Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

6 hours ago, Magia said:

Sad su poceli da se povredjuju i ovi FA koje ubacujem a evo tebi Lavinea da ga cuva mocna odbrana Sarlota 🙂

 

lavina igra flu game za bullse 24 god kasnije i ubacuje 25 pts

 

sve pršti ponedeljkom na sve strane. jedino poku ćorak, sad će da dođe realni da me pita za čije babe zdravlje razvijamo ovog omladinca kada imamo vožda, lavinu i garlanda

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Grof mod on:
MOJSIJE BIO STARTER IMAO 2/2 PARTIJU, sada je starter jedva cekamo tu produkciju

Zadrhtao sam, sabio je sinoc.

51 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ode palac Suggsu, još jedan dodatak na IR. Ne znam šta da radim sa Kembom, ne stavljaju mu OUT, a neće igrati osim ako ga Knicksi negde ne trejduju.

Isto sto i ja sa Grifinom.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

 

lavina igra flu game za bullse 24 god kasnije i ubacuje 25 pts

 

sve pršti ponedeljkom na sve strane. jedino poku ćorak, sad će da dođe realni da me pita za čije babe zdravlje razvijamo ovog omladinca kada imamo vožda, lavinu i garlanda

 

Kakvo vece tvojih, a jos nisu igrali Lebron i Dray..

 

smesi se jos jedan poraz, a sve je pocelo sa onim Grofovim da sam top 4 favorita 😄

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Magia said:

 

Kakvo vece tvojih, a jos nisu igrali Lebron i Dray..

 

smesi se jos jedan poraz, a sve je pocelo sa onim Grofovim da sam top 4 favorita 😄

 

nemoj da džinksuješ, tvoji su imali jednako fenomenalno veče. čak si zbog povreda dobio istu produkciju od manje igrača

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

 

nemoj da džinksuješ, tvoji su imali jednako fenomenalno veče. čak si zbog povreda dobio istu produkciju od manje igrača

 

Ma ne jinxujem, ocekivao sam makar da vodim posle ovakvih partija mojih, a sto nedelja duze ide vise ce se osecati 6 povredjenih igraca..

Ali vise je poenta komentara bila da sam kao neki favorit a ne mogu nikog da pobedim 😄 

Link to comment
Share on other sites

Pa da pocnem :classic_biggrin:

 

On 11/29/2021 at 1:15 AM, Dracarys said:

Ma to sam prosuo foru za Uinija, jer jedini rekao da je Redzi malo, sto i jeste.

 

A i stav vecine govori da se trejd mora oboriti. Nekad je to logicno, a nekada i ne. Sta da se radi, ni meni recimo nije bilo jasno one sezone za Kapelu kada mi je oboren trejd sa Brogdonom i Zumbulom, a ne mogu se ljudi dogovoriti izmedju sebe u B ligi da li je potrebno dati vise ili manje (sto je bila mnogo smesnija situacija, ali samo ides i nastavis dalje, tada je bio vazan i kontekst, ne samo trejd, jelte), ovde je bar situacija jasna i ubedljivi stav lige je da je Redzi malo. Vetovan istog dana kada je radjen trejd.

 

Debeli pored svega toga nije ni najavio da zeli da trejduje povredjenog igraca druge runde. Morent je postao opak igrac za fantazi i nije vise bilo ko. Sada je maltene siguran TOP30 igrac, ako ne i vise, zavisno od ukusa.

 

Nisam znao da moram da najavim trade 😄

 

Salu na stranu, mi sve pregovarali i pre povrede, samo smo nastavili pregovore...

 

On 11/29/2021 at 8:12 AM, uini said:

@Magia

 

redži džekson: 0 poena

 

 

frenk džekson:

 

 

 

pametnom dosta.

 

19 poena, 5 skokova 

 

#justsaying 

😛

 

On 11/29/2021 at 1:37 PM, gggggggg said:

cestitke na pobedi fat. ja zadovoljan sa 6-7.

 

btw, u sledecoj nedelji nemam ni jednu utakmicu u nedelju?? kakva je ovo prevara.

 

Hvala... jbg, povreda Moranta, 3 utakmice Brade , neke lose partije Hajvorda i Inigrama + sutersko ludilo Kornjace I uzeo si poene

 

Dapače,  nije da nisam ni ja nezadovoljan ...

 

 

Najava duela protiv Grofa kasnije 😄

 

 

A da, Ja na trade bloku ( nepristojne ponude u PM sanduče 🥰 ) ...

Edited by John Dies at the End
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

Pa da pocnem :classic_biggrin:

 

 

Nisam znao da moram da najavim trade 😄

 

Salu na stranu, mi sve pregovarali i pre povrede, samo smo nastavili pregovore...

