Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

Sad si vec bezobrazan  ali ok to je tvoj dobro poznati stil. 

Znate odlicno obojica sta ste radili, to smo ispricali jos pre dve godine i ne bih vise o tome. Da sam jedini koji se na to zalio pa ajde ali evo ima drugih od prosle sezone kojima je isto to radjeno. 

 

A kad malo bolje razmislim, nije ni lose sto si bio na hladjanju, i da ti kazem malo je. Ne zato sto si vredjao, nego zato sto si bezobrazno naporan da mi oci krvare dok citam ove gluposti i kamo srece da i za to banuju jer bi dobio trajni

 

lm

imas tu cast da budes prvi kod mene na ignoru tako da necemo imati dalju komunikaciju 

 

toliko.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Tri Korne Penal said:

Maksimilijane smiri živce,  pozvan si i ti na to epsko pečenje... ako treba , ce zovemo i Wini-ja :classic_biggrin:

 

Jel vidis sta se desi kad me prozivas da te prozivam na pogresnoj temi :s_d: Lepo si trebao na FK temi da odgovoris kad si vec tamo prozivao ljude da ti duguju pivo :s_d:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zvekiju je od tolikog razmačarivanja od B ligaša fantazi postao mrzak, žao mi je više i da bacam šale. 

 

Meni ostaje samo da postanem GOAT. Već sam krenuo sjajno sa jednom titulom. Znam da ću biti još bolji igrač naredne sezone, jer znam kakve sam greške pravio nevezano za trejd.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mhm, Jang pored Mareja neće biti više top igrač.

 

KAT i Gober će uništiti jedan drugog. Bron i AD opet veliki upitnici. Vestbruk je mnogo nepredvidljiv, od TOP5, do toga da bude borderline FA.

 

Očekujem pad kod dosta igrača koji su birani u prvoj rundi.

 

Svakako, mojih TOP5 su: Jokić, Dončić, Janis, Embid, Sabonis

 

Ne očekujem da Kari-Durent-Harden više kidaju regularku, možemo očekivati neke opasne proboje kao Lamelo, Morent, Zajon, Simons itd.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stari Wook said:

Ne pričam o igranju od početka, već o igranju sa drugarom koji je već u B.

 

 Onda ti je povratak no-brainer, nemas pojma koliko puta smo te Zveki i ja dozivali i pitali smo gde si, ja sam se stvarno zabrinuo sta ti se desilo nakon ispadanja iz lige & nakon toga Kingove 4te 😄  proveravao stvari da vidim da l mi je negde ostao taj viber broj, al dobro je, vratio si se. Zamisli taj obracun u B -> Zveki & Maxa i ja & ti i ko god ti je drugar, prstace kao nekad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tri Korne Penal said:

Zveki je još uvek u B ? :smiley33:

 

 

 

Ti si  bese jos uvek duzan neko pecenje :smiley33:

 

De si Vulfio kuco stara, ides kod Mileta a ? Nisi mozda bio coowner silencio, mi se brinuli za tebe  a ti se ne javljas.

 

Preraso te Delgi po broju vetovanih njegovih trejdova po sezoni ihahaj .....

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ti si  bese jos uvek duzan neko pecenje :smiley33:

 

De si Vulfio kuco stara, ides kod Mileta a ? Nisi mozda bio coowner silencio, mi se brinuli za tebe  a ti se ne javljas.

 

Preraso te Delgi po broju vetovanih njegovih trejdova po sezoni ihahaj .....

 

Vec si dobio odgovor, ali nije zgoreg da ponovim  :classic_biggrin:

 

Zems, ne ide pečenje po ovu vrućinu,  a I pros'o  odmor u "paradajz turizmu "  ( samo sam projurio kroz KS 😄 . .. sledeći odmor ( 5ti jubilrni ove godine :wink2: ) tek krajem avgusta , al teško cu i tad u zavičaj 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma da cekaj tamo novembar/decembar kad bude bilo 10000 zarazenih od kovida ko prosli put😄

 

Vulfio si to ti stvarno, nije mozda delgado burner forum akaunt, kad ima burner fantazi akaunt sto ne bi imao i forum burner🙃😛

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Zvezdinho said:

 

Ti si  bese jos uvek duzan neko pecenje :smiley33:

 

De si Vulfio kuco stara, ides kod Mileta a ? Nisi mozda bio coowner silencio, mi se brinuli za tebe  a ti se ne javljas.

 

Preraso te Delgi po broju vetovanih njegovih trejdova po sezoni ihahaj .....

Koliko se sećam, @delgado je bio poznat po trejdovima na svoju štetu  :classic_biggrin:  ali izgleda da se dosta toga promenilo...

 

Mene su vetovali iz zavisti, inače sam bio primer poštenja :classic_biggrin:

Imao sam dogovor sa MIletom i pre par godina, ali sam odustao.

 

Neću ni sad da ga zezam, ako stvarno ne budem raspoložen da igram. Glupo mi je da igram, a da od mene nema nikakve koristi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...