Jump to content

EUROLEAGUE 2021/22, devotion still in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

22 minutes ago, L' Imperatore said:

Ja sam mislio da če poništiti. Neverovatno tesno je izgledalo na snimku

 

Mislim da je ovo i bilo kljucno, valjda je inicijalna odluka pre gledanja snimka bila da kos vazi ali sa onim kamerama i snimcima (ako je ono sto smo mogli i mi da vidimo u prenosu isto sto su i sudije mogle da vide) bilo jako tesko oceniti da li je na vreme lopta napustila ruke Howard-a pa je onda ostala inicijalna odluka na snazi.

Link to comment
Share on other sites

Ben Bentil i Armani navodno u pregovorima, Bentil je trenutno clan Bahcesehira u Turskoj, a prethodne 2 sezone je igrao za Panatinaikos. Igra na poziciji 4-ke gde Armani ima kracu rotaciju posle povrede Mitoglou-a.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

Sjajan mec u francuskom derbiju i luda trojka sa pola terena Howarda za pobedu.

 

Sto se tice PO trke, ima zaista jos dosta da se igra, ali se i polako nazire ko ce voditi glavnu rec.

 

Real maksimalno ozbiljan, Barcelona takodje - pobedjuju i pored odsustva citave petorke. Asvel je najprijatnije iznenadjenje, ali su oni odigrali vec 7 meceva u Francuskoj i bas bi trebalo cudo da se desi pa da zavrse u 8. CSKA i Efes koji su ispod crte imaju preveliki kvalitet da i ostanu tamo, pa treba traziti jos dve ekipe koje ce da ispadnu iz 8 - Asvel i jos neko.

 

Sto se dna tabele tice, tu jedino Fenerbahce deluje kao kandidat za plasman u TOP 8, ali oni bas imaju problema sa zavrsnicama meceva. Panathinaikos, Crvena zvezda, Alba, Baskonija i Zalgiris imaju ozbiljan manjak kvaliteta, ali ne treba zaboraviti da sve ove ekipe, osim Baskonije i Albe imaju samo 5 odigranih meceva u svojim dvoranama.

 

Kad smo vec kod meceva kod kuce, primetan je drastican porast ozbiljnosti u takmicenju po tom pitanju - Barcelona i Real imaju po 6-0, Olympiacos cak 7-0, Armani, Zenit, Unics, CSKA i Maccabi samo po jedan poraz. I statistika, za sada, potvrdjuje da je vracanje publike u dvorane pomoglo da se vrati ozbiljnost u takmicenje - ove sezone klubovi domacini su imali 33 poraza na 108 meceva, odnosno 69,5% uspesnosti, prosle sezone u ovo vreme to je izgledalo ovako: 108 meceva, 55 pobeda i 53 poraza.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da vjerujem da je proslo evo koliko godina od kako ne mogu fiba i ovi debili iz EL da se dogovore. Evo se ponavljam periodicno, al stvarno nije mi jasno kome odgovara ovaj sistem takmicenja i fibinih prozora i ovih el ec gluposti. Ako im do sad nije jasno da im nije uspio projekat amerikanizacije el i ec, nek se samozapale. Od nacina biranja ekipa do formata, sve je goli oni.
I taman prihvatim ajde to je sto je, opet mi je draze gledat to nego preplacene fudbalere, i onda vidis neku nasu ekipu koja se bije sa gostovanjima i cudima, prihvatas cinjenicu da moras da zrtvujes neke meceve, radi nekog daljeg viseg cilja, a koji je opet borba za to isto govno. Pih.
Mecevi velikana postaju vec reprize iz prethodnih sezona, vec ocekujes otprilike sta ce dje bit, sanse za neko iznenadjenje minimalne.
Prilika da gledamo nekog vanserijskog igraca u prajmtajmu su sve manje.
Nisam pametan...

Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...