Mislim da je maltene uvek bilo kada se trejduje tako važan, ali povređen igrač da se najavljuje. Nepisano pravilo

 

Sasvim druga stvar je kada je igrač zdrav.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dracarys said:

Mislim da je maltene uvek bilo kada se trejduje tako važan, ali povređen igrač da se najavljuje. Nepisano pravilo

 

Sasvim druga stvar je kada je igrač zdrav.

 

 

znajuci kolegine trejdove, da se proveri oce li morant uopste igrati do kraja sezone

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio da se iscimam i posaljem jaku ponudu, ali kada bih imao punu garanciju da ce igrati fantazi plej of, onda ne bih imao problem da radim taj trejd. 14 nedelja, racunajuci i ovu je ostalo do pocetka plej ofa, meni deluje skroz realno da se do tada oporavi i zaigra, ali to je Memfis. Odustajem ipak, neka trejduje za njega neko hrabriji, pa ne bih imao problema ni da to bude Redzi Dzekson, ako ne bude bilo boljih ponuda.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

bice jos jaci deja vu ako ja dovucem Moranta 

 

Hahah kontam da bi posle prosle godine isao licno u organizaciju da nekom je*es majku ako budu radili isto sto i za JJJ, a prvi reports ukazuju na to 😀

 

1 hour ago, Dracarys said:

Ja sam mislio da se iscimam i posaljem jaku ponudu, ali kada bih imao punu garanciju da ce igrati fantazi plej of, onda ne bih imao problem da radim taj trejd. 14 nedelja, racunajuci i ovu je ostalo do pocetka plej ofa, meni deluje skroz realno da se do tada oporavi i zaigra, ali to je Memfis. Odustajem ipak, neka trejduje za njega neko hrabriji, pa ne bih imao problema ni da to bude Redzi Dzekson, ako ne bude bilo boljih ponuda.

 

Pa znaci oborili ste trejd kako bi na kraju skontali da ipak nije toliko losa ponuda imajuci u vidu koliki su idioti ovi iz Memfisa..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Magia said:

 

Hahah kontam da bi posle prosle godine isao licno u organizaciju da nekom je*es majku ako budu radili isto sto i za JJJ, a prvi reports ukazuju na to 😀

 

 

Pa znaci oborili ste trejd kako bi na kraju skontali da ipak nije toliko losa ponuda imajuci u vidu koliki su idioti ovi iz Memfisa..

Pa i za Dejvisa su me zajebali, dosao 4 nedelje kasnije od prvobitne prognoze.
MORA DA SE NAPLATI TO OVE GODINE.
Ja 50-50 kocka posto su i dalje misticni ali dobro za nekog top 100 panja dovoljna

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Magia said:

 

Pa znaci oborili ste trejd kako bi na kraju skontali da ipak nije toliko losa ponuda imajuci u vidu koliki su idioti ovi iz Memfisa..

Ne bih ja to bas tako definisao, ja bih to nazvao licitacijom ko najvise ponudi za povredjenog. Sa druge strane nije ni fer da ti samo znas da Debeli hoce da ga trejduje, jer si ga pitao ili on tebe.

 

Kada se darivaju povredjeni igraci, to obicno bude jako nesrazmerno kvalitetu i statsima, zato je najbolje pitati sve ostale da li imaju nesto bolje, ako ne, onda ok, moze proci trejd.

 

Da je Debeli objavio da zeli da trejduje Morenta, pa ako prodje recimo 5 dana, a nema boljih ponuda, normalno je da ce prihvatiti tvoju. Drugi su imali dovoljno vremena da porazmisle da li mogu bolje i naravno da onda ne bi doslo do veta trejda. Bar ne od strane mene.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dracarys said:

Ne bih ja to bas tako definisao, ja bih to nazvao licitacijom ko najvise ponudi za povredjenog. Sa druge strane nije ni fer da ti samo znas da Debeli hoce da ga trejduje, jer si ga pitao ili on tebe.

 

Kada se darivaju povredjeni igraci, to obicno bude jako nesrazmerno kvalitetu i statsima, zato je najbolje pitati sve ostale da li imaju nesto bolje, ako ne, onda ok, moze proci trejd.

 

Da je Debeli objavio da zeli da trejduje Morenta, pa ako prodje recimo 5 dana, a nema boljih ponuda, normalno je da ce prihvatiti tvoju. Drugi su imali dovoljno vremena da porazmisle da li mogu bolje i naravno da onda ne bi doslo do veta trejda. Bar ne od strane mene.

 

Pa mi smo se dopisivali za trejd Moranta jos pre povrede, pa smo posle povrede samo nastavili..

 

1 hour ago, uini said:

@Magia, markus howard, rly?

 

ko je taj bajone.

 

Onaj sto ce biti prvi plej Denvera kad objave da Monte i argentinski floper imaju koronu 🙂

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...