Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

10 minutes ago, Drug Crni said:

Sa druge stane Beograd je dao Evroligi garancije da će na turniru u Areni moći da prisustvuju navijači, ali samo uz validnu potvrdu o vakcinaciji. 

Dobro,obicno se pred svetom i zbog sveta uljudimo,inace ne znam kako bih ovo protumacio i prokomentarisao..

Pa i sada na EL tekme zvanično idu vakcinisani ili sa negativnim PCR testom :s_d:

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ako oba tima koja igraju EL na osnovu plasmana preko EK (ove sezone Monako i Uniks) udju u top 8 EL onda EL u narednoj sezoni igra bolje plasirani od ta 2 tima, a preko EK onda u EL ulazi samo sampion.

 

E sad ovo "bolje plasirani od ta 2 tima" cini mi se da je bilo objasnjeno kao npr tim A zavrsio na mestu broj 6, tim B na mestu broj 8 onda tim A igra EL i naredne sezone. Nisam siguran da li se nesto menja ako npr tim B iako je bio losije plasiran pred pocetak top 8 ode dalje (npr na F4) od tima A u plej-ofu.

Edited by Borca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Borca said:

Ako oba tima koja igraju EL na osnovu plasmana preko EK (ove sezone Monako i Uniks) udju u top 8 EL onda EL u narednoj sezoni igra bolje plasirani od ta 2 tima, a preko EK onda u EL ulazi samo sampion.

 

E sad ovo "bolje plasirani od ta 2 tima" cini mi se da je bilo objasnjeno kao npr tim A zavrsio na mestu broj 6, tim B na mestu broj 8 onda tim A igra EL i naredne sezone. Nisam siguran da li se nesto menja ako npr tim B iako je bio losije plasiran pred pocetak top 8 ode dalje (npr na F4) od tima A u plej-ofu.

Taj drugi bi dobio WC, i vuci siti i koze na broju ... :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Borca said:

Ako oba tima koja igraju EL na osnovu plasmana preko EK (ove sezone Monako i Uniks) udju u top 8 EL onda EL u narednoj sezoni igra bolje plasirani od ta 2 tima, a preko EK onda u EL ulazi samo sampion.

 

E sad ovo "bolje plasirani od ta 2 tima" cini mi se da je bilo objasnjeno kao npr tim A zavrsio na mestu broj 6, tim B na mestu broj 8 onda tim A igra EL i naredne sezone. Nisam siguran da li se nesto menja ako npr tim B iako je bio losije plasiran pred pocetak top 8 ode dalje (npr na F4) od tima A u plej-ofu.

Bez da citam bylaws, verujem da se gleda plasman u ligaskom delu. E sad zamisli Monako kao 8-plasirani tim ode na F4 i uzme titulu! 😄 Sta onda, da sampion ne brani titulu?

Onda ce nesto smuljati... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...