Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

kakva istorijska nedelja za Stefija, ovo nikad u fantaziju nisam video (mozda u sezonama na sljaci 😄)

106 off

221 def

12 DD

36blk

 

Sto je najgore da se moji nisu raspali poslednjeg dana (i da nisam zaboravio da ubacim Janisa) moglo je da bude nereseno.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

onaj grofov user od prosle nedelje nije nista ono sto mi se desilo ove. usralo me za anale. svaka neizvesna kategorija je isla meni, na kraju me iznenadilo da george nije imao jos jednu ukradenu. cele nedelje 7-6 i odjednom juce 10-2...

sad tek vidim da embiid i middleton nisu igrali misku. bas baksuz.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Magia said:

kakva istorijska nedelja za Stefija, ovo nikad u fantaziju nisam video (mozda u sezonama na sljaci 😄)

106 off

221 def

12 DD

36blk

 

Sto je najgore da se moji nisu raspali poslednjeg dana (i da nisam zaboravio da ubacim Janisa) moglo je da bude nereseno.

Pa osim 100+ offreb, meni tu ništa nije istorijsko. Prošle sezone je viđeno po 250 dreb i 50-60blk. U sezoni kad smo izborili promociju, kada sam igrao protiv Lavrnjinog drugara u SF je imao 15 DD.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gggggggg said:

onaj grofov user od prosle nedelje nije nista ono sto mi se desilo ove. usralo me za anale. svaka neizvesna kategorija je isla meni, na kraju me iznenadilo da george nije imao jos jednu ukradenu. cele nedelje 7-6 i odjednom juce 10-2...

sad tek vidim da embiid i middleton nisu igrali misku. bas baksuz.

 

Ja sam bio ok sa 7:6 porazom i pogledam danas 10:2. SKK?! 😄

Cestitke, svakako. Iznenadjen sam kako sam se drzao bez ove dvojice plus Haluburton propustio 2 meca.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Dovla said:

Idemo dalje, da srušimo prvog :Hail:

 

Očekujem odličan duel, imaš nekoliko igrača u vrhunskoj formi. Nadam se da će svi igrači u obe ekipe biti zdravi, pa neka bolji pobedi. Početak je sezone i dalje, ova deoba prvog mesta ne znači ništa pošto su razlike premale. Svakako stoji da sam veoma zadovoljan ekipom.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dracarys said:

Pa osim 100+ offreb, meni tu ništa nije istorijsko. Prošle sezone je viđeno po 250 dreb i 50-60blk. U sezoni kad smo izborili promociju, kada sam igrao protiv Lavrnjinog drugara u SF je imao 15 DD.

 

Pa mozda i moze nekad da se pogodi neka od ovih brojki, ali sve 4 u jednoj nedelji je bas ludilo.

 

Naravno pricam o A ligi i to pocetku same kada nisu izvuceni neki likovi sa dna klupe da pumpaju statse kao sto je slusaj na kraju sezone.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Dovla said:

Dosadan duel @Dracarys...

Rešen još u utorak 😄

 

Idemo dalje, da srušimo prvog :Hail:

Jeste, čitave noći je bila velika klackalica oko FG% i na kraju je sreća pripala tebi za rezultat 7-6. 

 

Sada idu napokon dva kola protiv ekipa sa dna tabele i malo da se penjem na tabeli.

Link to comment
Share on other sites

 

Par dobrih veceri za nas i to je odmah rezultiralo pobedom i dobrim brojkama. Momci polako dizu formu, cilj nam je da postignemo kontinuitet dobrih igara. Ocekuje nas nezgodan rival i dacemo sve od sebe da ostvarimo jos jedan trijumf

Anarhija i sinovi do pobede 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Lukaku94 said:

 

Par dobrih veceri za nas i to je odmah rezultiralo pobedom i dobrim brojkama. Momci polako dizu formu, cilj nam je da postignemo kontinuitet dobrih igara. Ocekuje nas nezgodan rival i dacemo sve od sebe da ostvarimo jos jedan trijumf

Anarhija i sinovi do pobede 

Stvari se vracaju na svoje mesto. Kalina se vratio u Zvezdu, Zeljko u Partizan, Xavi u Barsu, a Borivoje u B ligu.

 

Sada nas ocekuje tezak duel: Schroder na Moranta, Rozier na Hardena, Hield na Ingrama, Tsunami papi na Haywarda. Uporedio bih i centre, kada bi debeli posedovao jednog. Sa jedne strane Sinovi anarhije, u cijim redovima je grobarski ubaceni element Lukaku, a zna se iz cije kuhinje je to doslo. Na drugoj strani Debeli bez Magije i krstenog centra. 

 

Neka ide 9-3 za Sinove i 2 na Sacramento. 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Itachi Uchiha said:

Stvari se vracaju na svoje mesto. Kalina se vratio u Zvezdu, Zeljko u Partizan, Xavi u Barsu, a Borivoje u B ligu.

