Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Aha kao sto si sve do sada prepoznao a da nista se nije desilo. Mocni Markanane top 40 ili Begli top 30, Sengun igrac prve runde, 10/10 prognoze.
Pa da mozda dobaci do 18ppg ako uzme  20/2fga posto sutira 38%, ne skace, ne asistira, stocks mu je kao bozic, 1 u godinu dana, ali zato gubi lopte. 
I sa 18 poena on  nece biti pozitivan igrac, a sto nece to bi vec trebao da ukapiras posle igranje lige ovoliko dugo.
Nista ti tu nisi rizikovao uzeo si elitnog igrac zbog ocajne situacije NBKa, a  mozda ce da igra. Rizik je kada das Mida za Davisa to je "dobar igrac" ne ovo smece od Grena.

Matiću, sve je ispisano par stranica ranije. Za Dejvisa je bilo oficijelno da se vraća tad i tad, sada što su produžili bolovanje je deseta stvar, to je tvoj rizik bio. Tako isto i za Pola Džordža je oficijelno da se vraća nakon ol stara, sada da li će produžiti bolovanje ili pak neće je opet deseta stvar, kada su u pitanju trejdovi, onda se prate zvanične informacije. Gordon ni u ludilu ne može da vredi jednog Pola Džordža, pa i povređenog na 2 meseca, kamoli za 4 nedelje.

 

Kod Bena je drugačija situacija, jer su šanse da bude trejdovan 50-50 i kod njega nema oficijelni termin povratka. Kod njega nema garancija nekog novinara, trenera, doktora da se vraća tada i tada. 

 

 

On je minus igrač isključivo po procentima iz igre i TO, a gggg već ima loše procente, jer Vestbruk i Bej šutiraju nogama, što znači da mu se i neće toliko osetiti taj njegov minus. 

 

Pa koliko ljudi danas ima 18 poena sa dosta trica i dobrim PPM-om?

 

Kapiram da ti imaš takvih igrača dosta, pa misliš da je smeće, svega 4 igrača u ekipi koji su sposobni imati iznad 18 ppg...

 

 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Dracarys said:

 

 

Kapiram da ti imaš takvih igrača dosta, pa misliš da je smeće, svega 4 igrača u ekipi koji su sposobni imati iznad 18 ppg...

 

 

Ne kapiras ti nista to je ocigledno samo si ovaj put pogodio prve pikove pa ne kmecis da ces da ispadnes ali to ces sledece sezone posto ocigledno ne  kapiras.
Ne Kapiras da Green moze da sanja da bude koristan koliko je Seth Kari a imaju "slicnu statistiku",  jedan je top 100 igrac a drugi je -. ili sto  1 Matis je  korisniji od Greena a ubaci 18 poena u mesec dana ukupno.

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, LayupFromTheMidget said:

Ne kapiras ti nista to je ocigledno samo si ovaj put pogodio prve pikove pa ne kmecis da ces da ispadnes ali to ces sledece sezone posto ocigledno ne  kapiras.
Ne Kapiras da Green moze da sanja da bude koristan koliko je Seth Kari a imaju "slicnu statistiku",  jedan je top 100 igrac a drugi je -. ili sto  1 Matis korisniji od Greena a ubaci 18 poena u mesec dana ukupno.

Pa ako ćemo da se vodimo po player rateru, onda ću pomenuti i da je Šengun taman pred povredu skočnog zgloba u last30 bio u TOP30, da li je to realno? Nije nimalo, ja nisam mogao da verujem šta sam tada video. Da li to znači da ću ga birati sa ovakvim statsima pre Edvardsa ili Midltona? Nipošto. Ono što ti ne kapiraš koji igrači su klasične fantazi prevare, a imaju jaku poziciju na player rater. 

 

Jeste, Set Kari ima mnogo mnogo dobre procente, malo lopti gubi i daje dosta trojki na iste statse, ali je pitanje kakav on potencijal ima da odvali u martu? Nemam problem da priznam da je Set Kari u ovom trenutku korisniji igrač od Grina, ali da se ne zajebavamo, Džejlenov plafon u martu je previsok, još ako se otvori trejdom Vuda, reci mi ko će biti najveći potrošač lopti?

 

Ja sam taj potencijal draftovao u petoj rundi, a ne ovo što je do sada odigrao, na stranu što ima predobar raspored.

 

Što se tiče Seta, videćemo mi njega ako stigne još koji igrač u Filu, pa kada se spusti u martu na svojih standardnih 12-13 ppg.

Link to comment
Share on other sites

Jurtseven u nikad boljem trenutku je ušao u Kovid protokol. Sad samo da ga prištekam na IR i da čekam eventualni trejd iz Majamija. Valjda će nešto dobro da ispadne od Smit-Jurtseven-Džekson...

 

A nadam se i da Vud igra poslednje partije u Hjustonu

Link to comment
Share on other sites

Pa ja sam i odustao od TOP4 zato što će Miško da uleti veoma lako, da si samo ti, borio bih se i dalje. Đole teško da će pasti, tako da su prva 4 mesta već fiksirana. Na kojoj ću biti poziciji 5-8 mi nije toliko bitno, koliko mi je bitno da maksimalno iskoristim dedlajn i da pokupim DD centre :wicked:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...