Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

6 hours ago, MrTripleDouble said:

Znalo se i ranije da je Ivanovic u najmanju ruku tezak covek sa saradnju, ali ovakve optuzbe Kasuna su bas ozbiljne i jezive. Mislim ne izgleda i on kao neka cvecka, ali ja mu verujem u vecini ovog izrecenog, sta bi imao od toga da preuvelicava ili jos izmislja nesto ovako okrutno.

 

 

 

 

Ništa. Ali imaš i ljude koji lažu čisto onako reda radi. I to ima ih koliko hočeš.

 

Da je Duško težak lik, ok. Ali Kasun se je u ovom podcastu nalupao za medalju, pa zato može biti i da ovo nije 100% istina. Kaže NBA nije da se zaradi lova. On u svoje dve godine u Orlandu bio toliko broke da je morao da stanuje kod tadašnje devojke portorikanke, jer nije imao za stan. A minimalac u NBA pola miliona ili koliko je več.

Kaže on bio rezerva Cutinu Mobleyu koji je bio prvi centar...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Više sam gledao Cedevitu - Turk Telekom jer je ovo em loše, em prekidi svako malo.

Ako ništa, bar postoji rezultatska neizvesnost, pa se nadam boljem drugom poluvremenu. Ako ne, nastavljam da gledam kako Cedevita gazi.

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

Kakvo porađanje bilo kakve prednosti u napadu, od strane Milana.

 

Efes vrhunski spremljen za tekmu.

7 minutes ago, MrTripleDouble said:

Setio se matori Mesina da proba Danielsa u poslednjoj cetvrtini kad im je sut potreban kao hleb nasusni. 

 

I naravno njegova trojka u prvom napadu...

 

 

Da, komedija. Mora Mesina po šablonu pa to ti je.

Link to comment
Share on other sites

Ocekivana rutina za Efes. Zalutao je Armani u top 4, ako ne i u top 8, pojma nemam kako su onolike pobede namakli. Grozna im je ova ekipa, ofanzivno malo potentnija od Zvezde. Podsecaju na ona vremena kad su im Dzo Reglend i Samardo Semjuels bili prve violine. Zoc ocerupao sve sto je valjalo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MrTripleDouble said:

Mirota u prepoznatljivom jaje modu u plejofu. Za razliku od njega za Davisa mozes ruku u vatru da stavis da ce biti i na visem nivou nego u regularnoj sezoni.

 

Dejvisa je posebno teško čuvati posle ovih trokoraka... :D

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, realno *w said:

 

Dejvisa je posebno teško čuvati posle ovih trokoraka... 😄

Moguce, desava mu neretko, ne mogu da sudim sad jer nisam mnogo gledao tekmu. :classic_smile:  Ali Davis i u Zalgirisu i u Barseloni je uvek kroz plejof bi verovatno i najbolji igrac svog tima. Mirotic se bas tesko prilagodjava kada se pusti nesto cvrstija igra. Jos mi je u secanju ona serija protiv Zenita kada je bio minus igrac i gde im je Davis spasavao dupe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...