Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

12 minutes ago, uini said:

 

nema nista od prvog mesta u a, to ti je u b. 

Imao bih najbolji seed, a treba oci da iskoce igracima da bi se pomucili da oduzmu mojoj ekipi vise od 6 kategorija. Moze samo neki TD da me opauci.

7 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Grof procena kada Yurtseven uzme sve minute. Dobar je dedmon ubod ali bice dosta small bala Markief moze da bude ubod ako vaskrsne 

Ne bi me cudilo ni da Taker dobije neke minute na C, nije kao da mu je strano.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

On 11/30/2021 at 12:08 PM, Magia said:

.

 

smesi se jos jedan poraz, a sve je pocelo sa onim Grofovim da sam top 4 favorita 😄

 

i to vam je dragi gledaoci, jinx kakav jos nije ni spanska basket repka osmislila. 

 

pre djaninih tekmi, sa lebronom koji se neguje pavlovickom, to je vas aktuelni sampion i nije ga sramota. 

 

jel te bar malo sramota, magijo. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Davai Davai said:

Kod mene entropija...

Kratak put od I do V tiera. 😅
Aj povrede, aj forma, nego i ja retard izbacujem igrače na IR koji posle odigraju to veče, ha.

Postajem Mina Vrbaški ovog fantazija, jer može da me kara ko oće.

Čestitke Sinovima na rešavanju u sredu.

 

Gledaj to sa lepse strane, ako si Mina fantazija onda te ljudi znas sta vec sa zadovoljstvom jer te vole. Dobra si fantazi riba.

 

Vashingtonska dabl dabl masina :64:

 

FFkdovLX0AED3VY?format=jpg&name=large

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Davai Davai said:

Kod mene entropija...

Kratak put od I do V tiera. 😅
Aj povrede, aj forma, nego i ja retard izbacujem igrače na IR koji posle odigraju to veče, ha.

Postajem Mina Vrbaški ovog fantazija, jer može da me kara ko oće.

Čestitke Sinovima na rešavanju u sredu.

fina, fina, pa vrbaski mina

 

sta ucini Tejtara mocni

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

i to vam je dragi gledaoci, jinx kakav jos nije ni spanska basket repka osmislila. 

 

pre djaninih tekmi, sa lebronom koji se neguje pavlovickom, to je vas aktuelni sampion i nije ga sramota. 

 

jel te bar malo sramota, magijo. 

 

Hahahah moram priznati nisam ocekivao da vodim posle srede, ali svakako tad se nije znalo da je kraljica pozitivna 🙂

Mada gomila kategorija je otvorena videcemo sta ce biti do kraja, moji ovi povredjeni su izgleda muerto potpuno..

 

Btw, jesi video kakav FA ubod Howard? 🤣

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Magia said:

 

Hahahah moram priznati nisam ocekivao da vodim posle srede, ali svakako tad se nije znalo da je kraljica pozitivna 🙂

 

što te nije sprečilo da proglasiš osmeh poraza u utorak u 12h. a kraljica bi svakako imala dve tekme 

 

ti nisi magija, nego jinxagija. aga jinxa, sultan of jinx  : i

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko je PPM bingo kategorija. Jedne nedelje 0.57, a vec protiv sledece ekipe koja moze da ti bar malo parira se pegla 0.46... 

 

Barton u onom jadu od napada Denvera ne skorerise koliko bi trebalo. Odsustvom MPJ bi morao da pegla makar 18-20 ppg. Ros u ocajnom stanju, pokusava on, ali ne moze tricu ubosti, nadam se da ce mu proraditi prangija u nastavku sezone.

 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, uini said:

 

što te nije sprečilo da proglasiš osmeh poraza u utorak u 12h. a kraljica bi svakako imala dve tekme 

 

ti nisi magija, nego jinxagija. aga jinxa, sultan of jinx  : i

 

Ih bre vodim kao a 2 kategorije na 1 razlike a poeni na 10-15..

 

A to sto se kraljica vraca van svih protokola, to cutimo??? Ccc kakvim se igrama bavis 🤣

 

Edit. Definitivno si angazovao neke vudu lutkice, ni Janis mi ne igra odjednom..

Edited by Magia
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...