Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

44 minutes ago, gggggggg said:

kako je trejd vetovan kada je bilo 8-1 za trejd

Ma to sam prosuo foru za Uinija, jer jedini rekao da je Redzi malo, sto i jeste.

 

A i stav vecine govori da se trejd mora oboriti. Nekad je to logicno, a nekada i ne. Sta da se radi, ni meni recimo nije bilo jasno one sezone za Kapelu kada mi je oboren trejd sa Brogdonom i Zumbulom, a ne mogu se ljudi dogovoriti izmedju sebe u B ligi da li je potrebno dati vise ili manje (sto je bila mnogo smesnija situacija, ali samo ides i nastavis dalje, tada je bio vazan i kontekst, ne samo trejd, jelte), ovde je bar situacija jasna i ubedljivi stav lige je da je Redzi malo. Vetovan istog dana kada je radjen trejd.

 

Debeli pored svega toga nije ni najavio da zeli da trejduje povredjenog igraca druge runde. Morent je postao opak igrac za fantazi i nije vise bilo ko. Sada je maltene siguran TOP30 igrac, ako ne i vise, zavisno od ukusa.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Dracarys said:

Ma to sam prosuo foru za Uinija, jer jedini rekao da je Redzi malo, sto i jeste.

 

a pazi koja sam guja u nedrima; veče pred duel sa magijom ga roknem laktom u arkadu k'o vožd starog isaiju stjuarta, iako me je masno platio da mu budem stručni konsultant kada me je izbacio iz plej ofa. pri tome, mogao sam komotno da pišem kako je morant gotov i da eliminišem reggie vision jacksona iz duela, ali jok brate, fritrou i ja ne umemo na lakši način da pobeđujemo ili da gubimo. 

 

frenk džekson 3 tekme : redži džekson 4 tekme

lebron 2 tekme : đana 3 tekme

 

ovo samo meni može da se desi.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dao sam 4. vejver da bih dobio samo par skokova i promasaj iz igre. Crni Len nije mogao da udari blokadu koja mi je trebala za dobijaje kategorije. Izvukao se Borjan, rezultat je sad samo 9-2-2 za mene.

 

Uglavnom, trudio sam se da Bori oduzmem sto vise kategorija. Naizgled Bora i nema tako losu ekipu, jer mu se uskoro vracaju Zajon i Brajant, jedino mu ne ide na ruku ako vaskrsnu kojim slucajem Vola, onda ce se produkcija KPJ znatno smanjiti.

 

Link to comment
Share on other sites

Čestitke Rezidentima, zaslužena pobeda... @uini (?)
Iako sam na kraju OPET stigao prednost (svako kolo ista priča, deru me, ja preokrećem) i što se rezultat klatio oko 6-6, dosta je bilo da se tako provlačim. Svakako sam ponosan na svoje noževe što ovaj težak period uopšte igraju konkurentno, čekaju se rekonvalescenti, pa će se ćeramo.

PS. Prestanite da mi džinxujete Tarnera, propade čoek.

Edited by Davai Davai
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Cestitke @djole na pobedi!

Cele nedelje smo se klali i kontam da je ovaj rezultat zasluzen, iako je par kategorija moglo da ode na obe strane. Moram priznati da je frustrirajuce igrati protiv Stefa, koliko god uzivao u njegovim majstorijama 🙂 

Sada protiv @uini, jedino sto trazim od mojih je da budu neustrasivi kao Stewart prema njegovoj kraljici 🙂

Edited by Magia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Magia said:

Cestitke @djole na pobedi!

Cele nedelje smo se klali i kontam da je ovaj rezultat zasluzen, iako je par kategorija moglo da ode na obe strane. Moram priznati da je frustrirajuce igrati protiv Stefa, koliko god uzivao u njegovim majstorijama 🙂 

Sada protiv @uini, jedino sto trazim od mojih je da budu neustrasivi kao Stewart prema njegovoj kraljici 🙂

 

pa da, to mu dođe to, kod mene fg na treću decimalu, kod tebe asistencije za 1, blokade nerešeno

 

srećno u nastavku, pa se vidimo u PO

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Gaga said:

Minimalna pobeda,ocekivao sam poraz.Visoki fino sljakaju za sada,niski beton koliko su losi.

 

Sada protiv Bukera i Stepha zajedno.:classic_sad:

 

 

kada je raspored retardiran i Luka je imao samo 2 ali dobro sada Detroit i Lal imaju po 2 pa su vlasnici Brona, Rasela, ADa i Granta najebali.
Dugo raspored nije bio usraniji, bukvalno rulet svake nedelje da li ces imati fin raspored ili usran;  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Magia said:



Sada protiv @uini, jedino sto trazim od mojih je da budu neustrasivi kao Stewart prema njegovoj kraljici 🙂

 

protiv tebe strogo vedete pauziraju. prosle sezone harden, george, fox, evo lavina sad oboleo od misteriozne non covid related bolesti

 

ovo samo meni moze da se desi u italicu

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, uini said:

 

protiv tebe strogo vedete pauziraju. prosle sezone harden, george, fox, evo lavina sad oboleo od misteriozne non covid related bolesti

 

ovo samo meni moze da se desi u italicu

 

Ne secam se prosle godine ali ove godine ti lagano pariram, OG, Trent, Plamli 😞

 

Pola lige bolesno, reklo bi se da neka epidemija vlada

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Magia said:

 

Ne secam se prosle godine ali

 

ne sećaš se da si u plejofu igrao protiv ekipe bez hardena plus malo foxa i malo đorđa? 

a i u regulareu nisu igrali neki od tih

 

jel te bar malo sramota, kad već koristiš simbole nepravde & ugnjetavanja

 

58c5b0dd-6deb-425a-a40b-8031ae071952-pis

Edited by uini
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...