije od proslog odrzanog u BGu. Procedure, manuali i ogranicenja su jasniji, transport bolji. Videcemo kako ce da se odvija dalje, ali deluje da ce bas biti top.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/13/2022 at 8:20 PM, Guru said:

Nisam fan Žižića, al' je odigrao dosta dobru sezonu, a i Makabi je na kraju ušao u plejof sa 5. pozicije... Ako je do famoznog indeksa korisnosti i tu je u top 10, plus najkorisniji igrač svoje ekipe. Svi drugi igrači koji su izabrani u 1st ili 2nd Euroleague team su iz plejof ekipa, pa jeste malo glupo da Makabi nema predstavnika, a ima ga PAO od koga su ove sezone bili gori samo Asvel i Žalgiris. 

 

OK, ima logike. Ali valjda je neka fora individualnih priznanja baš to šta si ti pokazao individiualno, nevezano za rezultat ekipe. Naravno, fer je ta polemika o tome koliko je igrač uspeo da doprinese rezultatima ekipe, ili podigne nivo njihove igre. Ali ako je ekipa krš, a igrač igra jako dobro kroz celu sezonu, onda je po mom mišljenju ok da je u konkurenciji za individualna priznanja.

 

S tim da uopšte ne ulazim ovde u debatu jel Papagiannis zaslužio da bude ispred ovih ostalih pobrojanih gore, samo onako palamudim in general, što bi se reklo...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Danasnji glavni utisak su timovi, odnosno kako pristupaju razlicitim stvarima. Npr. igraci Reala su doleteli u odelima, kravatama, cipelama. Imaju ljude koji 'brane' fanovima nasrtljivo slikanje, prilicno se i sami drze na distanci (sem Tavareza, totalna je kraljina). Sve im je nekako korporativno, na note. S druge strane, Efes i Oli su doleteli sa zenama i sitnom decom, putovali u majicama, pokisli do busa... Ono, opustencija, otvoreno prema svima (narocito Oli), fallo je samo jos lubenice da donesu. Ali ne lezi vraze, za danasnji trening Olija Arena je skroz ispraznjena posle novinarske sesije, zahtevali su da i oni sa dozvolama budu udaljeni. S druge strane, Real i Efes su bili znatno opusteniji.

Cisto kosarkaski utisak, za promenu, uzasno mi je koliko Nunez ima izlomljen sut. Nekako mi je oko srca lakse da nisu samo nasi top prospekti nedopravljeni u osnovnim kosarkaskim elementima.

A emotivni - Dudina zena na dodeli nagrade Barcokasu. Boze, kako Dudu u Oliju obozavaju...

Edited by Geronimo
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Geronimo said:

Danasnji glavni utisak su timovi, odnosno kako pristupaju razlicitim stvarima. Npr. igraci Reala su doleteli u odelima, kravatama, cipelama. Imaju ljude koji 'brane' fanovima nasrtljivo slikanje, prilicno se i sami drze na distanci (sem Tavareza, totalna je kraljina). Sve im je nekako korporativno, na note. S druge strane, Efes i Oli su doleteli sa zenama i sitnom decom, putovali u majicama, pokisli do busa... Ono, opustencija, otvoreno prema svima (narocito Oli), fallo je samo jos lubenice da donesu. Ali ne lezi vraze, za danasnji trening Olija Arena je skroz ispraznjena posle novinarske sesije, zahtevali su da i oni sa dozvolama budu udaljeni. S druge strane, Real i Efes su bili znatno opusteniji.

Cisto kosarkaski utisak, za promenu, uzasno mi je koliko Nunez ima izlomljen sut. Nekako mi je oko srca lakse da nisu samo nasi top prospekti nedopravljeni u osnovnim kosarkaskim elementima.

A emotivni - Dudina zena na dodeli nagrade Barcokasu. Boze, kako Dudu u Oliju obozavaju...

Ilija Kovacicu, provalio sam te... 

 

Zasto govoris Davi dovac? 😄

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, ras kass said:

jbg kad nemam sbb

 

On 11/3/2021 at 1:33 PM, uvrnuto said:

Inače, ko ne zna, imate besplatno 7 dana na nettvplus. Registrujete se, pošalju vam na telefon verifikacioni kod i to je to. Sa tim nalogom se logujete na eon aplikaciju

(desktop eon.tv, za mobilni instalirate aplikaciju sa stora). Može i u inostranstvu da se gleda. Provereno za Luksemburg i Nemačku.

 

U suštini, svaki put kad istekne 7 dana biste mogli da se registrujete opet sa novim mejlom (možda i broj mora novi).

Pa dok traje akcija...

 

Takođe ima opcija od 30 dana besplatno ako hoćete da ostavite karticu. Nakon toga se plaća.

 

Sportklubovi imaju, arene ne.

 

 

2 minutes ago, L' Imperatore said:

Baš močno izgleda arena u ovom settingu. Neznam u čemu je fora, drugačiji parket ili osvetljenje (+ atmosfera), ali ekstra izgleda

 

Bolje izgleda, ali sam baš hteo da napišem da mi nije nešto atmosfera i da mi se čini da ima dosta slobodnih mesta.

Link to comment
Share on other sites

 
Bolje izgleda, ali sam baš hteo da napišem da mi nije nešto atmosfera i da mi se čini da ima dosta slobodnih mesta.
Ma jok, tek po koje, a Španci pristižu non stop.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Olimpijakosovi navijaci skandiraju Zvezdi u sred druge cetvrtine u sred fajnal fora al dobro treba mrzeti Olimpijakos jer je to najodvratniji klub kako mnogi "Zvezdasi" ovde kazu. Iako nose iste boje kao mi iako igraju jako dopadljivu kosarku cele sezone iako njihovi navijaci uvek pevaju Zvezdi kad god je gostovala tamo bez obzira na vaznost utakmice a evo i sad iako im i obicni navijaci da kazem nose Zvezdina obelezja a ne samo navijacka grupa, al dobro, to smo mi...

 

 

  • Ha-ha 6
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...