Jump to content

ABA fantasy 2021/2022


MetalHead

Recommended Posts

3 minutes ago, Alek The Great said:

To je bzv. Jer bi na pocetku kola mogao da provalis koje igrace protivnik ima. Mislim da to nije moglo ni nekada na fantaziranju.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Ne.

Na svim ozbiljnim fantazijima ne mozes da vidis druge timove dok ne pocne kolo.

Cim pocne kolo mogu jedni drugima da vide timove,jer tad i ne mozes nista da promeniš do iduceg kola. 

Link to comment
Share on other sites

Super kolo za mene, pokopali me jedino MJK i Mitrovic.

 

Sto se tice k.centara/centara, dobre kupovine bili su Auguste, Zirbes, Balcerowski, Prkacin, Reuvers, Todorovic, solidne Reed, Simanic, Smith, Pecarski.... zato su MJK, Mitrovic, Matkovic i Kamenjas zestoko podbacili.

 

Nadam se da ni LeDay nece imati svoje vece, bas mnogo ljudi je zagrizlo za njega. Lukovic, takodje, mada je on zicer, bas lose igra.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Alek The Great said:

Najbolji u kolu ce imati preko 200 sigurno.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

 

Ovo sam ja rekao čim su izašle cene, a s obzirom da je većina skupljih igrača ispoštovala, cenim da lopta neće biti ispod 230. Nažalost ja ni u jednom timu neću prebaciti 150 sem ako Mader ne eksplodira večeras 🤣 😃

 

20 hours ago, Alek The Great said:

Mnogo je 10 timova po nalogu, mnogo kombinacija. Da je manje timova ne bi ljudi toliko rizikovali, isli bi na sigurnije opcije.
U ovom trenutku najbolji tim je mogao da se napravi da ima i 250. Ako je to neko uspeo skidam kapu.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

 

Baš tako, idealno je jedan po nalogu, ovako gubi draž jer bolja kombinatorika pobeđuje a ne bolji izbor igrača.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nekako uspeo da se ulogujem na sajt 20ak min pre deadline-a. Sastavih na brzinu jedan tim bez gledanja rasporeda i nije to toliko lose, ali mi je najveci fail izvesni Jaka Klobucar. Rekoh za 15 kredita je bagatela, ali se ispostavilo da to nije onaj Klobucar nego neki junior koji slucajno ima isto ime i prezime. :lol_2:

 

Kad se nisam slogirao kad sam video posle sastav. :classic_smile:  Ne bi mi ni toliko bilo krivo da za te novce nisam imao Gnjidica koji mi je bio prvi pik tu dok nisam ugledao ovog nesretnika.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, goldberg said:

Moji su belgrano1 i belgrano2.

 

@MetalHead da li je h2h liga podesena tako da u svakom kolu igramo jedni sa drugim ili je liga isto kao i obicna?

 

2 hours ago, Grunf said:

Biće da nam H-2-H liga nije zapravo to, već je obična.

 

h-2-h startujem naknadno, posto nas malo ima mogu da definisem od koje runde krecemo. Imamo 12 timova, mozemo cak i po 2 tekme svako sa svakim. Mogu da je startujem sada ili najkasnije pre pocetka 5.runde.

 

Ja bih sad startovao da se posle ne zaboravi 🙂 znaci pocinjemo od 2.runde i igramo zakljucno sa 23.rundom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam i zaboravio da sam napravio ekipu za ovaj fantazi, sad ulazim da proverim i vidim da jesam i da sam na korektnih 163 boda. Metalni salji pass za ligu, h2h necu igrati posto postoji dobra sansa da batalim ovaj fantazi kada se zagrejem za NBA kao sto sam prosle godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MetalHead said:

 

 

h-2-h startujem naknadno, posto nas malo ima mogu da definisem od koje runde krecemo. Imamo 12 timova, mozemo cak i po 2 tekme svako sa svakim. Mogu da je startujem sada ili najkasnije pre pocetka 5.runde.

 

Ja bih sad startovao da se posle ne zaboravi 🙂 znaci pocinjemo od 2.runde i igramo zakljucno sa 23.rundom.

Koliko mi je očajna ta ekipa za H2H, bolje i da ne počinjemo :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima. Ja samo da podsetim igrače da je u početnoj fazi vazniji rast cene ekipe od osvojenih bodova u narednom kolu (bar ja tako igram).

Nisam imao Prkacina ni u jednom timu, a u svima sam imao Matkovica. U polovini sam imao nazalost Madara i u Megi sam prednost dao Cerovini a ne Cazalonu...

Sve ostale igrace  sam kolko tolko ubo da ne startuju sa minusom... Prosle godine sam prvo kolo mnogo lose startovao. Ove godine sam bolji. 🙂

Inače sa uživanjem sam pogledao Mornar-Cibona, Igokea-Borac i Zadar-Parizan.

Zeljno očekujem tekmu  Cibona-Mega da vidim sve te mlade momke sa ovih prostora EX-YU u medjusobnoj borbi...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
20 hours ago, MrTripleDouble said:

Zajebo sam tim. Jebeni deadline je 15 minuta do pocetka prve utakmice, a ne do pocetka. PU!   Ostao mi tim sa 2 prazna mesta i 120 kredita u banci.  Sad bi ga obrisao da je moguce kao u EL fantaziju. 

Nemoj to raditi, ali možeš obrisati profil. Ideš u user date i na vrhu skroz postoji opcija da obrišeš nalog. Ali, nemoj :)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...