 

Sada nas ocekuje tezak duel: Schroder na Moranta, Rozier na Hardena, Hield na Ingrama, Tsunami papi na Haywarda. Uporedio bih i centre, kada bi debeli posedovao jednog. Sa jedne strane Sinovi anarhije, u cijim redovima je grobarski ubaceni element Lukaku, a zna se iz cije kuhinje je to doslo. Na drugoj strani Debeli bez Magije i krstenog centra. 

 

Neka ide 9-3 za Sinove i 2 na Sacramento. 

 

 

Bez krstenog centra i 180 def reb prethodno kolo, izmena bez 😛

 

Dapače ste favoriti, i to za jednu ubedljivu pobedu... jbg ,treće kolo protiv ekipe iz vrha tabele, igraci su iscrpljeni,  umorni, dupli program svakog vikenda

 

+ si dobio pojačanje u vidu Delgise NN lica koji ne spava dan-noc noc-dan 

 

Borba za opstanak se nastavlja :wink2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

mislim da ljudi jednostavno odbijaju da prihvate činjenicu da sa 20 ekipa u ligi brzo nestane svaki FA koji igra dobro u kontinuitetu.

možeš da imaš 0 ir mesta, dobrih 20ak FA igrača će nestati pre ili kasnije, tj čim uhvate neki kontinuitet.

 

nije problem u IR mestima, za konstantno dobru FA ponudu ti treba liga od 10 ili 12 timova. 

 

daće bog & sveti savo da uskoro pustimo na FA slobodu jedno 4-5 igrača, koje smo odande i pokupili. oni koji ičemu vrede će biti tu do isteka waivera. oni koji ne valjaju će biti tu zauvek

Edited by oubrevo.
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, oubrevo. said:

 

ne valja ti josh jackson sa FA?

 

9 minutes ago, Dracarys said:

lol, ne znam šta zahtevate, večeras imaju samo tri meča, naravno je da će FA izbor biti dosta sužen, danas je napravljeno do 2 sata sad 10 izmena. Ako hoćete neki izbor budite budni do 1h, pa uzmite.

 

1 minute ago, oubrevo. said:

mislim da ljudi jednostavno odbijaju da prihvate činjenicu da sa 20 ekipa u ligi brzo nestane svaki FA koji igra dobro u kontinuitetu.

možeš da imaš 0 ir mesta, dobrih 20ak FA igrača će nestati pre ili kasnije, tj čim uhvate neki kontinuitet.

 

nije problem u IR mestima, za konstantno dobru FA ponudu ti treba liga od 10 ili 12 timova. 

 

daće bog & sveti savo da se uskoro pustimo na FA slobodu jedno 4-5 igrača, koje smo odande i pokupili. oni koji ičemu vrede će biti tu do isteka waivera. oni koji ne valjaju će biti tu zauvek

 

ma ne pričam samo za večeras, generalno teške olupine se vrte

 

a nisam čak ni rekao ovo toliko na temu 3 vs 4 IR mesta, više je bio generalni komentar nego neko traženje razloga zašto je tako

 

mislim da je najveća razlika između A i B lige upravo FA tržnica - ovde se ne prašta ako malo zakasniš. do ovog dela sezone sam u svakoj sezoni u B ligi već imao bar jedan dobar zabod sa FA, ovde realno ni blizu nisam bio (mada i ja malo manje uspevam da izdvojim vreme za kopanje)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djole said:

ma ne pričam samo za večeras, generalno teške olupine se vrte

 

ja sam sa FA pokupio carusa, korkmaza, nassir littlea. jeste da sam većinu bacio ali to je sticaj nesrećnih okolnosti

plus igrači koji povremeno mogu da ošure kao kleber ili monk

 

to su sve igrači koji su svako malo na FA (osim carusa). svako je imao priliku tri puta da ih uzme

bacio sam josh jacksona, danny greena. naravno da ih nema na FA jer imaju nekakvu vrednost, makar za par kolona

 

hoću da kažem, od 10 olupina, ispadne par upotrebljivih igrača. svako nađe makar jednog ili dva

- ali da bi imao konstantno bogat FA = treba ti duplo manje ekipa u ligi. onda ni draft nije toliko važan, jer često imaš bolje igrače na FA nego što je trećina tvog rostera

Link to comment
Share on other sites

Igram ligu i sa 16 timova i tamo npr ne mogu nikako da ubodem FA, imam osecaj da je slabija situacija nego ovde. Tamo nisam pogodio nijednog FA od pocetka osim ajde Duartea, dok sam ovde prilicno zadovoljan sa Bruceom Brownom, Clarkeom, a bice i Bradley koristan neko vreme. Znaci to je nekih 50ak igraca vise na FA, a opet zapravo nema mnogo toga korisnog. Jednostavno postoji mnogo ekipa gde nema vrednog igraca van petorke, evo prvo mi pada na pamet Dalas: Luka, Porz, DFS, THJr, Brunson i tu je kraj price. Sve ostalo se bazira na potrebama u matchupu i situacijom sa propustanjem utakmica igraca ispred njih u rotaciji.

Doduse ima i do toga sto ja imam neko glupo licno pravilo da ne uzimam iste igrace na oba fantazija kako bi mi bilo interesantnije.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...