Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

3 hours ago, djole said:

Ni ja ne vidim što se ne stavi poll o svim pitanjima pa kako bude.

S obzirom da je draft naredne nedelje, mislim da je ok da rok za glasanje bude do četvrtka 14og. Ajde komesari malo da se aktiviraju.

 

Za par dana :s_d:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

To je tvoj drugar rekao da 3 ulaze nije Matic nista pricao koliko treba da udju,  vec ako 2 nece da igraju mozda je bolje da se skrate ta 2 mesta posto se ovi ne javljaju iako je 1 vlasnik ostavljen iz Meca u A zbog komunikacije ali ne javlja se. Ako se jave uskace 1 ekipa da popuni to 20 mesto.

I sa 18 mogu 4 da udju, sa 16 je vec 3, 12 je bilo 1+1.

Mogli bi napokon da ubace anketu da se glasa za ostale dileme posto su ovde svi potvrdili ucesce

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, djole said:

Ni ja ne vidim što se ne stavi poll o svim pitanjima pa kako bude.

S obzirom da je draft naredne nedelje, mislim da je ok da rok za glasanje bude do četvrtka 14og. Ajde komesari malo da se aktiviraju.

 

Poll se ne stavlja jer se Sivoj Eminenciji ne dopada da izlazi iz svoje komfor zone, zato očigledno i vlada ova omerta godinama po tom pitanju.

 

Poslao sam večeras poruku Ratzen-u, nadam se da će koliko sutra/prekosutra odgovoriti šta je odlučio. 

Tako da ne mora da se previše žuri sa tom odlukom, ima još više od 10 dana do drafta.

 

Inače je jasno da ni pod tačkom razno ne sme da se ponovi ono što se dešavalo prošle sezone i mislim da to moramo da ubacimo u pravilnik lige.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, John Dies at the End said:

Za Zvekijevo ispadanje najverovatnije su odgovorni tamoneki masoni ili eventualno reptilijanci :wink2:

 

Uglavnom neki buzdovani sa espn-a koji su izbacili out Memfisovim igracima pa nisu mogli da budu na IR. Taman bi bili u plusu za makar 2-3 kategorije dovoljne za opstanak.

 

Al za neispunjavanje opklade ne znam ko moze da bude kriv:smiley33:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...